Görkem1 İnşaat Elektrik Kimya Nakliye Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Görkem1 İnşaat Elektrik Kimya Nakliye Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Görkem1 İnşaat Elektrik Kimya Nakliye Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Görkem1 İnşaat Elektrik Kimya Nakliye Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Kavak tarafından kuruldu.

Görkem1 İnşaat Elektrik Kimya Nakliye Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Kavak tarafından kuruldu.

Görkem1 İnşaat Elektrik Kimya Nakliye Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. -Kat karşılığı mesken ve işyerleri inşaatları yapmak, sözleşmeler yapmak, bu mesken ve işyerlerinin tadilat ve montaj işleri, peyzaj ve çevre düzenlemelerini yapmak. -İnşaat malzemeleri (demir, çelik, bakır, çivi, alüminyum ve mamulleri, tuğla, ateş tuğlası, kiremit, alçı, çimento, fayans, seramik, marley vb.) imalatı,alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak. -İnşaat işlerinde kullanılan her türlü demir, çelik, bakır, çivi, alüminyum ve mamulleri, tuğla, ateş tuğlası, kiremit, kireç, doğrama, alçı, çimento, fırınlanmış kum, mermer, mozaik, fayans, seramik, vitrifiye, marley, parke, armatür, pvc boru ve birleştirme parçaları, temiz su ve birleştirme parçaları, izolasyon malzemeleri, duvar kağıdı, boya, banyo ve mutfak aksesuarları, hazır kapı, merpen ve bütün elektrik malzemelerinin alım, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı diğer işler...

Görkem1 İnşaat Elektrik Kimya Nakliye Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adres: Abdurrahmangazi Mah.Bennur Sk. No:13/8 Sancaktepe