Akiş Projects Beykoz ne zaman

Akiş Projects Beykoz ne zaman

Akiş Projects imzası ile Beykoz'da yaklaşık 40 bin metrekare alanda hayata geçirilecek olan proje çok yakında satışa çıkacak. Proje kapsamında hak sahipleriyle anlaşmalar devam ediyor.

Akiş GYO'dan Beykoz ve Caddebostan'a yeni proje!

Akiş GYO Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Gökşin Durusoy,  şirketin faaliyetlerini ve 2021 hedeflerini anlattı. Durusoy, Beykoz ve Caddebostan'da hayata geçirecekleri projelerin detaylarını paylaştı...

Akiş GYO Beykoz projesi imar planı iptal davasında son durum!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Beykoz projesi imar planı hakkında açıklama yaptı.

Akiş GYO'dan Beykoz projesi imar planı hakkında açıklama!

AKİŞ Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Beykoz projesi imar planı hakkında açıklama yaptı. 

Akiş Beykoz projesi kat karşılığı inşaat sözleşmesi imzalandı!

Akiş Mudanya Adi Ortaklığı'nca Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi'nde geliştirilmesi planlanan yatırımlar kapsamında 1893 ada 27 parselde arsa sahipleri ile kat karşılığı inşaat sözleşmesi imzalandı... 

Akiş Projects Beykoz projesi çok yakında satışta!

Akiş Projects imzası ile Beykoz'da yaklaşık 40 bin metrekare alanda hayata geçirilecek olan proje çok yakında satışa çıkacak. Proje kapsamında hak sahipleriyle anlaşmalar devam ediyor.

Akiş Beykoz projesinde sözleşmeler imzalanıyor!

Akiş Mudanya Adi Ortaklığı'nın İstanbul Beykoz Gümüşsuyu Mahallesinde geliştirilmesi planlanan yatırımlar kapsamında arsa sahipleri ile kat karşılığı inşaat sözleşmesi imzalandı. 

Akiş Beykoz projesinde kat karşılığı inşaat sözleşmesi imzalandı!

Akiş Mudanya Adi Ortaklığı İstanbul Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi'nde hayata geçireği projesinde arsa sahipleri ile kat karşılığı inşaat sözleşmesi imzalandı.

Akiş Beykoz projesinde arsa sahipleri ile sözleşme imzalandı!

Akiş Mudanya Adi Ortaklığı'nca Bekoz'un Gümüşsuyu Mahallesi'nde geliştirilmesi planlanan yatırımlar kapsamında 1883 ada 30 parselde arsa sahipleri ile kat karşılığı inşaat sözleşmesi imzalandı.

Akiş GYO Beykoz projesinde imzalar atıldı!

Akiş Mudanya Adi Ortaklığı, Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi'nde yapacağı proje için arsa sahipleri ile kat karşılığı inşaat sözleşmesi imzalandı.

Akiş GYO Beykoz projesinin değerleme raporunu yayınladı!

Akiş Mudanya Adi Ortaklığı tarafından İstanbul Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi'nde geliştirilmesi planlanan yatırımlar kapsamında, arsa sahipleriyle kat karşılığı inşaat sözleşmesi imzalandı. 

Akiş GYO'dan Beykoz'a yeni proje!

Akkök Holding İcra Kurulu Başkanı Ahmet C. Dördüncü, "Beykoz’da 2018 yılı itibariyle yaklaşık 40.000 m2’lik alanda konut+ticari nitelikte bir projeye başlayacağız.”dedi.

Akiş GYO Beykoz projesinin değerleme raporu yayınlandı!

Akiş GYO'nun Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi'nde geliştirilmesi planladığı projesinin değerleme raporu yayınlandı.

Akiş GYO'dan Beykoz’a 150 milyon TL’lik proje!

Akiş GYO A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Gökşin Durusoy, 2018 yılında Beykoz'da 40 bin metrekare alan üzerinde 150 milyon TL’lik yatırımla konut ve ticari alanların bulunduğu projeye başlayacaklarını söyledi.

Akiş Projects Beykoz ne zaman Haberi

Akiş Projects Beykoz ne zaman

Akök Holding'e bağlı, Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) adı altına gayrimenkul projeleri geliştiren Akiş Projects, Beykoz'da yepyeni bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. Proje kapsamında hak sahipleriyle anlaşmalar devam ediyor.

Akiş Projects Beykoz projesi çok yakında

Hak sahipleri ile anlaşmalarının hızla devam ettiği Akiş Projects Beykoz projesi çok yakında başlayacak. Projede henüz inşaat çalışmaları başlamadı, sadece sözleşmeler imzalanıyor. Şirket tarafından Beykoz'da deniz manzarası olan bir bölgede yaklaşık 40 bin metrekare alanda konut ile ticari birimlerin yer alacağı bir proje geliştiriliyor. Proje modern mimari ile tasarlanacak. 

Akiş GYO, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) hak sahipleriyle yaptığı sözleşmeleri duyuruyor. İstanbul'un Beykoz ilçesine bağlı Gümüşsuyu Mahallesi'nde geliştirilmesi planlanan yatırımlar kapsamında 1851 ada 17 parselde, 1893 ada 17 parselde, 1883 ada 30 parselde, 1883 ada 16 parsel, 1884...