27 / 05 / 2022

ankara incek iletişim

ankara incek iletişim

Besa Grup, Ankara-İncek'te 850 konutlu yeni bir projeye başlamak için kollan sıvadı. Kent İncek ismiyle yükselecek proje için Besa ve Kent İncek Yapı arasında imzalar da atıldı.

Kumru Ankara iletişim!

Kumru Ankara iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. 1+1'den 5+1'e kadar daire tiplerine yer verilen proje 33 katlı tek bloktan meydana geliyor.

Rinnova İncek iletişim!

Rinnova İncek iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Prokar Yapı imzasıyla Ankara İncek'te inşa edilen projede teslimler 2019'da gerçekleştirilecek.

Cubes Ankara Nuhoğlu iletişim!

Nuhoğlu İnşaat ve Dalgıç GY işbirliğiyle hayata geçirilen Cubes Ankara projesi Ankara Çukurmabar'da karma konseptte dizayn edildi. Cubes Ankara Nuhoğlu iletişim için telefon numarası 444 22 87.

Ankara Kaşmir Mavi Orkide iletişim!

Ankara Kaşmir Mavi Orkide iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. Kaşmir Mavi Orkide projesinde ön talepler toplanıyor...

Ankara Hanzade Konutları iletişim!

Toplam 61 daireden meydana gelen Aksa İnşaat Hanzade Konutları'nda anahtar teslimler hemen yapılıyor. Ankara Hanzade Konutları iletişim bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.

Ankara Başkent Emlak Konutları iletişim!

Ankara Başkent Emlak Konutları iletişim ve adres bilgileri haberimizde yer alıyor. Başkent Emlak Konutları projesinde metrekare fiyatı 5 bin 500 TL'den başlıyor...

Northgate Ankara Esenboğa iletişim!

Northgate Ankara Esenboğa iletişim ve adres bilgileri haberimizde yer alıyor. Northgate Ankara projesinde konunt ve ev-ofisler bulunuyor...

West Gate Ankara iletişim!

Toplam 700 adet konut ve 43 adet cadde mağazadan oluşan proje 38 bin 840 metrekare arsa üzerine yayılıyor. West Gate Ankara iletişim bilgisi kapsamında telefon numarası 0312 241 34 81 olarak belirlendi.

Ankara Kuzu Effect Evleri iletişim!

Toplam inşaat alanı 186 bin 393 metrekare olarak yükselen projede daireler 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Ankara Kuzu Effect Evleri iletişim bilgisi kapsamında telefon numarası 0 312 491 39 07 olarak belirlendi.

Kumru Ankara Rezidans iletişim!

Kumru Ankara Rezidans iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. Kumru Ankara Rezidans projesinde dairelerin metrekare birim fiyatı 6 bin lira ile 8 bin lira arasında değişiyor...

Kumru Ankara Kuzu Grup iletişim!

Kumru Ankara Kuzu Grup iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. Kumru Ankara projesinde 164 adet daire ve bir açık çarşı yer alıyor. Kumru Ankara, Eylül 2017'de tamamlanıyor...

Ankara Moment Beştepe iletişim!

Ankara Moment Beştepe iletişim için 444 74 01 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Çeşitli sosyal imkanlar sunulan proje Moment Yapı imzası ile hayata geçirilecek.

Çankaya Kumru Ankara iletişim!

Çankaya Kumru Ankara iletişim için 444 79 59 numaralı telefondan satış ofisi ile irtibata geçebilirsiniz. Teslimlerin 2017 yılında gerçekleşeceği proje 33 katlı tek bloktan meydana geliyor.

ankara incek iletişim Haberi

ankara incek iletişim

Besa Grup, Ankara-İncek'te 850 konutlu yeni bir projeye başlamak için kollan sıvadı. Kent İncek ismiyle yükselecek proje için Besa ve Kent İncek Yapı arasında imzalar da atıldı. 54 dönüm arazi üzerinde inşa edilecek sitede 1+1,2+1, 2,5+1,3,5+1 ve 4,5+1 konut tipleri olacak. 


Kaliteden ödün yok 

Proje hakkında bilgi veren Besa Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, Uzun yıllar iş hayatına kolaylık sağlayan iş merkezlerinin yanında, yaşam standartlarını yükselten konutlar inşa ettiklerini söyledi. Bezici, "Yeni yaşam alanları sunmak, konuttan ötesini en kaliteli şekilde vermek için çalışıyoruz. 

'Kent İncek' projesi de Besa'nın sürdürdüğü kalite anlayışının yansıdığı bir proje olacak" dedi.


YAKIN ZAMANDA KAZMA VURULACAK 

Projenin inşaatına ve satışına bu yılın ortalarında başlanması planlanıyor, inşaat öncesi fizibilite çalışmalarının da süreceği...