18 / 08 / 2022

araklı toki kura sonucu

araklı toki kura sonucu

TOKİ'nin Trabzon Araklı projesinde yer alan 50 adet konutun kura çekimleri bugün saat 16:00'da yapılacak.

İzmir Kemalpaşa TOKi kura sonucu 22 Nisan 2022 isim listesi!

İzmir Kemalpaşa TOKi kura sonucu 22 Nisan 2022 isim listesi haberimizde yer alıyor. Peki 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelerin yer aldığı Kemalpaşa TOKİ fiyatları ne kadar? İşte detayları...

Sivas Yenimahalle Emekli Toki kura çekimi 2016!

TOKİ'nin Sivas Yenimahalle 184 Konut Emekli projesi kapsamındaki daireler kurayla satılacak. İşte, Sivas Yenimahalle Emekli Toki kura çekimi 2016 detayları...

Ataşehir Emekevler Toki kura çekim tarihi!

232 gecekondunun dönüşeceği TOKİ Ataşehir Emekevler projesinde sona gelindi. İşte, Ataşehir Emekevler Toki kura çekim tarihi...

Zonguldak Çaydeğirmeni Emekli Toki kura çekimi ne zaman?

Zonguldak Çaydeğirmeni Devrek’te TOKİ tarafından Emekli Grubu için hayata geçirilecek olan 324 kuralı olarak satılyor. Peki, Zonguldak Çaydeğirmeni Emekli Toki kura çekimi ne zaman?

Zonguldak Kdz.Ereğli Emekli Toki kura çekimi ne zaman?

200 konutluk TOKİ Zonguldak Kdz.Ereğli Emekli projesinde başvuru dönemi sona erdi. Peki, Zonguldak Kdz.Ereğli Emekli Toki kura çekimi ne zaman?

Konya Ilgın Toki kura çekiliş tarihi!

609 adet daireden meydana gelen TOKİ Konya Ilgın projesindeki daireler kuralı olarak satılıyor. İşte, Konya Ilgın Toki kura çekiliş tarihi...

Çanakkale Ayvacık Emekli Toki kura çekimi ne zaman?

Başvuru sürenin devam ettiği Çanakkale Ayvacık Emekli Toki projesinde toplamda 160 adet daire bulunuyor. Peki, Çanakkale Ayvacık Emekli Toki kura çekimi ne zaman?

Kastamonu Tosya 2. Etap Toki kura sonucu!

Kastamonu Tosya 2. Etap Toki projesi toplamda 262 konuttan meydana geliyor. Konut sayısından fazla başvurunun alındığı projede kura çekimi bugün gerçekleşecek.

Giresun Merkez Aksu-Küçükköy Toki kura çekiliş tarihi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Giresun Merkez Aksu-Küçükköy'de 592 konutu kuralı olarak satıyor. İşte, Giresun Merkez Aksu-Küçükköy Toki kura çekiliş tarihi...

Ordu Perşembe TOKİ kura çekimi 2015!

Ordu Perşembe Çınar Mahallesi'nde 195 konut ve Ordu Perşembe Kaçalı Mahallesi'nde 144 konut kura ile satışa sunuluyor. Ordu Perşembe TOKİ kura çekimi 2015 yarın gerçekleşecek.

Yozgat Mutafoğlu TOKİ kura çekilişi!

27 konutun kuralı satış yöntemi ile satışa sunulacağı TOKİ Yozgat Mutafoğlu Alt Gelir Grubu Konut Projesi'nde daire tipleri 2+1 olarak tasarlandı. Yozgat Mutafoğlu TOKİ kura çekilişi...

Ordu Perşembe TOKİ kura çekimi yarın!

Ordu Perşembe Çınar Mahallesi'nde 195 konut ve Ordu Perşembe Kaçalı Mahallesi'nde 144 konut kura ile satışa sunuluyor. Ordu Perşembe TOKİ kura çekimi yarın gerçekleşecek.

Ordu Perşembe Çınar Mahallesi TOKİ kura çekimi!

Ordu Perşembe Çınar Mahallesi TOKİ kura çekimi yarın yapılacak. Ordu Perşembe Çınar Mahallesi'nde 195 konut ve Ordu Perşembe Kaçalı Mahallesi'nde 144 konut kura ile satışa sunuluyor.

araklı toki kura sonucu Haberi

araklı toki kura sonucu

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut inşa etmeyi hedefleyen TOKİ, 100 bin konut projesinde yer alan konutların hak sahiplerini de belirliyor.

2020 yılında 100 bin yeni konut için düğmeye basan TOKİ, bu kapsamda Araklı'da da yeni konutlar inşa edecek.

TOKİ Trabzon Araklı 2020 projesinde toplam 50 adet konut bulunuyor. Araklı TOKİ 100 bin konut projesindeki konutlar 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı.

TOKİ Araklı 100 bin konut projesinde 35 adet 2 oda 1 salon, 15 adet 3 oda 1 salon konut bulunuyor. Araklı TOKİ projesi için kura heyecanı başladı.

Hak sahipleri bugün belirlenecek olan Araklı TOKİ 100 bin konut projesindeki konutların alanları şu şekilde tasarlandı:
2 oda 1 salon daireler brüt  75 metrekare ile 85...