Atak Taahhüt Mühendislik Mimarlık ve İnşaat adresi

Atak Taahhüt Mühendislik Mimarlık ve İnşaat adresi

Atak Taahhüt Mühendislik Mimarlık ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi, Aygün Alkaya tarafından 10 bin TL sermaye ile 1 Nisan'da Beyoğlu, Arapcami Mahallesi, Tersane Caddesi'nde kuruldu.

Çalışkan Kentsel Dönüşüm İnşaat Taahhüt Mühendislik Mimarlık Emlak Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çalışkan Kentsel Dönüşüm İnşaat Taahhüt Mühendislik Mimarlık Emlak Otomotiv Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Kenan Demir tarafından kuruldu.

Dnç Yapı İnşaat Taahhüt Mühendislik Mimarlık Hizmetleri Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited kuruldu!

Dnç Yapı İnşaat Taahhüt Mühendislik Mimarlık Hizmetleri Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited bugün Zeytinburnu'nda 10 bin TL sermaye bedeli ile Dinçer İrten tarafından kuruldu.

Reaks Yapı Taahhüt Mühendislik Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Reaks Yapı Taahhüt Mühendislik Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Serdar Göksu tarafından kuruldu.

Sedef Taahhüt Mühendislik İnşaat Danışmanlık Proje Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sedef Taahhüt Mühendislik İnşaat Danışmanlık Proje Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'de 30 bin TL sermaye bedeli ile Serhat Sosa tarafından kuruldu.

Akıncıoğulları İnşaat Taahhüt Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akıncıoğulları İnşaat Taahhüt Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ömer İlker Akıncı tarafından kuruldu. 

MAR Project İnşaat Taahhüt Mühendislik Mimarlık Turizm Temizlik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

MAR Project İnşaat Taahhüt Mühendislik Mimarlık Turizm Temizlik Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Akif Doruk tarafından kuruldu.

Kreativ İnşaat Taahhüt Mühendislik ve Mimarlık Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kreativ İnşaat Taahhüt Mühendislik ve Mimarlık Dış Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Zeliha Öztürk tarafından kuruldu.

İmart Yapı İnşaat Taahhüt Mühendislik Mimarlık İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

İmart Yapı İnşaat Taahhüt Mühendislik Mimarlık Danışmanlık İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti. bugün Mehmet Ük ve Ülkü Büyükak ortaklığında Şişli’de 50 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

ARD Elektromekanik Taahhüt Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

ARD Elektromekanik Taahhüt Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Arda Günaştı tarafından 75 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Türkmenler Metal Yapı İnşaat Taahhüt Mühendislik Mimarlık Proje Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Türkmenler Metal Yapı İnşaat Taahhüt Mühendislik Mimarlık Proje Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 20 bin TL sermaye ile bugün Mert Türkmen tarafından kuruldu. 

Dnç Yapı İnşaat Taahhüt Mühendislik Mimarlık Hizmetleri Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dnç Yapı İnşaat Taahhüt Mühendislik Mimarlık Hizmetleri Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Dinçer İrten tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu

Altay İzolasyon Yapı İnşaat Taahhüt Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Altay İzolasyon Yapı İnşaat Taahhüt Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bahadır Kırıkçı ve Mustafa İnanır ortaklığında 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Aşçıoğlu Taahhüt Mühendislik İnşaat Makine Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aşçıoğlu Taahhüt Mühendislik İnşaat Makine Ticaret Limited Şirketi Uğraş Aşçı tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Atak Taahhüt Mühendislik Mimarlık ve İnşaat adresi

Atak Taahhüt Mühendislik Mimarlık ve İnşaat adresi Atak Taahhüt Mühendislik Mimarlık ve İnşaat adresi

Atak Taahhüt Mühendislik Mimarlık ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi, Aygün Alkaya tarafından 10 bin TL sermaye ile 1 Nisan'da Beyoğlu, Arapcami Mahallesi, Tersane Caddesi'nde kuruldu. 


Atak Taahhüt Mühendislik Mimarlık ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi iş konusu; İNŞAAT a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve...