15 / 08 / 2022

AND Frekans ev fiyatları 

AND Frekans ev fiyatları 

Toplam 413 konuttan meydana gelen Kartal AND Frekans projesinde 1.etap satışa açıldı. Projede  1+1'den 3+1'e kadar daire seçenekleri yer alıyor..

Ev sahibi ve kiracı tartışmalarında sular durulmuyor! Kira yükselişleri ne zaman duracak?

Dünya Gazetesi köşe yazarı Emre Alkin, bugünkü köşesinde ev sahibi ve kiracı arasındaki tartışmaları kaleme aldı. Alkin, son günlerde en sık karşılaştığı tartışmaların ev sahibi ve kiracılar arasında yaşandığına dikkat çekti.

Rusya'da ev fiyatları arttı mı?

Rusya'da emlak sektörü hareketli seyrediyor. Ucuz kredilerin ardından sektörde talep patlaması yaşandı. Peki Rusya'da ev fiyatları ne kadar oldu?

Ev kiraları hızla yükseliyor!

Satış Çözümleri kurucusu Soner Keleş, ülkemizde artan enflasyon oranları ve TL'nin son yıllarda değer kaybetmesinin konut ve kira fiyatlarını olumsuz etkilediğini ve bütçeye uygun kiralık ev bulmakta zorluk yaşandığını değerlendirdi.

Milyonlarca ev sahibini ve kiracıyı ilgilendiriyor!

Kiracılıkta en çok problemin yaşandığı konuların ilk sırasında konutun kendisi değil ev sahibi ve kiracı arasındaki ilişkiler yer alıyor. Peki kiracı ile ev sahibi arasında yaşanan hangi anlaşmazlık nasıl çözülür? Konunun uzmanları anlattı...

Dünya genelinde ev fiyatları en çok hangi ülkede arttı?

Konut ve ticari emlak danışmanlığı şirketi Knight Frank'ın hazırladığı küresel konut fiyatları endeksi, dünya genelinde ev fiyatlarındaki en çok artışın yaşandığı yerleri gözler önüne serdi. Peki dünya genelinde ev fiyatları en çok hangi ülkede arttı? İşte ayrıntılar...

Salgında yeni ev alma paniği yaşandı!

Koronavirüs salgınında yaşam standartların değişmesi en çok konut tercihlerini değiştirdi. Bu dönemde evlerini ofise çeviren vatandaşlar yeni ev alma paniği yaşadı. 

Satılık ev fiyatlarına pandemi etkisi!

Satılık ev fiyatlarında son bir yıl içerisinde büyük artış yaşandı. Pandeminin etkisiyle beraber özellikle yazlık bölgelerde satılık ev fiyatlarında yüzde 68 artış yaşandı. 

Vesta Global'dan 5 yıldızlı ev-otel projesi: L’and Vineyards!

2017'de Teuta Narazan ve Armağan Akyüz tarafından kurulan Vesta Global, Portekiz’de bulunan çok ödüllü, üzüm bağlarında yer alan 5 yıldızlı ev-otel projesi L’and Vineyards ile yatırımcılarına kazanç vaad ediyor.

Faruk Fatih Özer'in kaldığı ev basıldı! Özer'i saklayanlar gözaltında!

Thodex'in sahibi olduğu Faruk Fatih Özer'in sistemleri kapatarak yurt dışına çıkması hakkında yürütülen serüvende dakikalar önce flaş bir gelişme yaşandı. Faruk Fatih Özer'in saklandığı ev basıldı ve o evde Özer'i saklayanlar tutuklandı...

Ev almak isteyen çifte korkunç tuzak! 

İstanbul’da skandal bir olay yaşandı.ev alma hayaliyle Yalova’dan İstanbul’a gelen çift, alacakları eve gittiklerinde hayatlarının şokunu yaşadı...

Ev alıp satarken tapuda istenen evraklar neler?

Konut kredisi faiz oranlarının düşürülmesi ile konut satışlarında rekor artışlar yaşandı. Vatandaşlar, ev alıp satarken tapuda istenen evrakları merak ediyor. İşte ev devrederken istenen evraklar...

Konutta kredilerin düşmesi ev sahiplerini mutlu etti!

Kamu ve devlet bankalarının kredi faiz oranlarını düşürmesiyle beraber ev alımlarında yoğun talebin yaşandığından bahseden emlakçılar, mülk sahiplerinin bu durumu fırsata dönüştürdüğünü söyledi.

Konut kredi faizleri düştü ev aramaları yüzde 84 arttı!

Haziran'da konut kredi faizlerinde yaşanan düşüşle beraber ev aramaları yüzde 84 yükseldi. İl bazında değerlendirildiğinde bir önceki aya oranla İstanbul ilinde yüzde 64, Ankara ilinde yüzde 89, İzmir ilinde yüzde 96, Bursa ilinde ise yüzde 89‘luk bir artış yaşandı.

AND Frekans ev fiyatları  Haberi

AND Frekans ev fiyatları 

AND Gayrimenkul Kartal Esentepe'de AND Frekans projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. 3 bloktan oluşan projede 1.etap satışa açıldı. 

AND Patel projesinin hemen yanında konumlandırılacak olan AND Frekans Esentepe projesinde  1+1'den 3+1'e kadar daire seçenekleri yer alacak. Projede daireler 53 metrekareden başlıyor. 

Toplam 413 konuttan meydana gelen Kartal AND Frekans projesinde bloklar 4 katlı, 18 katlı ve 22 katlı olarak tasarlandı. Projede bir çok sosyal donatı alanı da olacak.

AND Frekans fiyat listesi

1+1 daireler 298 bin TL'den
2+1 daireler 499 bin TL'den
3+1 daireler 799 bin TL'den başlıyor. 

0850 393 40 00

Web: