alsancak otomatik çok katlı otopark

alsancak otomatik çok katlı otopark

Alsancak’taki binanın mekanik sistem ve asansör montajı tamamlanarak testlere başladı. 280 araç kapasiteli tam otomatik otoparkta aynı anda 4 araca işlem yapılabiliyor. Her bir aracın park edilmesi 3 dakika sürüyor.

Alsancak şantiyeye döndü!

İzmir’in kalbi Alsancak semtinde bir çok sokak doğal gaz çalışmaları nedeniyle şantiyeye dönüştü. Ağır iş makinalarının girdiği sokaktaki kazılar vatandaşları ve esnafı olumsuz yönde etkiledi.

Alsancak Limanı taşınacak mı?

İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdülaziz Ediz, Alsancak Limanı'nın kentin tarihinde çok önemli bir yeri olduğunu ve başka bir yere taşınmaması gerektiğini dile getirdi..

Abdülaziz Ediz: Alsancak Limanı'nı kaldırma lüksümüz yok!

İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdülaziz Ediz, Alsancak Limanı'nın kentin tarihinde çok önemli bir yeri olduğunu ve başka bir yere taşınmaması gerektiğini dile getirdi

İzmir Alsancak Tam Otomatik Otoparkı açıldı!

Türkiye’nin en büyüğü İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan “Türkiye’nin en büyük tam otomatik katlı otoparkı”, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı bir törenle hizmete alındı.

Alsancak Tam Otomatik Otoparkı yarın açılıyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, ülkenin “tam otomatik çok katlı otopark yapan ilk kamu kurumu” oldu. Alsancak’ta yapımı tamamlanan 11 katlı otopark, yarın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılacağı bir törenle hizmete açılacak.

Türkiye’nin en büyük 'tam otomatik otoparkı' İzmir’de açılıyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, ülkenin “tam otomatik çok katlı otopark yapan ilk kamu kurumu” oldu. Alsancak’ta yapımı tamamlanan 11 katlı otopark, Cuma günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılacağı bir törenle hizmete açılacak.

Alsancak Katlı Otoparkı'nın mekanik sistem ve asansör montajı tamamlandı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Alsancak’taki binanın mekanik sistem ve asansör montajı tamamlanarak testlere başladı. 280 araç kapasiteli tam otomatik otoparkta aynı anda 4 araca işlem yapılabiliyor. Her bir aracın park edilmesi 3 dakika sürüyor.

Alsancak'taki otomatik çok katlı otoparkta testlere başlandı!

Alsancak’taki binanın mekanik sistem ve asansör montajı tamamlanarak testlere başladı. 280 araç kapasiteli tam otomatik otoparkta aynı anda 4 araca işlem yapılabiliyor. Her bir aracın park edilmesi 3 dakika sürüyor.

Alsancak Katlı Otopark'ın yüzde 50'si tamamlandı!

Alsancak Hocazade Camii karşısında inşaatı devam eden 270 araç kapasiteli, 11 katlı “Tam otomatik katlı otopark” inşaatı yüzde 50 seviyelerine ulaştı. Otoparkın yeni yılın ilk aylarında hizmete alınması planlanıyor.

İzmir'de yapılan tam otomatik katlı otoparkın yarısı tamamlandı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından, Konak ilçesi Alsancak semtindeki Hocazade Camisi karşısında yapımı devam eden, 270 araba kapasiteli ve 11 katlı tam otomatik katlı otoparkın çalışmalarında yüzde 50 seviyelerine ulaşıldı....

İzmir'de ticari gayrimenkulde en çok Bayraklı ve Alsancak tercih ediliyor!

Eskidji İzmir Bölge Ortağı Ali Erten, İzmir'de ticari gayrimenkulde en çok Bayraklı ve Alsancak tercih edildiğini söyledi...

Alsancak katlı otoparkın çelik gövdesi Ağustos'ta bitiyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Alsancak Hocazade Camii karşısında yapımına başladığı tam otomatik katlı otoparkın inşaatı hızla ilerliyor...

İzmir'de 11 katlı tam otomatik otopark için temel atıldı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin “en modern” otoparklarından birini Alsancak’a kurabilmek için düğmeye bastı. Hocazade Camii’nin karşısında yapılacak 11 katlı ‘tam otomatik otopark’ın temel atma töreni gerçekleşti...

alsancak otomatik çok katlı otopark

alsancak otomatik çok katlı otopark alsancak otomatik çok katlı otopark


İzmir Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de otomatik çok katlı otoparkı kente kazandıran ilk kamu kurumu oldu. Alsancak’taki binanın mekanik sistem ve asansör montajı tamamlanarak testlere başladı. 280 araç kapasiteli tam otomatik otoparkta aynı anda 4 araca işlem yapılabiliyor. Her bir aracın park edilmesi 3 dakika sürüyor. 


Uyguladığı pek çok proje ile Türkiye’ye örnek olan İzmir, yine bir ilk imza attı. İzmir Büyükşehir Belediyesi, otomatik çok katlı otoparkı kente kazandıran ilk kamu kurumu oldu. Şair Eşref Bulvarı Alsancak Hocazade Camii karşısında bulunan 939 metrekarelik arsada kamulaştırma dahil toplam 20 milyon TL maliyetle “tam otomatik katlı otopark” inşa eden Büyükşehir Belediyesi, projedeki tam otomatik otoparkın mekanik sistem ve asansör montajını tamamlayarak testlere başladı. Otopark, Alsancak bölgesinin ihtiyacının karşılanması için 280 araç kapasiteli ve 11...