2017 Başarır İnşaat yatırım

2017 Başarır İnşaat yatırım

Başarır İnşaat 35 milyon dolarlık yatırım bedeliyle 3 enerji santrali inşa edecek. 22 yıldır gayrimenkul sektöründe adından söz ettiren firma yeni girişimlerle gündeme geliyor.

Kayserililerin ticarette başarılarının sırları!

Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut editörü Tebernüş Kireçci, Emlakkulisi.com okuyucuları için "Kayserililerin ticarette başarılarının sırları!" başlıklı yazısını kaleme aldı. İşte Kireçci'nin o yazısı...

Bursaspor'un stadyumundaki timsah başı figürünün yapımı yeniden başladı!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş yaptığı açıklamada, Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda yarıda kalan "timsah başı" figürünün yapımına yeniden başlandığını söyledi.

Mimar Hakan Külahçı başarısını yurt dışına taşıdı!

Yüksek İç Mimar G. Hakan Külahçı'nın Antalya'da kurduğu Art-Mim, önce Antalya'da, sonra Türkiye'nin farklı şehirlerinde ve son olarak yurt dışında 100'ün üzerinde otel projesine imza attı. Antalya'daki başarısını yurt dışına taşıyan Külahçı, farklı projelerde yer almaya devam edecek.

TOKİ Kayaşehir 2017 başvuruları yarın başlıyor!

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul Kayaşehir'de toplam 1.892 adet konutu satışa sunuyor. TOKİ Kayaşehir 2017 başvuruları yarın başlıyor.

Başar Grup İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Başar Grup İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Ziver Kerim Başar tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Başarır İnşaat 3 ilde enerji santralleri yapacak!

Başarır İnşaat 35 milyon dolarlık yatırım bedeliyle 3 enerji santrali inşa edecek. 22 yıldır gayrimenkul sektöründe adından söz ettiren firma yeni girişimlerle gündeme geliyor.

Başarır İnşaat'tan Fikirtepe'ye 800 konutluk proje geliyor!

Fikirtepe’de 800 konutluk projeye başlamayı planlayan Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır, Fikirtepe bölgesinde Bağdat Caddesi’ndeki gibi bir fiyat düşüşü olmayacağını belirtti.

Gayrimenkul şampiyonu Evrim Kırmızıtaş başarısının sırrını açıkladı!

Gayrimenkul dünyasında satışlarda dünya şampiyonu olup büyük ödüllerle dönen Evrim Kırmızıtaş başarısının sırrını açıkladı.

Başarır İnşaat yeni projelerine başlayacak!

Başarır İnşaat 2017'de gayrimenkul projelerine start veriyor. 14 milyon dolarlık enerji yatırımı planlayan firma ardından konut projelerine yoğunlaşacak.

TOKİ Kocaeli Kandıra 2017 başvuru günü!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 206 konutluk Kocaeli Kandıra projesindeki 52 konut açık satışa sunulacak. İşte, TOKİ Kocaeli Kandıra 2017 başvuru günü...

TOKİ Denizli Karahayıt 2017 başvuruları bugün başladı!

TOKİ Denizli Karahayıt Evleri’nde toplamda 35 adet daire satışa sunuluyor. TOKİ Denizli Karahayıt 2017 başvuruları bugün başladı.

2017’de sektörün hedefi 1.5 milyon konut satmak!

DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, “2016’da gayrimenkul sektörü en güvenli liman olduğunu teyit etti. 2017’de sektörün hedefi 1.5 milyon konut satmak” dedi.

Başarır İnşaat bu yıl Anadolu'da konut Avrupa yakasında ofis inşa edecek!

Başarır İnşaat, Fikirtepe ve Bağdat Caddesi’nde kentsel dönüşümle proje gerçekleştirecek, Avrupa yakasına da Zeytinburnu’da ofis projesi ile geçecek.

2017 Başarır İnşaat yatırım Haberi

2017 Başarır İnşaat yatırım

Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır, yeni kuracakları enerji santralleri hakkında bilgi verdi. Hatay, Antalya ve Konya'da hayata geçirilecek santrallerin yatırım bedeli 35 milyon dolar.


Gayrimenkul sektöründe Helenium markası ile ön plana çıkan Başarır İnşaat enerji sektörüyle yatırımlarına devam ediyor. EPDK'YA BAŞVURULDU 

"Sektörde 7 yıldır faaliyetini sürdüren şirketimiz Hatay, Antalya ve Konya'da 35 milyon dolarlık yatırımla 3 yeni güneş enerjisi santrali kuracak. 3 şehirde toplam 400 dönüm sahada kurulacak olan santraller için EPDK'dan güneş enerjisi lisansına başvurduk. 2010 yılından beri enerji sektörüne yatırım yapıyoruz. Bu yeni yatırımlarla beraber toplam 5 santrala sahip olacağız." 


HALİHAZIRDA 2 SANTRAL VAR 

"Türkiye ekonomisinin her geçen gün artan büyüme potansiyeli, enerjiye olan ihtiyacı da aynı ölçüde artırıyor. Gayrimenkulde 22 yıldır sergilediğimiz başarılı performansın ardından bu ihtiyaçtan yola çıkarak...