Gölpark 3. Mahalle Gülümseyen Bahçeler satışta! 845 bin TL'ye!

Gölpark 3. Mahalle Gülümseyen Bahçeler satışta! 845 bin TL'ye!

Gölpark İstanbul villalarının fiyatları 845 bin TL ile 1 milyon 170 bin TL arasında değişiyor. T. İş Bankası ve Akbank bu projeye özel konut kredisi olanağı sunuyor...

İstanbulun kuzeybatısındaki müstakil bahçeli tek konut projesi Gölpark İstanbulda 120 villadan oluşan ilk iki mahalle sahiplerine kavuştu.

Doğayı özleyenler için şimdi de göllerle çevrili eşsiz bir ormanın hemen yanı başındaki Üçüncü Mahalle satışta.

Gölpark İstanbulun üçüncü mahallesi 62 villadan oluşuyor. Üçüncü mahallede J Tipi, L Tipi, M Tipi villaların yanı sıra, özel bir tarzda dizayn edilen 4lü villalardan oluşan Sıra Evler birbirinden kopamayan dostlar, komşuluk duygusunu sevenler için hazırlandı.

Her biri maksimum net kullanım alanına sahip, kompakt dizaynıyla bakımı kolay, güneş enerjisiyle yaşayan, doğa kadar doğal 62 özel villa, gülümseyen bahçeleriyle sahiplerini bekliyor.

Gölpark İstanbulun Sosyal Tesisinde ise yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme terasları, 500 metrekare spor merkezi, sauna, dinlenme alanları, 300 metrekare cafe restaurant, 3 tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları, 100 metrekare çocuk kulübü, toplantı salonu ve keyifli yürüyüş alanları bulunuyor. Sosyal tesisin yanında 1000 metrekarelik Çarşı da Gölpark İstanbulluların hizmetine sunuluyor. İstanbulun son derece kıymetli, doğasıyla ender arazilerinden birinde kurulu, doğayla iç içe olmanın tüm lüksünü yaşatan Gölpark İstanbul, aynı zamanda şehre ve ulaşım noktalarına yakınlığıyla eşsiz bir konfor sağlıyor. Atatürk Havalimanına ve Maslaka 30 dakika, Göktürk-Kemerburgaza 10 dakika uzaklıkta yer alması Gölpark İstanbulun tercih edilmesinde önemli rol oynuyor.

Gölpark İstanbul villalarının fiyatları 845 bin TL ile 1 milyon 170 bin TL arasında değişiyor. T. İş Bankası ve Akbank bu projeye özel konut kredisi olanağı sunuyor.

http://www.golparkistanbul.com/

0212 322 06 00