Golfkent'te konut, iş merkezi, okul ve sağlık imarlı satılık arsa!

Golfkent'te konut, iş merkezi, okul ve sağlık imarlı satılık arsa! Golfkent'te konut, iş merkezi, okul ve sağlık imarlı satılık arsa!

Ankara Golfkent'ten toplam büyüklüğü 38 bin 459 metrekare olan 4 farklı imarlı arsa TURYAP aracılığıyla satışa sunuluyor. 


1 milyon 260 metrekare alan üzerinde yer alan ve 2 bin 640 konuttan oluşan  Ankara  Golfkent'te konut, iş merkezi, okul ve sağlık imarlı arsa satışa sunuluyor.


TURYAP aracılığıyla satışa sunulan arsaların toplam büyüklüğü 38 bin 459 metrekare. Satışa sunulan sağlık imarlı arsanın büyüklüğü 7 bin metrekare, konut imarlı arsanın büyüklüğü 18 bin 917 metrekare, eğitim imarlı arsanın büyüklüğü 8 bin 954 metrekare, iş merkezi imarlı arsanın toplam büyüklüğü 2 bin 588 metrekare. 


Doğal yapıya uygun olarak hayata geçirilen Ankara Golfkent projesi yaya ulaşımının ağırlıkta olduğu bir proje. Projede 6 kilometre uzunluğunda "yaşam yolu" adı verilen yürüyüş parkuru bulunuyor. 

 

Ankara Golfkent'te 250 bin metrekare alanda 2 adet par 3, 5 adet par 4 ve 2 adet par 5; 3 bin 185 metre uzunluğunda 9 çukurlu standartlara uygun olarak tasarlanmış golf sahası bulunuyor. 

 

Web: http://www.ankaragolfkent.com/