Galatasaraylı iş adamları Rivalı oldu!

Galatasaraylı iş adamları Rivalı oldu! Galatasaraylı iş adamları Rivalı oldu!

Emlak Konut GYO güvencesiyle Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçirilen Düşler Vadisi Riva, Galatasaray 1905 Kültür Sanat ve Spor Derneği üyelerini ağırladı.Yılmaz İnşaat’ın Emlak Konut GYO güvencesiyle Galatasaray’ın Riva arazisinde hayata geçirdiği “Düşler Vadisi Riva” projesini kulübün önde gelen derneklerinden Galatasaray 1905 Kültür Sanat ve Spor Derneği yetkilileri ziyaret etti. 

Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz’dan projeye ilişkin bilgiler alan dernek yetkilileri Düşler Vadisi Riva projesine tam not verdi. Dernek Başkanı Vahap Tanrıverdi ile beraberindeki dernek üyelerinden bir çoğu projeden villa alarak Rivalı oldu.

TANRIVERDİ; “ DÜŞLER VADİSİ RİVA GALATASARAY AİLESİ İÇİN BÜYÜK ÖNEM ARZ EDİYOR”

Riva’nın gözde yerleşim bölgeleri arasında öne çıktığını söyleyen Galatasaray 1905 Kültür Sanat ve Spor Derneği Başkanı Vahap Tanrıverdi; “İstanbul’un yoğun temposundan uzaklaşmak için toplantımızı “Düşler Vadisi Riva” projemizin satış ofisinde yapılacak. Bu proje Galatasaray ailesi için büyük önem teşkil ediyor. Uzun bir bekleyişin ardından burada hayallerimizin de ötesinde bir yaşam alanı olarak dizayn edildi. Böylesine değerli bir konuma yakışacak bir proje oluşturuldu. Kulübümüzün arsası üzerinde yer alan bu değerli projede yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” diye konuştu.

152 METREKAREDEN 396 METREKAREYE KADAR VİLLA SEÇENEĞİ YER ALIYOR

Çevre ile uyum içinde tasarlanan villaları 1 milyon 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunan Yılmaz İnşaat, projenin ilk etabında 509 villa inşa edecek. 152 metrekareden 396 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde villaların yer aldığı projede geniş ve ferah kullanım alanlarının yanı sıra doğayla iç içe bir yaşam konsepti meydana geliyor.

Natamam şekilde inşa edilecek villalar, yatırımcının tercihine göre (ince işçilik için) istediği paketi satın alınıp villasını hazır teslim alanabiliyor. İlçenin ekolojik özelliğine bağlı, doğa ile iç içe yatay bir konseptte planlanan projenin ilk etabı 3 yılda tamamlanacak. Toplam bin 150 dönüm üzerinde hayata geçirilen villa projesinin içinde park ve özel orman alanı ile birlikte doğal su kaynakları bulunuyor.

İSTANBUL’UN GELİŞİM AKSINDA ÖRNEK YAPILAŞMA

Düşler Vadisi Riva, kamu ve özel sektör yatırımlarıyla her geçen gün değeri yükselen Kuzey Marmara Otoyolu aksının Anadolu Yakası’nda örnek niteliğinde bir yapılaşma oluyor. İstanbul’un doğayla içe içe bölgesi olan Riva’da yükselen proje, 3. Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Otoban ve çevreyollarına kolay ulaşım imkanı sunuyor. Riva’ya özgün bir kimlik kazandıracak proje, çevreye uyumlu az katlı ekolojik yapısıyla da Türkiye’de örnek teşkil ediyor.

www.duslervadisiriva.com/