Çatalca Kiptaş projesi teslimleri

Çatalca Kiptaş projesi teslimleri

6 katlı 180 bloktan oluşan Çatalca Kiptaş Konutları için banka kredisi veya Kiptaş bünyesinde kredi kullanılarak ödeme yapılabiliyor. İşte Çatalca Konutları Kiptaş başvuru koşulları 2016...

KİPTAŞ Silivri 3. Etap Sosyal Konut Projesi kura sonuçları 22 mayıs 2020!

KİPTAŞ Silivri 3. Etap Sosyal Konut Projesi kura sonuçları haberimizde yer alıyor. KİPTAŞ Silivri 3. Etap Sosyal Konut Projesi kura sonuçları çekildi. İşte KİPTAŞ Silivri 3. Etap Sosyal Konut Projesi 22 Mayıs 2020 kura sonuçları...

Venezia Mega ve Vaditepe Gölevleri’nde indirim kampanyası!

KİPTAŞ projesi olan Venezia Mega ve Vaditepe Gölevleri’nde indirim kampanyası başladı.Kampanya kapsamında satışa sunulan daireler hemen teslim ediliyor...

Çatalca KİPTAŞ Konutları'nda yardımlaşma derneği kuruldu!

Çatalca KİPTAŞ Konutları Sosyal Yardımlaşma Kültür ve Dayanışma Derneği Ağustos ayında kuruldu. 

3. Havalimanı-Çatalca Demiryolu için düğmeye basıldı!

3. Havalimanı Müselles-Çatalca Demiryolu projesi için start verildi. Proje 2 milyar 627 milyon 600 bin TL'ye mal olacak.

KİPTAŞ'ın satışı devam eden 9 projesi!

KİPTAŞ imzası ile hayata geçirilen 9 projede satışlar devam ediyor. İşte KİPTAŞ'ın satışı devam eden 9 projesi...

KİPTAŞ Çatalca Konutları'nın ticari alanları satışa sunuluyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki KİPTAŞ, 2.138 dairenin yer aldığı Çatalca Konutları meydanındaki 18 adet iş yerini teklif alma usulü ile satışa çıkarılıyor. Ticari alanlardan satın almak isteyenlerin 21 Aralık Cuma gününe kadar başvuru yapmaları gerekiyor. 

KİPTAŞ Çatalca Konutları'nın iş yerleri satışta!

Toplam 2 bin 138 adet konutun bulunduğu KİPTAŞ Çatalca Konutları'ndaki iş yerleri satışa sunuldu.

Beykoz Belediye Meclisi'nde imar konuşuldu!

Beykoz Belediye Meclisi Eylül ayı toplantısı gerçekleşti. Belediye hizmetlerini değerlendiren meclis üyelerinin gündeminde bölgedeki imar planı ve KİPTAŞ projesi vardı.

KİPTAŞ Çatalca Konutları daire teslimleri bugün başlıyor!

Yapımı KİPTAŞ tarafından tamamlanan Çatalca Konuları'nda daire teslimleri bugün başlıyor...

KİPTAŞ Çatalca Konutları'nda daire teslimleri başlıyor!

KİPTAŞ Çatalca Konutları'nda tamamlanan daireler 6 Ağustos 2018 - 12 Ekim 2018 tarihleri arasında teslim programı çerçevesinde teslim edilecek...

KİPTAŞ Başakkent Gölet projesi!

KİPTAŞ Başakkent Gölet projesi 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olmak üzere toplam 894 adet daireden meydana geliyor...

KİPTAŞ Kartal Kentsel Dönüşüm Projesi başlıyor! Yeni proje!

KİPTAŞ, Kartal'da Kentsel Dönüşüm Projesi'ne başlıyor. 530 konut ve 30 ticari alandan meydana gelecek proje 163 milyon 496 bin 485 TL'ye mal olacak..

KİPTAŞ Çatalca kura çekilişi sonuçları!

KİPTAŞ Çatalca Konutları’nda hak sahiplerini belirleme kurası çekildi. İşte KİPTAŞ Çatalca kura çekilişi sonuçları..

Çatalca Kiptaş projesi teslimleri

Çatalca Kiptaş projesi teslimleri Çatalca Kiptaş projesi teslimleri

Kiptaş Çatalca Evleri'nde 2.138 konut yer alıyor. Çatalca Rüzgar Enerjisi Santrali'ne yakın bölgede yükselen projede satışlar kurasız olarak yapılıyor. 


2+1 dairelerden meydana gelen Çatal Kiptaş Evleri fiyatları 139 bin 750 lira olarak belirtiliyor. Projede geniş yeşil alanlar, 34 derslikli okul, iki adet cami, açık otopark ve çocuk oyun alanları gibi imkanlar sunuluyor. 


Deniz ve Büyükçekmece Gölü manzaralı olarak tasarlanan Kiptaş Çatalca Konutları 83 metrekare ve 85 metrekare büyüklüğe sahip. Projenin 24 ay içerisinde teslim edilmesi planlanıyor. 


Çatalca Kiptaş Projesi'nde 20 bin TL peşinat isteniyor ve 19 bin 750 TL'lik kısım teslimde veriliyor. Projede kalan daire bedeli için ise Kiptaş bünyesinde 2 yıl vade uygulanıyor veya banka kredisiyle taksit fırsatı sağlanıyor. 

Çatalca Konutları Kiptaş başvuru koşulları 2016!

2. Konut fiyatlarına KDV dahildir.


3. Konut satışları daire...