Çukurova Balkon

Gita Uluslararası Yapı ve Yatırım Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gita Uluslararası Yapı ve Yatırım Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Gita Uluslararası Yapı ve Yatırım Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gita Uluslararası Yapı ve Yatırım Ticaret Limited Şirketi İbrahim Kızıl tarafından 10 bin TL sermaye ile 30 Kasım 2017'de kuruldu. 


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Gita Uluslararası Yapı ve Yatırım Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile 30 Kasım 2017'de İbrahim Kızıl tarafından kuruldu. 

 

Gita Uluslararası Yapı ve Yatırım Ticaret Limited Şirketi iş konusu; INSAAT a. Her türlü insaat taahhüt isleri; konut, isyeri, ticarethane insaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya baskalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karsılıgı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dısında her türlü resmi ve özel sektöre ait insaat taahhüt ve montaj isleri yapmak ve müstakil konut, is hanları, fabrikalar, egitim kurumları, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri insa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kurulusları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ......ve anasözleşmesinde yazılı işler

 


Gita Uluslararası Yapı ve Yatırım Ticaret Limited Şirketi adres; GAYRETTEPE MAH.FAHRİ GİZDEN SK YAVUZ APT.NO.1/6 BEŞİKTAŞ