29 / 01 / 2023

bakan kurum

bakan kurum

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "12 milyon vatandaşımızın güvenli konutlarda yaşamasını sağladık. Şu an sahada 350 bin konutumuzun dönüşümü devam ediyor." dedi. Yaptığı basın toplantısında konuşan Bakan Kurum TOKİ projesini değerlendirdi..

Gençlere TOKİ 2022 Sosyal Konut'ta dev fırsat! Bakan kurum açıkladı! Hemen bakın!

Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesinde geçlere özel fırsat! Ailesiyle birlikte ikamet eden gençler, anne baba gelirine ya da ev sahipliğine bakılmadan başvuru yapabilecek! Hemen bakın, bakan Kurum açıkladı.

Bakan Kurum’dan kiralara yönelik beklenen açıklama geldi! İşte detaylar!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, kiralara yönelik herkesin beklediği o açıklamayı yaptı. İşte detaylar!

Batı Karadeniz'de bin 196 konut inşasında son noktaya gelindi! Bakan Kurum açıkladı!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Şu anda Kastamonu Bozkurt, Sinop Ayancık ve Bartın'da sağlıklı ve güvenli 1196 konut ve yöresel mimariye uygun köy evlerimizin inşasında artık son aşamaya geldik." ifadelerini kullandı.

İkinci el konut almak isteyenler dikkat! Bakan Kurum’dan müjdeli haber geldi!

Sıfır konut kampanyasına katılamayanlar ikinci el fiyatlarını araştırırken, hükümet kanadından bu kişiler için sevindirici bir haber geldi. Çevre, Şehircilik ve İklim Bakanı Murat Kurum, ikinci el konut almak isteyenler kredi almalarının önünün açılacağını duyurdu.

Konut alacaklar dikkat! İkinci el konut kampanyası geliyor mu? Bakan resmen duyurdu! 

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Kurum, ikinci el konut kampanyası ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. İkinci el konut kampanyası geliyor mu? İşte ayrıntılar...

Bakan Kurum resmen açıkladı!  İkinci el konutlar için de yeni kampanya geliyor! 

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum resmen açıkladı. İkinci el konutlarla ilgili de yeni kampanya geliyor...

Bakan Kurum yeni konut projesini duyurdu! Kurum detayları açıkladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, orta konut kampanyasına dair detayları açıkladı. İşte detaylar!

Bakan Kurum açıkladı! Sosyal konut projesinde flaş gelişme

Bakan Kurum, "Sosyal konut projemiz kapsamında 2023 Mart ayına kadar tüm illerimizde kuralarımızı bitireceğiz" ifadelerini kullandı. Kurum, orta ve üst gelir grubuna yönelik yeni konut projesiyle ilgili de açıklamada bulundu.

Bakan Kurum duyurdu: İşte TOKİ’nin sosyal konutları için beklenen tarih

TOKİ’nin heyecanla beklenen sosyal konut projesinde yeni bir tarih açıklandı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, heyecanla beklenen projenin kuraları ve teslimiyle ilgili tarih verdi.

Orta gelire yönelik konut hamlesinde tarih belli oldu! Bakan Kurum peş peşe duyurdu! Konut kredisi kampanyası geliyor! 

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, orta gelir grubuna yönelik konut hamlesi ile ilgili bir son dakika açıklamasında bulundu. İşte ayrıntılar...

Bakan Kurum duyurdu! TOGG için kurulmaya başlanıldı! İşte detaylar!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, TOGG için atılan yeni adımlardan bahsetti. İşte detaylar!

Bakan Kurum poşet fiyatlarını açıkladı! Poşet fiyatlarına zam mı gelecek? İşte detaylar!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, poşet fiyatlarına zam yapılıp yapılmayacağına dair merakla beklenen açıklamayı yaptı. İşte detaylar!

Bakan Kurum'dan TOKİ Sosyal Konut projesine başvuran vatandaşlara teşekkür mektubu!

TOKİ Sosyal Konut "İlk Evim, İlk İş Yerim" proje çekilişleri devam ederken Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum başvuru yapan adaylara teşekkür mektubu yayımladı.

Bakan Kurum duyurdu! 10 bin iş kapısı açılıyor!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, 10 bin mimar, mühendis istihdam edileceğini duyurdu. İşte detaylar!

Bakan Kurum'dan konut fiyatlarıyla ilgili yeni açıklama!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, İlk Evim İlk İş yerim Projesi'ne değinerek önemli açıklamalarda bulundu.

Bakan Kurum kentsel dönüşüm için tarih verdi! Rakamı açıkladı! 

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, İlk Evim İlk İş yerim Projesi'nden sonra konut fiyatlarının düştüğümü belirtti. Kurum, 81 ilde dönüşüm çalışmalarının sürdüğünü söyleyerek "2028 yılına kadar 500 bin sağlam ve güvenli konut kazandıracağız" dedi.

bakan kurum Haberi

bakan kurum

“2023'e Doğru Şehir Buluşmaları Samsun" programında düzenlenen basın toplantısında konuşan Balan Kurum, TOKİ projelerini değerlendirdi.

 Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum: Millet kıraathaneleri, oyun alanları, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahalarıyla tüm millet bahçelerimizi en kısa sürede tamamlayacak, Samsun'umuzun o eşsiz güzelliğini, yeşil dokusunu daha da artıracağız, dedi

TOKİ, ülkemize 1 milyon 170 bin ucuz konut kazandırdı!

« Samsun'umuzda, bugüne kadar toplam yatırım bedeli 4,2 milyar lira olan 9 bin 563 konutluk projelerimizi tamamladık. Bu projelerimizi tamamladığımızda Samsun'umuza toplamda 13 bin konut ve dükkanımızı kazandırmış olacağız. Bu kapsamda Samsun'umuza da TOKİ ucuz konutlardan 4 bin 400 konut kazandırıyoruz.» bilgisini paylaştı.

12 milyon vatandaşımız için güvenli konutlarda yaşamasını sağladık diyen Bakan Kurum, TOKİ olarak yatırım değeri 500 milyon lira olan...