çanakkale ulaşım

çanakkale ulaşım

Kuzey Ege'de etkili olan fırtına nedeniyle Kabatepe-Gökçeada ve Geyikli-Bozcaada feribot seferleri, geçici olarak durduruldu. Kuzey Ege'de etkili olan fırtına, deniz ulaşımını olumsuz etkiliyor.

Çanakkale'de gayrimenkul fiyatları iki kat arttı!

Çanakkale'de yapılan yeni otobanın Balıkesir ve Manisa Bölgesi'ne bağlanmasıyla Çanakkale İzmir arası ulaşım kolaylaştı. Çanakkale'nin gözde bir bölge haline gelmesiyle, gayrimenkule olan talep arttı. Talep artışı fiyatları ikiye katladı.

İÇDAŞ'ın fabrika alanı Çanakkale Özel Endüstri Bölgesi oldu!

Çanakkale İli, Biga İlçesinde bulunan ve ekli haritada sınırları gösterilen İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi Anonim Şirketi Çanakkale Özel Endüstri Bölgesi olarak ilan edildi. Karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Çanakkale 1915 Köprüsü bölge ekonomisine katkı sağlayacak!

1 saatlik yolu 3-4 dakikaya düşürecek olan Çanakkale 1915, tamamlandığında uluslararası ticarete sağlayacağı ulaşım avantajı sayesinde bölge ekonomisinin kalkınmasına köprü olacak.

Çanakkale Köprüsü'ne ÇED onayı verildi!

Türkiye'nin en prestijli ulaşım projelerinden biri olarak hayata geçirilecek İstanbul-Çanakkale-Balıkesir Otoyol Projesi'nin ÇED raporu onaylandı

1915 Çanakkale Köprüsü'nde teklifler Ocak'ta alınacak!

Hükümet dev ulaşım projelerinden Osman Gazi ve Yavuz Sultan Selim köprülerini hayata geçirirken, 1915 Çanakkale’nin de ihalesine hazırlanıyor.

Çanakkale Helvacı Termik Santrali projesinin ÇED toplantısı 29 Eylül'de!

İçdaş Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım San. A.Ş., Çanakkale İli, Çan İlçesi, Helvacı Köyü sınırları dahilinde Helvacı Termik Santrali projesinin yapılması planlıyor. Projenin ÇED toplantısı 29 Eylül'de.

Çanakkale'de asfalt çalışmaları hızlandı!

Çanakkale İl Özel İdaresi Yol Ulaşım Müdürlüğü asfaltlama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çanakkale genelinde 2016 yılı asfalt sezonunda şu ana kadar 40 kilometre asfaltlama çalışması yapıldı.

Çanakkale Eceabat İskelesi'nde turist yoğunluğu yaşandı!

Çanakkale 'deki feribot iskelelerinde bayram tatili nedeniyle sabah saatlerinde başlayan araç yoğunluğu sürüyor. Çanakkale-Eceabat ve Çanakkale-Kilitbahir hattındaki ulaşım 6 gemiyle sağlanıyor.

İstanbul, Çanakkale ve Yalova'da emlakta büyük fırsatlar var!

Ulaşım yatırımlarının gayrimenkulde yeni bir dönem başlatacağını söyleyen Turgay Tanes, “İstanbul, Çanakkale ve Yalova hattında büyük fırsat var” dedi..

Çanakkale İçdaş Çelik Depolama Tesisi projesi halk toplantısı 16 Nisan'da!

Çanakkale İli Biga ilçesi sınırları içerisinde İçdaş Çelik Enerji Tersane Ve Ulaşım San. A.Ş. tarafından yapılması planlanan Değirmencik 3 No.Lu 2. Sınıf Düzenli Depolama Tesisi projesi halkın katılım toplantısı 16 Nisan'da düzenlenecek.

Çanakkale'de Değirmencilik Depolama Tesisi toplantısı 16 Nisan'da!

İçdaş Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım San. A.Ş tarafından Çanakkale'de Değirmencilik 3 Nolu 2. Sınıf Düzenli Depolama Tesisi projesi için 16 Nisan 2015 günü saat 11:00'de halk toplantısı düzenlenecek.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İlahiyat Fakültesi inşaatı sürüyor!

İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi A.Ş. ve Kolin inşaat ile Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi tarafından 32 bin metre kare alana sahip ilahiyat Fakültesi'nin yapım çalışmaları devam ediyor..

Çanakkale'de kalker ocağı projesi için toplantı düzenlenecek!

İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi A.Ş. tarafından Çanakkale İli Biga ilçesinde kalker ocağı ve kırma eleme tesisi kapasite artışı projesi'nin yapılması planlanmaktadır. Halkın katkı ve görüşlerinin almak için toplantı düzenlenecek...

çanakkale ulaşım Haberi

çanakkale ulaşım

Alınan bilgiye göre, saatteki hızı zaman zaman 40 kilometreye ulaşan fırtına nedeniyle Kabatepe-Gökçeada ve Geyikli-Bozcaada arasındaki feribot seferleri, geçici olarak durduruldu.


Çanakkale Boğazı ile adalar arasındaki deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ AŞ yetkilileri, fırtınanın etkisini kaybetmesinin ardından iptal edilen seferlerin normal olarak yapılacağını...