Ağaoğlu Bakırköy Projesi fiyat listesi

Ağaoğlu Bakırköy Projesi fiyat listesi

Ağaoğlu Bakırköy Projesi kapsamında yer alan 98-159 metrekare 2 oda 1 salon tipi konutların fiyatları 906 bin 980 TL ile 1 milyon 464 bin 500 TL arasında değişiyor

Halk GYO 2020 yılı 1'inci çeyrek satış rakamları!

Halk GYO'nun Eskişehir Panorama Plus Projesi'ndeki 3 adet bağımsız bölüm 2 milyon 125 bin TL'ye, Bizimtepe Aydos Projesi'ndeki 86 adet bağımsız bölümü 55 milyon 582 bin 79 TL'ye ve Referans Bakırköy Projesi'ndeki 1 adet bağımsız bölümü 357 bin TL'ye satıldı.

Ofis Karat Bakırköy 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ofis Karat Bakırköy projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2019 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Ofis Karat Bakırköy 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ofis Karat Bakırköy projesi için hazırlatılan 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporu yayınladı...

Ağaoğlu Bodrum projesi 2019'un ilk yarısında satışta!

Gayrimenkul sektörünün lider markası Ağaoğlu, Bodrum'da tarihi bir projeye imza atıyor. Ali Ağaoğlu, "Bodrum projesi, imza projelerimizden biri olacak.Vatandaşlarımıza 'paranızı biriktirin, beni bekleyin' diyorum." dedi.

Ağaoğlu Bodrum projesi geliyor! Yeni proje!

Ağaoğlu Şirketler Grubu yepyeni bir projeye hazırlanıyor. Bodrum'da inşa edilecek projenin tüm detayları önümüzdeki günlerde belli olacak...

Ağaoğlu Çekmeköy projesi nerede? İşte açık adresi!

Ağaoğlu İnşaat tarafından 3 milyar dolar yatıırm bedeliyle hayata geçirilecek olan Ağaoğlu Çekmeköy projesi konut ve ticari alanlardan meydana geliyor. Peki Ağaoğlu Çekmeköy projesi nerede? İşte açık adresi..

Ağaoğlu Çekmeköy fiyat!

Lansmanı 6 Ekim Cuma günü Ortaköy’de gerçekleşecek olan Ağaoğlu Çekmeköy projesi konut ve ticari alanlardan meydana geliyor. Projede 738 adet konuta yer veriliyor. İşte Ağaoğlu Çekmeköy fiyat listesi...

Ağaoğlu Çekmeköy projesi yarın satışa çıkıyor!

Toplam 738 adet daireden meydana gelen Ağaoğlu Çekmeköy projesinde daire fiyatları 387 bin TL'den başlıyor. Ağaoğlu Çekmeköy projesi yarın satışa çıkıyor.

Ağaoğlu Bağcılar projesi iptal mi edildi?

Ağaoğlu İnşaat tarafından Bağcılar Üçyüzlü'de hayata geçirilecek olan proje için asılan tabela belediye ekiplerince kaldırıldı. Peki Ağaoğlu Bağcılar projesi iptal mi edildi?

Ağaoğlu Üçyüzlü projesi başlıyor!

Ağaoğlu Üçyüzlü projesi başlıyor. Ağaoğlu İnşaat tarafından Bağcılar Üçyüzlü'de inşa edilecek proje için tabela asıldı. Projenin yıl içerisinde başlaması planlanıyor.

Ağaoğlu Bağcılar Projesi!

Ağaoğlu İnşaat, Bağcılar'da hayata geçireceği projesi için kolları sıvadı. Tabelası asılan projenin yıl bitmeden inşaatına başlanması planlanıyor...

Ağaoğlu Bağcılar projesi için geri sayım başladı!

Çekmeköy'deki yeni projesini 21 Eylül'de yapacağı lansmanla tanıtacak olan Ağaoğlu İnşaat, Bağcılar projesi için de düğmeye bastı. Projenin inşa edileceği alana tabela asıldı.

Ağaoğlu Çekmeköy projesi 21 Eylül'de lanse edilecek!

Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun yeni durağı İstanbul Çekmeköy oldu. Ağaoğlu Çekmeköy projesi hakkındaki tüm detaylar 21 Eylül Perşembe günü anlatılacak.

Ağaoğlu Bakırköy Projesi fiyat listesi

Ağaoğlu Bakırköy Projesi fiyat listesi Ağaoğlu Bakırköy Projesi fiyat listesi

Bakırköy 46 projesi, Ağaoğlu İnşaat tarafından İstanbul'un Avrupa Yakası içinde Bakırköy'de inşa ediliyor. Ağaoğlu Bakırköy Projesi kapsamında 8 blok bulunuyor. 


Toplamda 1277 daireden oluşan Ağaoğlu Bakırköy Projesi projesinde bloklardan 5'i daireler için ayrılmış durumda. Ağaoğlu Bakırköy Projesi kapsamında geri kalan bloklar ise 12 villa için ayrılmış durumda. 


Ağaoğlu Bakırköy Projesi fiyat listesi!

40 - 42 metrekare stüdyo tipi konutların fiyatları 363 bin 600 TL ile 417 bin 130 TL, 

59-88 metrekare 1 oda 1 salon tipi konutların fiyatları 519 bin 140 TL ile 786 bin 790 TL,

98-159 metrekare 2 oda 1 salon tipi konutların fiyatları 906 bin 980 TL ile 1 milyon 464 bin 500 TL,

156-227 metrekare 3 oda 1 salon tipi konutların fiyatları 1 milyon 403 bin 900 TL ile 2 milyon...