ataşehir sinpaş finans şehir iletişim

ataşehir sinpaş finans şehir iletişim

Sinpaş Yapı Finans Şehir satılık daire fiyatları erken satışa özel olarak 440 bin TL'den başlıyor. Projede kişiye özel ödeme imkanı sunuluyor...

Sinpaş Finans Şehir teslim tarihi!

Sinpaş Finans Şehir projesinde 1+1'den 4+1'e kadar konut alternatifleri sunuluyor. Sinpaş Finans Şehir teslim tarihi ne zaman?

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam satışta!

Sinpaş tarafından Ataşehir ve Ümraniye'nin kesişme noktasında hayata geçen Finans Şehir projesinin dördüncü etabı olan Park Yaşam'da satış süreci başladı. 

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam fiyat!

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam fiyat bilgisi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam nerede?

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam ön satışta!

Sinpaş tarafından Ataşehir ve Ümraniye'nin kesişme noktasında hayata geçen Finans Şehir projesinin dördüncü etabı olan Park Yaşam'da ön talep süreci başladı. Etap ilerleyen haftalarda satışa çıkacak.

Halk GYO Ataşehir Finans Kule 2020 yılsonu değerleme raporu!

Halk GYO, portföyünde yer alan İstanbul merkezli "Ataşehir Finans Kule" binasına ait 2020 yılsonu değerleme raporunu yayınladı. 

Halk Bankası, Ataşehir Finans Kule'ye aylık 1.5 milyon ödeyecek!

Halkbank Genel Müdürlük binası olarak kullanılan "Ataşehir Finans Kule" binasının Türkiye Halk Bankası A.Ş.'ne kiralama süresi 1 yıl daha uzatıldı. Aylık 1 milyon 556 bin TL+KDV kira bedeli ödenecek. 

Sinpaş Finans Şehir projesine ‘En İyi Mimari Tasarım’ ödülü!

Sign of theCity Awards ödül töreninde, 45 yıldır şehir ve insan yaşamını değerlendiren projeler üreten Sinpaş GYO, ‘Kentve Mimarlık’ kategorisinde ‘En İyi Mimari Tasarım’ ödülünü “Sinpaş Finans Şehir” projesi aldı.

Toyota Hybrid Talks Sinpaş Finans Şehir'de!

Toyota Hybrid Talks test sürüsü 28 Eylül 2019 tarihinde Sinpaş Finans Şehir'de gerçekleştirilecek.

Sinpaş Finans Şehir getiri potansiyeli en yüksek proje!

Sinpaş Finans Şehir, 40 markalı konutun içinden yatırımcısına en yüksek getiriyi sağlama potansiyeli bulunan proje olarak seçildi.  

Sinpaş Finans Şehir projesinin ÇED süreci başladı!

Sinpaş Finans Şehir projesinin ÇED süreci başladı. Proje 127 milyon 508 bin 749 TL yatırım bedeliyle yükseliyor.

Halk Bankası Ataşehir Finans Kule kira sözleşmesini 1 yıl uzattı!

Halk GYO, Ataşehir Finans Kule binasının Türkiye Halk Bankası A.Ş.'ne kiralama süresi, 1 Nisan 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 1 yıl daha uzattı...

Sinpaş Finans Şehir'de teslimler başlıyor!

Sinpaş Finans Şehir projesinde 1. etap teslimleri bu ay içinde yapılacak. Projede şimdi 2.500 TL taksitle banka kredisiz ev sahibi olabilirsiniz...

Sinpaş Finans Şehir kampanya 2018!

Sinpaş Finans Şehir kampanya 2018 detayları haberimizde yer alıyor. Sinpaş imzası ile inşa edilen proje 250 bin metrekare arsa alanı üzerinde kuruluyor. 

ataşehir sinpaş finans şehir iletişim Haberi

ataşehir sinpaş finans şehir iletişim

Sinpaş Finans Şehir projesinde ilk etap teslimleri Aralık 2018, ikinci etap teslimleri ise Kasım 2019 tarihinde yapılacak. Proje Sinpaş Yapı imzasıyla yükseliyor.

Ümraniye Ataşehir'de Uluslararası İstanbul Finans Merkezi'nin yanı başında hayata geçirildi. Ataşehir Sinpaş Finans Şehir projesinde stüdyo'dan 4+1'e kadar daire alternatifleri bulunuyor.
 
Sinpaş Finans Şehir projesinde toplam 2 bin 750 adet daire olacak. Kişiye özel ödeme imkanı sunulan Sinpaş Finans Şehir projesi 88 bin 733 metrekare alan üzerinde yükseliyor.
 
Sinpaş Finans Şehir projesinde;
 
Şehir meydanı
Çocuk oyun alanları
Kafe ve restoranları
Yüzme havuzu
Fitness
Sauna 
Otopark gibi olanaklar da olacak. 

Sinpaş Yapı Finans Şehir satılık daire!

Sinpaş Yapı Finans Şehir satılık daire fiyatları stüdyo ve 1+1'lerde 440 bin TL'den başlıyor. Proje; metro durağı, tuğla cepheli balkonlu...