Ankara rezidans eylemi

Ankara rezidans eylemi

Ankara'da Söğütözü Mahallesi Anadolu Bulvarı’nda yeni biten bir rezidansın yapımında çalışan 3 inşaat işçisi paralarını alamadıklarını iddia ederek eylem yaptı.

Çiftay Holding İzmir'de konut ve rezidans inşa edecek!

Ankara merkezli Çiftay Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Aydın, İzmir'de inşaat projesi için yatırım yapacaklarının müjdesini verdi. Aydın yeni projelerle konut ve rezidans inşa edileceğini dile getirdi. 

35 katlı rezidans inşaatı iptal kararına rağmen devam ediyor! 

TMMOB Şehir Plancıları Odası (ŞPO) Ankara Şubesi’nden Su Kent Kooperatifine ait 35 katlı rezidans inşaatı iptal kararına rağmen devam ettiği belirtilerek, "Ankara Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere, yerel yönetimleri görevlerini yapmaya çağırıyoruz" denildi...

Ankara'daki TOKİ işçileri kazandı!

Ankara'nın Mamak ilçesinde TOKİ inşaatında çalışan işçiler, yaklaşık 2 yıldır alamadıkları ücretleri için yaptıkları eylemi sonlandırdı. Ankara'daki TOKİ işçileri kazandı..

Mahall Ankara satış ofisi!

Mahall Ankara satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. 246 rezidans,140 ofis, 86 yatay ofis ve 41 ticari üniteden meydana gelen proje Ankara Çankaya'da yükseliyor. 

Mahall  Ankara'da 1 yıl sonra ödeme avantajı!

Mahall  Ankara'da 1 yıl sonra ödeme avantajı sağlanıyor.  246 rezidans,140 ofis, 86 yatay ofis ve 41 ticari üniteden meydana gelen proje Ankara Çankaya'da yükseliyor. 

Ankara'da rezidans inşaatında çalışan 3 işçi eylem yaptı!

Ankara'da Söğütözü Mahallesi Anadolu Bulvarı’nda yeni biten bir rezidansın yapımında çalışan 3 inşaat işçisi paralarını alamadıklarını iddia ederek eylem yaptı.

Türkerler Mahall Ankara ödeme şekli!

Mahall Ankara projesi Türkerler İnşaat tarafından inşa ediliyor. Proje 246 rezidans,140 ofis, 86 yatay ofis ve 41 ticari üniteden meydan geliyor...

Hityapı'dan Ankara Yenimahalle'ye karma proje!

Hityapı İnşaat, Ankara Yenimahalle'de 586 rezidans daire ve 62 dükkandan meydana gelecek karma proje inşa edecek. Proje 24 ayda tamamlanacak..

Duru Beytepe Rezidans ev fiyatları!

Tona Yapı ve Safe İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Ankara Duru Beytepe projesinde kişiye özel ödemeler sağlanıyor. Duru Beytepe Rezidans ev fiyatları 100 bin 803 TL'den başlıyor.

Ankara'da rezidans kavramı öne çıkıyor!

Wind Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Gelgeç “Artık çok amaçlı ve yaşam kültürünü yükselten projeler tercih ediliyor” dedi.

Cubes Ankara Nuhoğlu ev fiyatları!

Cubes Ankara projesi, Nuhoğlu İnşaat ve Dalgıç GY tarafından Ankara Çukurambar bölgesinde hayata geçirildi. Projede ofis, rezidans daire ve otel alanı yer alıyor...

Cubes Ankara nerede?

36 ay sonra teslim edilmesi planlanan Cubes Ankara Rezidans Nuhoğlu İnşaat ve Dalgıç GY işbirliğiyle hayata geçiriliyor. Çukurambar Cubes Ankara Residence projesi karma konseptte tasarlandı. Peki Cubes Ankara nerede?

Mahall Ankara fiyatlar güncel!

Mahall Ankara Ankara Çankaya'da inşa ediliyor. Türkerler İnşaat imzasına sahip Mahall Ankara projesi 246 rezidans daireden meydana geliyor. İşte Mahall Ankara fiyatlar güncel..

Ankara rezidans eylemi Haberi

Ankara rezidans eylemi

Ankara'da maaşlarını alamadıklarını iddia eden 3 inşaat işçisi, binanın 13’üncü katına çıkarak eylem yaptı. 

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Söğütözü Mahallesi Anadolu Bulvarı’nda, bir rezidansın yapımında çalışan 3 inşaat işçisi, 5 aydır maaşlarını alamadıklarını iddia ederek eylem yaptı. Binanın 13’üncü katına çıkan işçiler, mağduriyetini dile getirdi. 

Soyadları öğrenilemeyen Levent ve Yunus adlı işçiler ve M.Ç. paralarını alana kadar inmeyeceklerini söyledi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. 

İşçilerin yakını olduğu belirtilen M.A ile polisler, işçilerin eylemlerine son vermesi için uzun süre çaba sarf etti. Yaklaşık 2 saat süren iknalar sonucunda, eylemlerine son verdi. İşçiler, ambulansta yapılan sağlık kontrollerinin ardından Bahçelievler Karakolu’na...