Başarır İnşaat enerji yatırımı

Başarır İnşaat enerji yatırımı

Başarır İnşaat 35 milyon dolarlık yatırım bedeliyle 3 enerji santrali inşa edecek. 22 yıldır gayrimenkul sektöründe adından söz ettiren firma yeni girişimlerle gündeme geliyor.

Başarır İnşaat yeni projelerine başlayacak!

Başarır İnşaat 2017'de gayrimenkul projelerine start veriyor. 14 milyon dolarlık enerji yatırımı planlayan firma ardından konut projelerine yoğunlaşacak.

Kayserililerin ticarette başarılarının sırları!

Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut editörü Tebernüş Kireçci, Emlakkulisi.com okuyucuları için "Kayserililerin ticarette başarılarının sırları!" başlıklı yazısını kaleme aldı. İşte Kireçci'nin o yazısı...

Bursaspor'un stadyumundaki timsah başı figürünün yapımı yeniden başladı!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş yaptığı açıklamada, Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda yarıda kalan "timsah başı" figürünün yapımına yeniden başlandığını söyledi.

Mimar Hakan Külahçı başarısını yurt dışına taşıdı!

Yüksek İç Mimar G. Hakan Külahçı'nın Antalya'da kurduğu Art-Mim, önce Antalya'da, sonra Türkiye'nin farklı şehirlerinde ve son olarak yurt dışında 100'ün üzerinde otel projesine imza attı. Antalya'daki başarısını yurt dışına taşıyan Külahçı, farklı projelerde yer almaya devam edecek.

Başar Grup İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Başar Grup İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Ziver Kerim Başar tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Başarır İnşaat 3 ilde enerji santralleri yapacak!

Başarır İnşaat 35 milyon dolarlık yatırım bedeliyle 3 enerji santrali inşa edecek. 22 yıldır gayrimenkul sektöründe adından söz ettiren firma yeni girişimlerle gündeme geliyor.

Başarır İnşaat'tan Fikirtepe'ye 800 konutluk proje geliyor!

Fikirtepe’de 800 konutluk projeye başlamayı planlayan Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır, Fikirtepe bölgesinde Bağdat Caddesi’ndeki gibi bir fiyat düşüşü olmayacağını belirtti.

Gayrimenkul şampiyonu Evrim Kırmızıtaş başarısının sırrını açıkladı!

Gayrimenkul dünyasında satışlarda dünya şampiyonu olup büyük ödüllerle dönen Evrim Kırmızıtaş başarısının sırrını açıkladı.

Başarır İnşaat yeni projelerine başlayacak!

Başarır İnşaat 2017'de gayrimenkul projelerine start veriyor. 14 milyon dolarlık enerji yatırımı planlayan firma ardından konut projelerine yoğunlaşacak.

Konuta KDV indirimi hem tüketiciye hem de üreticiye kazandıracak!

Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır, konutta KDV indirimi ile ilgili görüşlerini açıkladı.

Başarır İnşaat bu yıl Anadolu'da konut Avrupa yakasında ofis inşa edecek!

Başarır İnşaat, Fikirtepe ve Bağdat Caddesi’nde kentsel dönüşümle proje gerçekleştirecek, Avrupa yakasına da Zeytinburnu’da ofis projesi ile geçecek.

Türkiye ekonomik büyümede yeniden ivme yapacak!

Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır 2016-2017 yılını değerlendirdi. İşte Alptekin Başarır'ın değerlendirmesi..

Başarır İnşaat'tan Fikirtepe'ye 850 konutluk proje!

Fikirtepe'de iddialı inşaat sektöründe 1995 yılından bu yana faaliyette olan Başarır inşaat'ın Bağdat Caddesi, Yakacık ve Kurtköy'de devam eden şantiyeleri bulunuyor.

Helenium Sky Suites fiyat listesi 2016!

Başarır İnşaat tarafından hayata geçirilen Helenium Sky Suites projesi 18 katlı tek blokta 214 üniteden meydana geliyor. İşte Helenium Sky Suites fiyat listesi 2016...

Başarır İnşaat enerji yatırımı Haberi

Başarır İnşaat enerji yatırımı

Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır, yeni kuracakları enerji santralleri hakkında bilgi verdi. Hatay, Antalya ve Konya'da hayata geçirilecek santrallerin yatırım bedeli 35 milyon dolar.


Gayrimenkul sektöründe Helenium markası ile ön plana çıkan Başarır İnşaat enerji sektörüyle yatırımlarına devam ediyor. EPDK'YA BAŞVURULDU 

"Sektörde 7 yıldır faaliyetini sürdüren şirketimiz Hatay, Antalya ve Konya'da 35 milyon dolarlık yatırımla 3 yeni güneş enerjisi santrali kuracak. 3 şehirde toplam 400 dönüm sahada kurulacak olan santraller için EPDK'dan güneş enerjisi lisansına başvurduk. 2010 yılından beri enerji sektörüne yatırım yapıyoruz. Bu yeni yatırımlarla beraber toplam 5 santrala sahip olacağız." 


HALİHAZIRDA 2 SANTRAL VAR 

"Türkiye ekonomisinin her geçen gün artan büyüme potansiyeli, enerjiye olan ihtiyacı da aynı ölçüde artırıyor. Gayrimenkulde 22 yıldır sergilediğimiz başarılı performansın ardından bu ihtiyaçtan yola çıkarak...