17 / 08 / 2022

al gazi group türkiye yatırım

al gazi group türkiye yatırım

Körfez bölgesinin önemli yatırımcılarından Al Gazi Group 1998’den beri faaliyet gösterdiği Türkiye’de yatırımlarına 2020 yılında hız verecek. İstanbul Başakşehir ilçesinde 100 milyon TL’lik gayrimenkul yatırım projesine hazırlık yapan firma, Türkiye’de büyümesini sürdürecek.

Al Salim International Group Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Salim International Group Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te A. Salım Ftaııh ve Mohammed Salım Fateh ortaklığında kuruldu.

Samara Al Dulaımı Group Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Samara Al Dulaımı Group Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Bahçelievler'de I. Jasım Alwan Al-Dulaımı tarafından kuruldu.

Al Wakeel Group Emlak Danışmanlık Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Wakeel Group Emlak Danışmanlık Turizm Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta Ahmad Arabıyeh, Alaa Abed Al Aal ve Mohamad Abdel Ghanı ortaklığında kuruldu.

Alıssa Group Emlak Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alıssa Group Emlak Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdullah Alıssa tarafından kuruldu.

Sofıya Group Turizm Gayrimenkul Ve Emlak Alım Satım İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sofıya Group Turizm Gayrimenkul Ve Emlak Alım Satım İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 400 bin TL sermaye bedeli ile Mohamad Ibrahım tarafından kuruldu.

West İstanbul Group Gayrimenkul Alım Ve Satım Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

West İstanbul Group Gayrimenkul Alım Ve Satım Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Mohamad Khedmatı tarafından kuruldu.

Al Rıza Group Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

Al Rıza Group Gayrimenkul Limited Şirketi bugün Bahçelievler’de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Reda Ali N.A.A. tarafından kuruldu.

Al Baraka Group İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Baraka Group İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 400 bin TL sermaye bedeli ile Mansoor Faısal Aldovvaır tarafından kuruldu.

Orhan Gazi Camisi'ndeki restorasyon çalışmaları tamamlandı!

Adapazarı'nda hayata geçirilen ve doğal afetlerin yol açtığı zararlar nedeniyle zaman içerisinde çeşitli onarımlardan geçirilen Orhan Gazi Camisi restore edildi.

Dwidari Group Gayrimenkul Alım Satımı Ve Müteahhitlik Hizmetleri İthalat İhracat San.Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Dwidari Group Gayrimenkul Alım Satımı Ve Müteahhitlik Hizmetleri İthalat İhracat San.Tic.Ltd.Şti. bugün Şişli'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Mohamed Najıb Dwıdarı tarafından kuruldu.

Al Basha Group İnşaat Sanayi Ve Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Basha Group İnşaat Sanayi Ve Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Gazi Basha tarafından kuruldu.

İnşaat devi Binladin Group çalışanlardan maaş tepkisi!

Suudi Arabistan’ın en büyük inşaat şirketlerinden olan Binladin Group, yaşadığı ekonomik kriz sebebiyle Nisan ve Mayıs aylarında çalışanlarından bazılarının maaşlarını ödeyemedi. 100 bin çalışanı olan ve 15 milyar dolarlık borcunu yapılandıramayan şirketin, bu ay maaşları ödeyip ödeyemeyeceği de bel

Saher Alşam Group Turizm Gayrimenkul İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Saher Alşam Group Turizm Gayrimenkul İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Mohamd Almasrı tarafından kuruldu.

al gazi group türkiye yatırım Haberi

al gazi group türkiye yatırım

Körfez bölgesinin önemli yatırımcılarından Al Gazi Group, 1998 yılından bugüne faaliyette bulunduğu Türkiye’deki yatırımlarına 2020 yılında hız veriyor. Başakşehir bölgesinde 100 milyon TL’lik gayrimenkul yatırımına hazırlanan firma, Türkiye’deki büyümesini sürdürmeyi hedefliyor.

İnşaat, gayrimenkul, ithalat ve ihracat alanlarında faaliyet gösteren Kuveyt merkezli Al Gazi Group, Türkiye’deki yatırımlarını arttırıyor.

20 yıl içinde Türkiye’den Kuveyt’e sürekli ihracat gerçekleştiren Al Gazi Group, son 5 yıl içerisinde toplamda 140 milyon TL hacminde ihracat gerçekleştirdi ve 100 milyon TL’yi bulan gayrimenkul yatırımı yaptı.

2020 yılında Türkiye’deki yatırımlarına ağırlık veren Al Gazi Group, Başakşehir bölgesinde 100 milyon TL’lik yeni bir gayrimenkul yatırımı daha gerçekleştirecek.

İhracat faaliyetlerine de ağırlık veren firma, Türkiye’deki şirketlerini Al Gazi Group çatısı altında toplayarak yakın dönemde inşaat, gayrimenkul ve ihracat alanlarında büyüme hedefliyor.

 “Türkiye’nin potansiyeline inanıyoruz.”

Al Gazi...