Göktürk Silver House'da teslimler başladı! 225 bin TL'ye!

Göktürk Silver House'da teslimler başladı! 225 bin TL'ye!Teslimlerin başladığı Göktürk Silver House'da satışı devam eden son 2 konut bulunuyor. Konutlardan 1+1 olanı 225 bin TL'ye satılırken, 2+1 olanı 400 bin TL'ye satılıyor


Göktürk Silver House'da alanları 90 metrekare olan 1+1'ler 225 bin TL'ye, alanları 120 metrekare olan 2+1'ler 400 bin TL'ye satılıyor. Projede son 2 konutun satışı devam ediyor. Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanıyor. Özel bir banka anlaşması bulunmuyor. Tüm bankalardan konut bedelinin yüzde 75'ine kredi kullanılabiliyor.

4 katlı tek blokta 44 konut ve 8 dükkandan meydana gelen Silver House'da teslimler başladı.

Keleşoğlu, Metal Yapı Konut ve Farco Group ortaklığının bir projesi olan Silver House projesinin sosyal alanlarında kapalı otopark, güvenlik, fitness ve sauna merkezleri bulunuyor.

Silver House'da alanları 55 ile 204 metrekare arasında değişen 1+1'den 3+1'e kadar farklı seçeneklerde konutlar yer alıyor.

Hasdal Kışlası'na 10 kilometre mesafede inşa edilen Silver House Göktürk için Keleşoğlu’nun internet sitesinde şu ifadelere yer veriliyor; Silver House, Göktürk’te, kentin içerisinde ama tabiatla baş başa kalabileceğiniz İstanbul’umuzun bu nadide semtinde geçmişle bugünü, şehirle doğayı, huzurla dinamizmi, bir olmakla beraber olmayı, paylaşmayı, yaşamayı ve yaşatmayı, kısacası kendisiyle barışık, aktif, modern bir kültür oluşturmayı hedefliyor. 44 konut ve 8 dükkanın yer aldığı Silver House, sahiplerine modern bir yaşam sunuyor.


444 7 077
http://www.kelesoglu.com/TR/PROJECTS/pro_resSilver.asp

 


Ebru Duman/Emlakkulisi.com