AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı İsmail Sarı

AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı İsmail Sarı

AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, ilçenin sorunlarına yönelik projelerini açıklamaya devam ediyor. Bayraklı için yapılacak projeleri vatandaşa anlattığımda hepsinin gözlerindeki ışığı, heyecanı görebiliyorum dedi...

İsmail Sarı: Kentsel dönüşümde gereken neyse onu yapacağız!

31 Mart sabahı göreve geldiklerinde, kentsel dönüşüm projesini sosyal devlet anlayışına uygun olarak hayata geçireceklerini belirten İsmail Sarı, "Kentsel dönüşüm konusunda gereken neyse yapacağız" dedi.

AK Parti Genel Merkezi’ne ek bina yapılıyor!

2023 seçimleri için üyelerini yenileyen AK Parti, Ankara ilimizde bulunan Genel Merkez yerleşkesini de büyütüyor. AK Parti, yeni ek bina için inşaata başladı.

İnşaat halindeki binada akıma kapılan Öztürk Uğiş hayatını kaybetti!

Bitlis'in Güroymak ilçesinde elektrik akımına kapılan AK Parti Güroymak İlçe Başkanı Öztürk Uğiş, hayatını kaybetti.

AK Parti milletvekili Hasan Çilez'den Kanal İstanbul için tehdit iddiası! 

AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Kanal İstanbul Projesi'ne girecek firmaları tehdit ettiğini dile getirdi. 

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'den kentsel dönüşüm eleştirisi!

KİPTAŞ'ın Eyüpsultan'da hayata geçirdiği kentsel dönüşüm projesine yönelik değerlendirme yapan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, dönüşümde yüzde 50'ye yakın kesinti yapıldığını dile getirdi. 

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'den metro tepkisi!

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, sosyal medya üzerinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne metro inşaatları konusunda tepki gösterdi. 

İzmir Bayraklı'da riskli yapılar için düzenleme!

İzmir Bayraklı Belediyesi, ilçede bulunan riskli yapılar için yeni düzenlemeyi hayata geçiriyor. Bayraklı Belediye Meclisi tarafından hazırlanan imar planı notu CHP, AK Parti, MHP ve İYİ Parti’nin oy birliğiyle kabul edildi. 

Düzce Akçakoca'da selden etkilenen vatandaşlar için 70 konut inşa edilecek! 

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, 2019 Temmuz'da sel nedeniyle evleri hasar gören vatandaşlar için 70 konut inşa edileceğini açıkladı. 

İzmir Dikili'ye devlet hastanesi müjdesi!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir Dikili'de 70 yatak kapasiteli yeni bir devlet hastanesi yapılacağını açıkladı. Dağ, İzmir'de inşaatı süren Bayraklı Şehir Hastanesinin de en kısa zamanda faaliyete alınacağını belirtti.

AK Parti'den İzmir Torbalı'daki arsa satışına tepki! 

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’un arsa satışı kararına tepki göstererek, "Bu karardan vazgeçin" dedi.

Ekrem İmamoğlu'ndan AK Parti'ye tramvay yanıtı: Anlıyorum, kıskanıyorlar!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Alibeyköy-Cibali tramvay hattı için AK Partililerin "Bizim dönemimizde yapıldı" iddiasına yönelik açıklamada bulundu. 

Mehmet Muş: Hobi bahçeleri hukuki değiller, kaçak yapılardır!

AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Bu hobi bahçeleri, birinci sınıf tarım arazileri üzerine yapılan, ruhsatı, imarı, planı olmayan, tamamen kaçak yapılar. Zaten bunlarla alakalı ilgili yerel idarelerin işlem yapması gerekiyor. Bunlara cezalar kesiliyor" dedi.

AK Parti'den Türkiye'de olası depremlere hazırlık için araştırma istemi!

AK Parti, Türkiye'de olası depremlerde can ve mal güvenliğinin sağlanması, depreme hazırlıklı yaşam alanlarının oluşturulması için yapılacakların tespiti ve çözüm önerilerinin belirlenmesi için Meclis Araştırması açılmasını istedi.

AK Parti'den Ayasofya anketi: İlk namaz 15 Temmuz'da kılınabilir!

AK Parti'nin Ayasofya'ya ilişkin yaptırdığı anket Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sunuldu. AK Parti kurmayları Ayasofya'da ilk namazın 15 Temmuz'da kılınabileceğini açıkladı.

AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı İsmail Sarı Haberi

AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı İsmail Sarı

AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, ilçenin sorunlarına yönelik projelerini açıklamaya devam ediyor. Kentsel dönüşüm meselesinde vatandaşların akıllarında soru işareti bırakmadan tatmin edici hamleler yapılacağını söyleyen Sarı, "Bayraklı için yapılacak projeleri vatandaşa anlattığımda hepsinin gözlerindeki ışığı, heyecanı görebiliyorum. 


İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Binali Yıldırım öncülüğünde yapılan araştırmalar ve planlanan projeler sayesinde çarpık kentleşmeye dur diyecek Bayraklı'ya nefes aldıracağız. 


Kimi çocuğunu, kimi torununu kimi kendi geleceğini düşünerek uzun vadeli projeleri benimsedi. Özellikle kentsel dönüşüm konusunda her gittiğimiz yerde anlattık. Başkaları gibi yuvarlamadan açık ve net konuştuk. Kimin hakkı ne ise onu alacak. 3 dairesi varsa 3, 2 dairesi varsa 2 kat ev sahibi olacaktır" diye konuştu. Habertürk...