başakpınar arsa uyarısı

başakpınar arsa uyarısı

Resmi Gazete’de Talas ilçesine bağlı Başakpınar bölgesindeki bazı mahallelerin kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı ilan edildiğinin yayımlanmasının ardından Başakpınar’da, “Arsanızı ve tarlanızı satmayın” şeklinde yapılan çağrılar dikkat çekti.

Talas Başakpınar'da 'arsanızı ve tarlanızı satmayın' uyarısı!

Resmi Gazete’de Talas ilçesine bağlı Başakpınar bölgesindeki bazı mahallelerin kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı ilan edildiğinin yayımlanmasının ardından Başakpınar’da, “Arsanızı ve tarlanızı satmayın” şeklinde yapılan çağrılar dikkat çekti.

Kanal İstanbul'da arsa fırsatçılarına karşı dikkat!

Ulaştırma Bakanı Arslan, Kanal İstanbul konusunda vatandaşa 'arsa uyarısı' yaptı.

Ankara Büyükşehir'den arsa spekülatörleri uyarısı!

Ankara Büyükşehir Belediyesi, arsa spekülatörlerince, "Büyükşehir Belediyesi’nin, çeşitli yerlerde imar planı yaptığına dair" gerçek dışı haber ve duyurularla vatandaşları kandırdıklarını belirtilerek, bu tür haberlere itibar etmemelerini istedi.

Maliye’den Hazine taşınmazları için rant uyarısı!

Maliye Bakanlığı yakın gelecekte çeşitli nedenlerle değeri artması beklenen Hazine taşınmazlarının şimdilik satılmamasını istedi. Hazine arsa ve arazilerinin satışının, kent rantının yansımasından sonra satılması uyarısı yapıldı.

Kadıköy Belediyesi arsa satacak

İstanbul Kadıköy Belediyesine ait 391 metrekare yüzölçümlü arsa satışa çıkarıldı.

Ankara'da satılık arsa

Ankara İl Özel İdaresi İl Encümeni, Yenimahalle ve Sincan'da bulunan arsa ve harmanyerini satacak

Yatırımcı İskenderun'da arsa arıyor

Atakaş Şirketler Grubu Başkanı Recep Atakaş, İskenderun bölgesinde yatırımcıların arsa bulmakta zorlandıklarını belirterek, sanayici için arsa üretilmesini istedi.

'İskenderun'da arsa bulunmuyor'

Atakaş Başkanı, yörede yatırımcıların arsa sıkıntısının giderilemediğini söyledi.

Edirne Belediyesi 2 arsa satacak

Edirne Keşan Belediyesine bağlı Yukarı Zaferiye Mahallesi'nde 2 adet arsa kapalı teklif ile satılacak

Arsa yatırımının 10 püf noktası

Türkiye'nin 1 numaralı emlak uzmanı Tebernüş Kireçci arsa yatırımcıları için kaleme aldı.

Konya Belediyesi arsa satacak

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı 20 milyon YTL muhammen bedelle arsa satacak.

Aydın Valiliği arsa satacak

Aydın Valiliği İl Encümeni Başkanlığı arsa satacak

Kazan Belediyesi arsa satacak

Ankara İline bağlı Kazan Belediyesi arsa satacak

başakpınar arsa uyarısı Haberi

başakpınar arsa uyarısı

Resmi Gazete’de Talas ilçesine bağlı Başakpınar bölgesindeki bazı mahallelerin kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı ilan edildiğinin yayımlanmasının ardından Başakpınar’da, “Arsanızı ve tarlanızı satmayın. Gün değerli arazilerin Başakpınarlı’da kalma günüdür.” şeklinde yapılan çağrılar dikkat çekti.


Resmi Gazete’de bir süre önce yayımlanan kararname ekinde Kayseri’nin Talas ilçesine bağlı Başakpınar Yıldıztepe, Harman, Mevlana Mahalleleri sınırları içerisinde bulunan bazı alanların kenstsel dönüşüm ve gelişim proje alanı ilan edildiği açıklandı. Alınan karara göre, söz konusu alanlar içerisinde belediyelere devredilen hazineye ait taşınmazlar da kentsel dönüşüm ve gelişim amacına yöelik imar planı ve uygulaması yapılmadan satılamayacak. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda takip edilecek bu uygulama Başakpınarlılar’ı harekete geçirdi. Konuyla ilgili olarak bazı Başakpılarlılar, sosyal medya başta olmak üzere değişik alanlarda örgütlenerek,”Vatandaşa Arsanızı satmayın çağrısı yapıyor.

 “TOKİ PROJESİ...