Adres Proje Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adresi

Adres Proje Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adresi

Adres Proje Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Çiydem Kaya, Abdulsamet Nakşibendioğlu Yönetim Kurulu Üyeliklerinde 1 milyon TL sermaye ile 3 Ekim'de Kadıköy, 19 Mayıs Mahallesi, Şemsettin Günaltay Caddesi'nde kuruldu.

Sitil Zemin Proje Yapı Sistemleri İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sitil Zemin Proje Yapı Sistemleri İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 300 bin TL sermaye bedeli ile Tahir Yakut tarafından kuruldu.

Beyazlar Proje Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Beyazlar Proje Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Emre Beyaz tarafından kuruldu.

Menekşe Proje Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Menekşe Proje Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Ferzende Çakmak ve Seyda Ünlü ortaklığında kuruldu.

Lilyum Proje Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lilyum Proje Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece'de 350 bin TL sermaye bedeli ile Bahattin Kanza tarafından kuruldu.

Durukan Proje Yapı Limited Şirketi kuruldu!

Durukan Proje Yapı Limited Şirketi Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdulkadir Durukan tarafından kuruldu.

Hmc Proje Yapı İnşaat Mimarlık Mühendislik Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hmc Proje Yapı İnşaat Mimarlık Mühendislik Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Haci Mehmet Çakıl ve Ömer Faruk Çakıl ortaklığında kuruldu.

Adn Proje Yapı İnşaat Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Adn Proje Yapı İnşaat Otomotiv Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 300 bin TL sermaye bedeli ile Adnan Dişek ve Ali Dişek ortaklığında kuruldu.

Kartallar Proje Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kartallar Proje Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Gülden Kartal tarafından kuruldu. 

Aydın Grup Proje Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aydın Grup Proje Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Aysel Aydın tarafından kuruldu. 

DY Proje Yapı Teknik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

DY Proje Yapı Teknik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 20 bin TL sermaye bedeli ile Murat Yıldır Yiğit ve Volkan Demir tarafından kuruldu.

Aktaşlar Proje Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Aktaşlar Proje Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Aktaş tarafından kuruldu.

CY Proje Yapı İnşaat Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

CY Proje Yapı İnşaat Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 300 bin TL sermaye bedeli ile Cüneyt Yıldız tarafından kuruldu. 

Be Life Çekmeköy'de dairelerin tamamı satıldı!

İstanbul Proje Yapı tarafından hayata geçirilen Be Life Çekmeköy projesinde dairelerin tamamı satıldı. Projede daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edildi.

Adres Proje Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adresi Haberi

Adres Proje Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adresi

Adres Proje Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Çiydem Kaya, Abdulsamet Nakşibendioğlu Yönetim Kurulu Üyeliklerinde 1 milyon TL sermaye ile 3 Ekim'de  Kadıköy, 19 Mayıs Mahallesi, Şemsettin Günaltay Caddesi'nde kuruldu.


Adres Proje Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi iş konusu; Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır 1- Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. 2- Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve...