29 / 06 / 2022

BRM Mühendislik Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adresi

BRM Mühendislik Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adresi

BRM Mühendislik Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İlyas Okumuş, Enes Okumuş, İsmail Okumuş ortaklığıyla 120 bin TL sermaye ile 1 Nisan'da Ümraniye, Yukarı Dudullu Mahallesi, Feza Sokak Hira İş Hanı'nda kuruldu.

Koniküre Mimarlık Mühendislik Yapı Sistemleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Koniküre Mimarlık Mühendislik Yapı Sistemleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta Hunberk Kanıbelli tarafından kuruldu.

Mked Mühendislik Yapı Limited Şirketi kuruldu! 

Mked Mühendislik Yapı Limited Şirketi Şişli'de Mahir Dağ tarafından kuruldu.

Sazplan Mühendislik Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Sazplan Mühendislik Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Bakırköy'de Aykut Kazım Taş ve Ceren Bilgin ortaklığında kuruldu.

Ysl Mühendislik Yapı İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ysl Mühendislik Yapı İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi Fatih'te Muhammet Yeşil tarafından kuruldu.

Sönmez Müteahhitlik Mühendislik Yapı Ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sönmez Müteahhitlik Mühendislik Yapı Ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Arnavutköy'de Hüseyin Ermiş ve Selim Durğur ortaklığında kuruldu.

Hanoğlu Mühendislik Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hanoğlu Mühendislik Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de Furkan Emre Hanoğlu tarafından kuruldu.

Bvg Mimarlık Mühendislik Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bvg Mimarlık Mühendislik Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Küçükçekmece'de Bülent Sandık, Gökhan Tuz ve Volkan Çelik ortaklığında kuruldu.

Pmy İnşaat Mimarlık Mühendislik Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Pmy İnşaat Mimarlık Mühendislik Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Maltepe'de İbrahim Petek ve Yavuz Turhan ortaklığında kuruldu.

İlkar Mühendislik Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İlkar Mühendislik Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi Arnavutköy’de 400 bin TL sermaye bedeli ile Cevdet İl tarafından kuruldu.

Exen Esa Mimarlık Mühendislik Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Exen Esa Mimarlık Mühendislik Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Bakırköy’de 300 bin TL sermaye bedeli ile Fırat Uymaz tarafından kuruldu.

3k Grup Mühendislik Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

3k Grup Mühendislik Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi  Bahçelievler’de  50 bin TL sermaye bedeli  ile  Kenan Altunışık tarafından kuruldu.

Asass İnşaat Mühendislik Yapı Limited Şirketi kuruldu!

Asass İnşaat Mühendislik Yapı Limited  Şirketi  Fatih’te  100 bin TL sermaye bedeli  ile Ismaıl H.M.A. tarafından kuruldu.

Demirhan Grup Mühendislik Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited  Şirketi kuruldu!

Demirhan Grup Mühendislik Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited  Şirketi Beylikdüzü’nde 100 bin TL sermaye bedeli  ile Erhan Güven tarafından  kuruldu.

BRM Mühendislik Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adresi Haberi

BRM Mühendislik Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adresi

BRM Mühendislik Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İlyas Okumuş, Enes Okumuş, İsmail Okumuş ortaklığıyla 120 bin TL sermaye ile 1 Nisan'da Ümraniye, Yukarı Dudullu Mahallesi, Feza Sokak Hira İş Hanı'nda kuruldu. 


BRM Mühendislik Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1.Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya  başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. 2.Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek her türlü inşaat malzemelerin alımı satımı Bunlarla...