Glow 3 Çekmeköy'de 223 bin TL'ye! Yaşam başlıyor!

Glow 3 Çekmeköy'de 223 bin TL'ye! Yaşam başlıyor!

Firma: MOM Yapı

Proje: Glow 3

Çekmeköy’de inşa edilen Glow 3, Haziran'da sahiplerine teslim edilecek. MOM Yapı’nın ilk projesi olan Glow 3’te havuz tamamlanırken; sosyal alanlar, spor alanları ve parklarda ise son aşamaya gelindiMOM Yapı’nın ilk projesi olan ve Çekmeköy’de inşa edilen Glow 3’te son aşamaya gelindi. Haziran 2012’de sahiplerine teslim edilecek olan projede havuz bölümü tamamlanırken; parklar, sosyal alanlar ve spor alanlarında ise yaşam başlamadan önce son hazırlıklar yapılıyor.


Tamamlanmak üzere olan sosyal yaşam imkanları, sakinlerin hayatında kısa bir zaman sonra yeni bir dönem başlatacak. Glow 3’ün açık alanlarında yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, iç bahçe çocuk oyun alanı, bisiklet ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Dış bahçede, çocuk oyun alanı ve açık fitness alanının yanı sıra basketbol, tenis, voleybol ve futbol gibi spor aktiviteleri için tasarlanmış 2 adet üniversal oyun sahası da  Glow 3  sakinlerinin açık havanın keyfini çıkarmasını sağlıyor. Kapalı alan aktiviteleri için sunulan tesisler arasında ise çocuk oyun alanı, masa tenisi, langırt, PlayStation, bilardo ve hobi alanı bulunuyor. Havuz cafe, fitness alanı, saunalar, soyunma odaları, dolaplar ve duşlar da Glow 3’ün sunduğu kapalı sosyal alanlar arasında yer alıyor.


Projede daireler 223 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Glow 3’te ödeme imkanları da avantajlı seçenekler sunuyor. Bu kaliteli yaşam alanında yer almak isteyenlere, peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor. Diğer bir alternatif ise kişiye özel finansman seçeneği. Bunun için firma bünyesinde verilen peşinat tutarına göre 60 aya kadar sıfır faiz ile vadelendirme yapılabiliyor. Banka kredisine de uygun olan Glow 3’te daire sahibi olmak için pek çok seçenek bulunuyor.


0216 527 26 03


http://www.glow3.com


projeye sor