Adana yeni yol

Adana yeni yol

Adana Büyükşehir Belediyesi, Kızıldağ Yaylası'ndan Pozantı İlçesi’ne erişim sağlamak amacıyla 25 kilometrelik orman yolunu çift şeritli asfalt yol haline getirmek üzere çalışma başlattı.

Adana'nın köyleri yola kavuşuyor!

Adana Büyükşehir Belediyesi, kırsalda ve şehir içinde eş zamanlı olarak yol çalışmalarını sürdürüyor. Belediye, Sarıçam’ın Çiçekli ve Karaömerli köyleri arasında da yol için altyapı oluşturmaya devam ediyor.

Kentsel Dönüşüm Eylem Planı'nın yeni yol haritası belirlendi!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, kentsel dönüşümün yeni yol haritasını yarın İstanbul'da düzenlenecek toplantıda kamuoyuyla paylaşacak...

Adana Yeni Müze Kompleksi'nin ikinci etabı tamamlanıyor!

Ortadoğu ve Türkiye’nin en büyük müze kompleksleri arasında bulunan toplam 68 bin 500 metrekare alana sahip Adana Yeni Müze Kompleksi'nin ikinci etabında çalışmalara devam ediliyor.

Samandıra-Sultanbeyli arasında yeni yol inşa edilecek!

Sancaktepe TEM Otoyolu'na yeni yan yollar yapılacak. TEM Otoyolu'nun Samandıra ve Sultanbeyli kavşakları arasında 4 kilometre yan yol inşa edecek.

KONUTDER'in yeni yol haritası!

KONUTDER yeni başkanı Altan Elmas, KONUTDER’in yeni yol haritasını açıkladı. Altan Elmas, "Elimizi değil, gövdemizi taşın altına koyduk" dedi.

Kocaeli'ye yeni yol müjdesi!

Yol yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kırsal mahallelerde de yeni yollar hayata geçiriyor

Mersin Erdemli'de yeni yol açma çalışmaları başladı!

Mersin’in Erdemli Alata Mahallesi’nde imar uygulamalarına göre yeni yol açma çalışmalarına başladı.Erdemli Belediye Başkanı Tollu yol açma çalışmalarının hızla sürdürüldüğünü belirtti.

Atatürk Orman Çiftliği'ne yeni yol mu yapılacak?

Mimarlar Odası Ankara Şubesi, 14 Şubat’ta Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nde alınan yol genişletme dönüş yol projeleriyle Atatürk Orman Çiftliği'ne yeni bir saldırı düzenleneceğini açıkladı.

Hatay Uzunkavak'a yeni yol!

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, Hatay’ın 15 ilçesinde yeni yol, bakım ve onarım çalışmalarına son sürat devam ediyor.

Malatya'da 150 kilometre yeni yol açıldı!

473 kilometre yol genişletme, 150 kilometre de yeni yol açma çalışması yapan Malatya Büyükşehir Belediyesi, yol yatırımlarına rekor kırdı

Tuzla Belediyesi'nden yeni yol!

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, keskin dönüşleri ile görüş mesafesi daralan ve çok sayıda ölümlü trafik kazasına neden olan İçmeler-Aydınlı Yolu’nu, paralelinde yeni bir yol yaparak devre dışı bıraktı.

Hatay Hassa'ya yeni yol!

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, il genelinde yeni yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarının aralıksız sürdürüyor.

Anadolu Yakası’na yeni yol geliyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Yakası’nda, sahil yolunu E-5 ve TEM Otoyoluna entegre edecek. Yeni yol nereden geçecek?

Şanlıurfa Yeni Oto Galericiler ve Mermerciler Sitesi'ne yeni yol!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, yapımında sona yaklaşılan Yeni Oto Galericiler ve Mermerciler Sitesi’nde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Adana yeni yol

Adana yeni yol Adana yeni yolAdana’nın Karaisalı İlçesi ile Kızıldağ Yaylası arasında ulaşım sağlayan 15 kilometrelik yolu uçak inecek düzeye getiren Adana Büyükşehir Belediyesi, bu yayladan Pozantı İlçesi’ne erişim sağlamak amacıyla 25 kilometrelik orman yolunu çift şeritli asfalt yol haline getirmek üzere çalışma başlattı.  Başkan Hüseyin Sözlü,  Adana ile Pozantı arasında alternatif güzergah oluşturacak yayla yolunun yapımını belediye imkanlarıyla gerçekleştirdiklerini belirtip,  yaklaşık ihale bedeli 20 milyon lira olan yolu 5 milyon liraya mal edeceklerini söyledi.

30 DAKİKADA KIZILDAĞ’DAN POZANTI’YA

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, beraberinde Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Şahin ve Fen İşleri Daire Başkanı Ragıp Bekaroğlu olduğu halde Kızıldağ-Pozantı yolu yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Yaz aylarında Kızıldağ’a akın eden Adanalı hemşehrilerinin, yeni açılacak yolla 30 dakikada Pozantı’ya ulaşacağını belirten...