caner erkin nerede oturuyor

caner erkin nerede oturuyor

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcuları arasında yer alan Caner Erkin, Çeşme'deki malikanesi için 6.5 milyon TL harcadı...

Caner Erkin, Park Residences Cadde'den 12 bin dolara ev kiraladı!

Sabah Gazetesi yazarlarından Bülent Cankurt bugün köşesinde "Aylık kirası 12 bin dolara güvenli ev" başlıklı haberine yer verdi. İşte yazının detayları..

Caner Erkin ve Şükran Ovalı Acarkent'ten villa aldı!

Futbolcu Caner Erkin ile oyuncu Şükran Ovalı, Beykoz Acarkent'ten lüks bir villa satın aldı.

Caner Erkin ve Şükran Ovalı Çeşme'den villa kiraladı!

Yaz başında aşklarını ilan eden Beşiktaşlı ünlü futbolcu Caner Erkin ve oyuncu Şükran Ovalı, şimdi Çeşme'yi mesken tuttu.

Caner Erkin, Şükran Ovalı’nın Bebek’teki evine taşındı!

Caner Erkin, Şükran Ovalı’nın Bebek’teki evine taşınarak evliliğe ilk adımı attı. Ovalı, dizi çekimleri için Ayvalık’ta olunca evdeki eksikleri tamamlamak da yıldız futbolcuya düştü... .

Caner Erkin Emirgan'a taşındı!

Üç ay önce boşanan Caner Erkin, kendine yeni bir düzen kurdu. Beykoz Konakları’ndaki evini boşaltan futbolcu, Emirgan’da Boğaz manzaralı bir daire kiraladı.

Caner Erkin, Maçka Armani Residence'dan 2.5 milyon dolara ev aldı!

Fenerbahçe Kulübü ile sözleşmesini yenileyen Caner Erkin; yeni sezondan itibaren yıllık 2.5 milyon Euro (yaklaşık 7.3 milyon lira) alacak. Ücretini garantileyen milli futbolcu ilk iş olarak evini değiştirdi ve Maçka Armani Residence‘da ev aldı.

Caner-Asena Erkin çifti 7 bin dolara Ortaköy’de Boğaz manzaralı ev kiraladı!

Koru içerisindeki daireye yaklaşık 7 bin dolar kira ödedikleri öğrenilen çift, Ferrari ve Mercedes marka otomobilleriyle park alanını galeriye çevirdi. İkilinin evi, arka tarafındaki geniş bahçesi yüzünden çocukları için tercih ettikleri belirtildi.

Caner-Asena Erkin çifti Mashattan Sitesi 'nden taşınıyor!

Caner Erkin'in eşi Asena iddiaları magazin gündemini belirlemeye devam ediyor. Caner Erkin, eşi Asena'nın kendisini şarkıcı Berkay'la aldattığı iddialarının ardından oturduğu Mashattan'dan taşınıyor. Çünkü Berkay da aynı sitede oturuyor.

Caner Erkin Çeşme'deki malikanesi için 6.5 milyon TL harcadı!

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcuları arasında yer alan Caner Erkin, Çeşme'deki malikanesi için 6.5 milyon TL harcadı...

Caner Erkin Çekmeköy'den 10 milyon TL'ye 4 ev aldı!

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ve Şükran Ovalı çifti, kızları Mihran Ela'nın geleceğine yatırım olarak, çok ünlü bir inşaat şirketinin Çekmeköy'deki projesinden tanesini 2.5 milyon TL'den, 4 ev satın aldı...

Caner Erkin'den Demand Gayrimenkul’e dava!

Ünlü futbolcu Caner Erkin, Demand Gayrimenkul’un sahibi iş adamı Atalay Demirbaş'ın kendini dolandırıldığını iddia ederek şikayetçi oldu. Savcılık, Erkin’den mağduriyetini kanıtlaması gerektiğini isteyerek, dosyayı kapattı.

Şükran Ovalı ve Caner Erkin'in villası! 

Futbolcu Caner Erkin ve oyuncu eşi Şükran Ovalı'nın Beykoz'daki villasına ait ayrıntılar, Şükran Ovalı'nın paylaştığı bir videoyla ortaya çıktı...

