Burak Özçivit ve Fahriye Evcen nerede oturuyor

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen nerede oturuyor

Çocukları Karan dünyaya gelen Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'in Zekeriyaköy’den 15 milyon TL’ye kadar ev aradığı iddia edildi.

Santos Plastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Santos Plastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Arnavutköy'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Burak Tosun ve Caner Çağlar ortaklığında kuruldu.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Bodrum'daki 6 milyon TL'lik villalarını yeniledi!

Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen, oğulları Karan ile birlikte Bodrum Gümüşlük'te 6 milyon TL'ye aldıkları villalarına tatile gitti. Evcen, evi 200 bin TL'ye yeniletti.

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'in Bodrum'daki 6 milyon TL'lik villası!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen oğulları Karan ile birlikte tatil sezonuna Bodrum Gümüşlük'teki 6 milyon TL'lik villalarında başladı.

Kyt Grup Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kyt Grup Otomotiv Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 120 bin TL sermaye bedeli ile Ayşe Kendir, Burak Yılmaz ve Recep Tavluoğlu ortaklığında kuruldu.

Burak Mert ve Doğukan Ulu'dan ihtiyaç sahiplerine kira yardımı!

Milli voleybolcular, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniye maddi anlamda zorluk çeken ailelere yardım eli uzattı.

Taha Burak İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Taha Burak İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 250 bin TL sermaye bedeli ile Cemil Aydın tarafından kuruldu. 

Geomas İnşaat Mimarlık Mühendislik Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Geomas İnşaat Mimarlık Mühendislik Hizmetleri Limited Şirketi Esenler'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Burak Akpınar ve Seçil Yavuz Akpınar tarafından kuruldu. 

RTB Gayrimenkul Anonim Şirketi kuruldu!

RTB Gayrimenkul Anonim Şirketi bugün Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Emre Toğlukdemir, Muhammed Burak Güran ve Mustafa Sezer tarafından kuruldu.

TNT Emlak Pazarlama ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

TNT Emlak Pazarlama ve İnşaat Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ant Burak Ergün ve Talat Oğuz İnce tarafından kuruldu. 

3 Yaka İnşaat Proje Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

3 Yaka İnşaat Proje Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Burak Peker ve Ural Ocak tarafından kuruldu. 

Talu İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!    

Talu İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Üsküdar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Gönül Talu, Mehmet Burak Talu ve Fevzi Ömer Talu tarafından kuruldu.

Gönül Talu ve Mehmet Burak Talu yeni şirket kurdu!

Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş'nin Yönetim Kurulu Üyeleri Gönül Talu ve Mehmet Burak Talu bugün Üsküdar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile yeni şirket kurdu.

Ankara Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi kapatılıyor!

Ankara'daki Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, kapatılıyor. Tarihi hastane devletin kendi arazisi ise kiracı olduğu Bilkent Şehir Hastanesi’ne devrediliyor.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen nerede oturuyor

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen nerede oturuyor Burak Özçivit ve Fahriye Evcen nerede oturuyor

Çocukları Karan dünyaya gelen Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, Acarkent’teki evlerinden küçük olduğu için taşınmaya karar verdi. Çift, artık Zekeriyaköy’de yaşayacak.

CNN Türk'te yer alan habere göre; Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, geçtiğimiz nisan ayında dünyaya gelen oğulları Karan için, taşınmaya karar verdi.

Çiftin, şu an oturdukları Acarkent’te bulunan villası küçük olduğu için, Zekeriyaköy’den 15 milyon TL’ye kadar ev aradığı söylendi.

Acarkent’te bulunan 6.5 milyon TL’ye satmayı planlayan oyuncunun, yeni yuvasında aradığı ilk özelliği ise havuz ve bahçesinin geniş olması konuşuluyor.