Göktürk Ay-Tek Evleri'nde 375 bin Euro'ya

Göktürk Ay-Tek Evleri'nde 375 bin Euro'ya Göktürk Ay-Tek Evleri'nde 375 bin Euro'ya

Kemerburgaz'da projelendirilen Göktürk Ay-Tek Evleri'nde konutlar 375 bin Euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Projede toplam 144 konut bulunuyor. Aytek İnşaat'ın Kemerburgaz'da inşa ettiği Göktürk Ay-Tek Evleri 96 dubleks ve 48 normal daireden oluşuyor. Göktürk Ay-Tek  Evleri'nde fiyatlar 375 bin Euro'dan başlıyor, 560 bin Euro'ya kadar yükseliyor.

Oturuma hazır daireler için tüm bankalardan uzun vadeli konut kredisi kullanılabiliyor. 9 farklı tipte konutun yer aldığı projede konut büyüklükleri 210 metrekare ile 275 metrekare arasında değişiyor. Ay-Tek Evleri, İstanbul'un merkezine sadece 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Sitede her daireye iki araçlık otopark tahsis ediliyor. Proje Mimar Han Tümertekin tarafından tasarlandı. Tüm katlar arası döşemelerde ısı ve ses izolasyonu bulunuyor. Proje için özel tasarlanmış 15 değişik tip izolasyon detayı uygulanarak gerek duyulabilecek her türlü izolasyon sağlanmış. Ay-Tek Evleri'nin sosyal tesislerinde açık kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzu, tenis kortu, fitness salonu, sauna, buhar odası, masaj odası, kafe, bar gibi birimler yer alıyor. Sitede ayrıca gezi parkı, çocuk bahçesi, koşu ve bisiklet parkuru bulunuyor.

Tel: 0 212 274 55 60
Web: www.aytek.com