Arapların Yalovaya ilgisi artıyor

Arapların Yalovaya ilgisi artıyor

Yalova'nın cazibesinin arttığını söyleyen Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, “Bölgedeki satışların yüzde 20'sine yakını Araplara gerçekleştiriliyor” dedi. bölgede arsa metrekare fiyatı 1000 liraya çıkıyor.

Normalleşmeyle birlikte yabancıların konuta ilgisi canlandı!

Aren Group Üst Yöneticisi (CEO) Muhammed Mansour yaptığı açıklamada, normalleşme sürecine geçilmesiyle beraber yabancıların Türkiye'de konut alımına ilgisi yeniden canlandığını söyledi.

Rusların Türk gayrimenkulüne olan ilgisi artıyor!

Rusların yabancı gayrimenkul alım coğrafyası değişmeye başladı. Rusların İspanya’ya olan yüksek ilgisi azalırken, TL'deki değer kaybı, küçük bütçeli alıcıları Türkiye’ye yönlendiriyor...

Mehmet Kutman: Yabancı yatırımcının Türkiye'ye ilgisi arttı!

Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kutman yaptığı açıklamada, " Yabancı yatırımcının Türkiye'ye ilgisi arttı" dedi.

Perakendecilerin AVM'lere ilgisi yeniden arttı!

Bir dönem AVM’lerde mağaza açmaya temkinli yaklaşan perakendecilerin AVM’lere ilgisi yeniden arttı. Birçok perakendeci sıraya girdi. Yüzde 100 dolulukla hizmet veren AVM’lerin ziyaretçi sayılarında da artış var...

İranlıların konut alımında Türkiye ilgisi katlanarak sürecek!

Elit Vatandaşlık ve Yatırım Danışmanlığı Genel Müdürü ve MÜSİAD Tahran Temsilcisi Fatih Çayabatmaz yaptığı açıklamada, "İranlıların Türkiye’ye olan ilgisi önümüzdeki dönemlerde katlanarak sürecek" dedi.

Sapanca’da ‘Küçük Arabistan’ kuruldu!

Sakarya’nın Sapanca ilçesi, özellikle Suudi Arabistan ve Katar'dan gelenlerin ilgisi ile konut fiyatlarında büyük artış yaşanmasına neden oldu. Değeri 1 milyon dolara kadar yükselen villalar Arapların meskeni oldu.

İhsan Çulhalık: Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşların ilgisi daha da artacak!

İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, Türkiye İstatistik Kurumu ocak ayı konut satış rakamlarını değerlendirdi. Çulhalık, "Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşların ilgisi daha da artacak" dedi...

Arapların Ordu'dan gayrimenkul alımı arttı!

Ordu’da Körfez ülkelerinden gelerek gayrimenkul sahibi olan Arap turist sayısı her geçen gün artış kaydediyor. Arapların Ordu'dan gayrimenkul alımı arttı.

Beylikdüzü Arapların ilgi odağı oldu!

İstanbul Beylikdüzü'nde inşa edilen Evim Yüksekdağ projesi Arapların yeni gözdesi haline geldi. Projede daire fiyatları 297 bin liradan başlıyor.

Kadir Topbaş'ın istifasının Ömer Faruk Kavurmacı'yla ilgisi var mı?

Hürriyet Gazetesi yazarlarından Ahmet Hakan bugün köşesinde yer verdiği yazısında İBB eski başkanı Kadir Topbaş'a gönderme yaptı. Hakan yazısında, Topbaş'ın istifa kararıyla ilgili "Konunun FETÖ'den içeri düşüp çıkan damadınla bir ilgisi var mı?" ifadelerini kullandı.

Yabancı yatırımcının Türkiye'ye ilgisi devam ediyor!

Renaissance Capital'ın Küresel Başekonomisti Robertson: "Yabancı yatırımcının Türkiye'ye ilgisi devam ediyor. Türk lirasının önümüzdeki dönemde değerlenmesini bekliyorum" dedi.

Emlak piyasasına yabancının ilgisi büyük!

Türkiye emlak piyasasına yabancının ilgisi tekrar artmaya başladı. Yabancılar sadece ev almıyor, arkasından da çok önemli harcamalar yapıyorlar.

Türkiye emlak piyasasına yabancı ilgisi arttı!

Türkiye emlak piyasasına yabancı ilgisi artıyor. Yabancılar sadece ev almak yerine diğer harcamalara da yöneliyor. Ağaoğlu Grup CEO'su Hasan Rahvalı, Türkiye'den 1 milyon dolara ev alan bir Suudi vatandaşının ailesinin aynı gün içinde AVM'de de 2.4 milyon lira harcadığını söyledi.

Arapların Yalovaya ilgisi artıyor

Arapların Yalovaya ilgisi artıyor Arapların Yalovaya ilgisi artıyor

Körfez geçişi ve bölgeye yeni limanların eklenmesi ile Yalova'nın cazibesinin giderek arttığına işaret eden Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, “Bölgedeki satışların yüzde 20'sine yakını Araplara gerçekleştiriliyor.” dedi.


Yalova merkez, Tavşanlı ve Çavuşçiftlik'te arsa metrekare fiyatı 700 lira ile 1.000 lira arasında değişiyor. Çiftlikköy ve Altınova'da ise 100 metrekare bir dairenin satış fiyatı 160 bin lira ile 200 bin lira...