balıkesir toki projesi 2019

balıkesir toki projesi 2019

TOKİ Balıkesir projesi detayları haberimizde yer alıyor. Projede 160 adet konuta yer veriliyor.

Bartın Ulus orta gelir TOKİ projesi yarın satışa çıkıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Bartın Ulus Samat Mahallesi orta gelir grubu projesinde yer alan 2 adet konut yarın satışa çıkıyor.

Kahramanmaraş Pazarcık orta gelir TOKİ projesi yarın satışa çıkıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kahramanmaraş Pazarcık orta gelir grubu projesi kapsamındaki 4 adet konut için başvuru dönemi yarın başlıyor.

TOKİ 100 konut kura sonuçları ne zaman belli olacak?

Bir milyondan fazla kişinin başvuru yaptığı TOKİ projesi için konut sahipleri gerçekleşecek çekiliş sonrasında belli olacak. Peki TOKİ kura çekilişi belli oldu mu? Kuralar ne zaman çekilecek?

Bigadiç alt gelir TOKİ projesi satışa çıktı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Balıkesir Bigadiç alt gelir grubu projesi bugün itibariyle satışa çıktı.

Yozgat Akdağmadeni TOKİ projesi satışa çıktı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Yozgat Akdağmadeni orta gelir grubu projesi için başvurular bugün itibariyle başladı.

TOKİ Balıkesir Bigadiç alt gelir başvuruları bugün sona eriyor!

Çevre ve Şehricilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın TOKİ Balıkesir Bigadiç alt gelir grubu projesi için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

TOKİ Balıkesir Bigadiç son başvuru tarihi bugün!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Balıkesir Bigadiç projesi için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

2020 TOKİ başvuruları ne zaman? 

2020 TOKİ projesi kapsamında 81 ilde 100 bin sosyal konut inşa edilecek. Fiyatların 140 bin TL'den başladığı kampanyada aylık taksitler 894 TL. Peki 2020 TOKİ başvuruları ne zaman?

Aydın Çine TOKİ projesi Bakanlık'tan onay aldı!

Aydın’ın ilçesi Çine’de tapu dağıtım törenine katılan AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, Çinelilere müjde verdi. Savaş, Çine'de TOKİ projesinin Bakanlık tarafından onaylandığını duyurdu...

Sağlık çalışanlarına özel TOKİ projesi talebi!

Sağlık-Sen İzmir 1 No’lu Şubesinin Aralık ayı divan toplantısı Çeşme’de gerçekleştirildi. Toplantıya katılan Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş “Taleplerimiz belli, bu doğrultuda ciddi adımlar attık, görüşmelerimiz iyi gidiyor, yakın zamanda sağlık çalışanlarına müjdeli haberi vereceğiz’’ dedi..

Kayseri Bünyan TOKİ projesi yarın satışa çıkıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kayseri Bünyan Camikebir projesi yarın itibariyle satışa çıkıyor.

Balıkesir Bigadiç TOKİ 2019 başvuruları yarın başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Balıkesir Bigadiç TOKİ projesi için başvuru dönemi yarın itibariyle başlıyor.

Balıkesir TOKİ 2. Etap alt gelir projesi yarın satışa çıkıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Balıkesir 2. Etap alt gelir grubu projesinde yer alan 51 adet konut yarın satışa çıkıyor.

balıkesir toki projesi 2019

balıkesir toki projesi 2019 balıkesir toki projesi 2019

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapmayı sürdüren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni projeler için düğmeye bastı.

Balıkesir Dursunbey ilçesinde 1 milyon 200 bin konut inşa etmeyi hedefleyen TOKİ, 2023 yılına 1 milyon 200 bin konut hayata geçirecek.

Satışa çıkış tarihi henüz belli olmayan TOKİ Balıkesir Dursunbey 2019 projesinde konutların yanı sıra 1 adet büfe de bulunuyor. Balıkesir Dursunbey TOKİ 2019 projesi ihale detayları şöyle;

İhale ilanı:
Balıkesir İli, Dursunbey İlçesi Üçeylül Mahallesi 160 Adet Konut ve1 Adet Büfe İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi ihalesi 20 Mayıs 2019 tarihinde saat 14:30'da...