01 / 12 / 2022

5 Kar Yapı Sistemleri adres

5 Kar Yapı Sistemleri adres

5 Kar Yapı Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Barış Fazlıoğlu tarafından kuruldu. 

Ak Kar Yapı Beton Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ak Kar Yapı Beton Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 30 milyon TL sermaye bedeli ile Murat Altun, Rahmi Bozyel ve Sinan Teksarı tarafından kuruldu.

Türkiye genelinde 4 ayda yapı ruhsatı alan bina sayısı belli oldu

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, ocak-şubat ve mart aylarını kapsayan yılın ilk çeyreğinde yapı ruhsatı verilen bina sayısı, bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 22,5 azaldı. Yapı ruhsatı verilen yapılan yüzölçümündeki gerileme de yüzde 21,8 oldu.

SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı üzerinden maaş alanlara şimdi kötü haber geldi! Maaşlardan kesinti yapılacak!

SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı üzerinden maaş alanlara kötü haber geldi. Açıklanan detaylara göre, çalışanın kazancından yüzde 7.5 kesinti yapılıyor. İşte o kesintinin detayları...

Depreme karşı yapılaşmada bunlara dikkat!

İnönü Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Başkanı Prof. Dr. Zeki Boyraz, deprem kuşakları ve fay hatlarındaki yapılaşmada nelere dikkat edilmesi gerektiği ile ilgili açıklamalar yaptı. İşte o açıklamalar...

Kaçkar Yapı Dekorasyon Nakliye Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İçerenköy Şubesi açıldı!

Kaçkar Yapı Dekorasyon Nakliye Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İçerenköy Şubesi bugün Ataşehir'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Gökhan Büyükışık tarafından açıldı.

Memura 2022'de yüzde 12,5 zam yapılacak!

Ülkemizde milyonlarca memur, haftalık çalışma saatlerini aşmaları halinde fazla mesai ücreti alma hakkına sahiptir. Her yıl artan memur maaşına ek olarak memurlara yapılan ek ödemelerde de artış gerçekleşiyor.

Olası bir depreme karşı yapılan hazırlık çalışmaları TBMM'de!

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, olası bir depreme karşı yapılan hazırlık çalışmalarına ilişkin soru önergesi verdi. 

İmar barışında 'yapı kayıt belgesi' krizi: 2,5 milyon yapı yıkılabilir!

Çalışmalarına devam eden Çevre ve Şehircilik Müdürlükleri imara aykırı yapılarla ilgili denetimlerine hız verdi. Peki yapı kayıt belgesi iptal edilen vatandaşlar ne yapacak?

Deprem riskine karşı yapı denetimi şart!

Başkent Ankara'da korku ve paniğe sebep olan Kalecik’teki 4.5 büyüklüğündeki deprem, riskli yapı bölgelerini de yeniden akıllara getirdi.

İstanbul'da gökdelen devri sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, İstanbul'da gökdelenlere karşı yapı formüllerinin ‘zemin +5’ olduğunu dile getirdi. 

Yapı denetim kuruluşlarına kesilen idari para cezalarında yargı yolu açıldı!

Anayasa Mahkemesi, 4708 sayılı Yapı Denetimi Hakkında Kanun'daki, "yapı denetimi kuruluşlarına kesilen idari para cezasına karşı yapılan itiraz üzerine verilen mahkeme kararlarının kesin olduğunu" öngören düzenlemenin iptaline karar verdi.

Depreme karşı yapılacak konut nasıl olmalı?

Bir deprem ülkesi olan Türkiye'de depreme karşı nasıl bir konut tipi geliştirilmesi gerektiği tam olarak belirlenememiş durumda. Özellikle kırsal kesimlerde, köylerde yapı türü yoksulluğu bulunuyor. Peki depreme karşı nasıl bir konut tipi geliştirilmeli? 

Depreme karşı yapılarda 'deprem boşluğu' önlemi!

Depreme karşı alınabilecek önlemlerden en önemlisi kaliteli yapılar inşa etmek. Peki kaliteli yapı nasıl inşa edilir? 

5 Kar Yapı Sistemleri adres Haberi

5 Kar Yapı Sistemleri adres

5 Kar Yapı Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Barış Fazlıoğlu tarafından kuruldu. 

5 Kar Yapı Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
1-) Her türlü demir, çelik bakır alüminyum madenlerinin ve onlardan yapılmış malzemelerin, her türlü inşaat malzemelerinin, her türlü elektrik tesisat malzemeleri ve aletleri, elektrik ve su saatleri, her türlü su gaz tesisat malzemeleri ve aletleri ile her türlü hırdavat ve aletleri her türlü inşaat boyaları, sıvaları, tesisat boruları, alüminyum ve plastik hammadde ve mamulleri, her türlü metal ve metalden mamul ürünlerin imalatı ihracatı ve ithalatı ile pazarlama ve ticaretini yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı diğer işler...

5 Kar Yapı Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Hürriyet Mah.Mithatpaşa Cad. No:7a...