Caner Erkin Şükran Ovalı'ya Çeşme'de villa alacak!

Ünlü futbolcu Caner Erkin, oyuncu eşi Şükran Ovalı için kesenin ağzını açtı. Erkin, İzmirli olan eşinin isteğiyle Çeşme Paşalimanı’ndan yaklaşık 9 milyon liralık villa almak için kolları sıvadı.

Caner Erkin, Miami Porsche Design Tower'dan rezidans aldı!

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, oyuncu eşi Şükran Ovalı için Miami'deki Porsche Design Tower adlı gökdelenden 7 milyon dolara lüks daire satın aldı.

Caner Erkin'in mal varlıklarına ihtiyati tedbir!

Yıldız futbolcu Caner Erkin’in, Şişli ve Balıkesir’deki 3 gayrimenkulu ile 3 lüks aracının üzerinde ihtiyati tedbir kararı olduğu ortaya çıktı.

Caner Erkin, Park Residences Cadde'den 12 bin dolara ev kiraladı!

Sabah Gazetesi yazarlarından Bülent Cankurt bugün köşesinde "Aylık kirası 12 bin dolara güvenli ev" başlıklı haberine yer verdi. İşte yazının detayları..

Caner Erkin ve Şükran Ovalı Acarkent'ten villa aldı!

Futbolcu Caner Erkin ile oyuncu Şükran Ovalı, Beykoz Acarkent'ten lüks bir villa satın aldı.

Asena Atalay yeni evine taşındı!

Asena Atalay Maslak Mashattan’daki dairesinin kirasını ödeyemeyince taşınmak zorunda kaldı. Atalay, Caner Erkin’le evli olduğu dönemde lüks araçları ve pahalı harcamalarıyla sürekli gündeme geliyordu.

Caner Erkin'in gayrimenkullerine el konulması için açılan dava reddedildi!

Geçen yıl boşanan Caner Erkin ve Asena Atalay arasında sular durulmuyor. Atalay Erkin'in menkul, gayrimenkul ve futbol kulüplerinden alacaklarına ihtiyati tedbir konulmasını istedi. Mahkeme, davayı reddetti.

İşte Caner Erkin'in mal varlığı!

Caner Erkin ile boşanan Asena Atalay arasındaki davada yeni gelişmeler yaşanmakta. Mahkeme Erkin’in mal varlığındaki tedbirin devamına karar verdi. İşte Caner Erkin'in mal varlığı...

Asena Atalay'ın Beykoz'da oturduğu eve tahliye kararı!

Asena Atalay ve Caner Erkin cephesinde yeni gelişme yaşandı. Erkin'in eski eşine nafaka ödemediği gerekçesiyle dava açılmasıyla başlayan tartışmaya Erkin karşılık verdi. Erkin, Beykoz’da Atalay için kiraladığı evin bedelini ödemeyince hakkında tahliye kararı çıkarıldı.

caner erkin nerede oturuyor Haberi

caner erkin nerede oturuyor

Fenerbahçe'nin göz dolduran yıldız futbolcusu Caner Erkin, Ocak 2017 tarihinde başarılı oyuncu Şükran Ovalı ile İtalya'nın başkenti Roma'da evlenmiş ve bu evlilikten Mihran Ela adında bir kız çocukları doğmuştu.

Takvim'de yer alan habere göre, futbolculuktan kazandığı parayı gayrimenkul yatırımlarına harcayan Caner Erkin, daha önce Çekmeköy'de tanesi 2.5 milyonTL'den toplam 4 adet daire almıştı.

Başarlılı futbolcu şimdi de İzmir'in Çeşme ilçesinden toplamda 1.000 metrekarelik bir arsa almış. Ilıca'dan aldığı bu arsaya 3 milyon TL gibi bir rakam harcayan Erkin, üstüne de 3.5 milyon TL daha harcayarak malikane inşa ettiriyormuş. Babalığıyla örnek olan 32 yaşındaki futbolcu Caner Erkin'in, futbol kariyerine son verdikten sonra Ilıca'ya taşınacağını ve çocuğunu burada büyütmek istediği de konuşulanlar arasında...

Caner Erkin Çekmeköy'den 10 milyon TL'ye 4 ev...