çaycuma kamulaştırma

çaycuma kamulaştırma

154 kV Yeni Çates-Çaycuma 2-Safranbolu-Karabük Enerji İletim Hattı Yenileme Projesi kapsamında proje güzergahına isabet eden alanlarda acele kamulaştırma yapılacak. Karar bugün Resmi Gazete'de yayımlandı...

Zonguldak için acele kamulaştırma kararı!

Zonguldak ili Çaycuma ilçesi sınırları içerisinde yer alan bazı taşınmazlar için Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırma kararı verildi. Acele kamulaştırma kararı bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Çates enerji iletim hattı için Karabük'te kamulaştırma!

154 kV Yeni Çates-Çaycuma 2-Safranbolu-Karabük Enerji İletim Hattı Yenileme Projesi kapsamında proje güzergahına isabet eden alanlarda acele kamulaştırma yapılacak. Karar bugün Resmi Gazete'de yayımlandı...

Kentsel dönüşümde ne kadar kira yardımı ve kamulaştırma bedeli ödendi?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, kentsel dönüşümde yılın ilk 6 ayında yapılan harcamaların listesini çıkardı. Listeye göre kaç riskli yapı tespit edildi? Kaç TL kira yardımı ve kamulaştırma bedeli ödendi? Türkiye'de kaç riskli bina var?

Borusan Holding'in rüzgar enerji santrali için acele kamulaştırma kararı alındı!

Borusan Holding'in Kemalpaşa, Bayındır ve Torbalı ilçesi sınırlarında 70 hektarlık ormanlık alanda kuracağı rüzgar santrali için önce imar planı değişti, şimdi de Bakanlar Kurulu santral için acele kamulaştırma kararı aldı.

Çorlu Trafo Merkezi İrtibatları Projesi için kamulaştırma kararı çıktı!

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğüne ait “380 kV Çorlu TM İrtibatları Projesi” için gösterilen güzergahlara isabet eden alanlarda acele kamulaştırma yapılacak. Karar bugün Resmi Gazete'de yayımlandı.

Cizre-Kızıltepe Enerji İletim Hattı Projesi için kamulaştırma!

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü'ne ait Cizre-Kızıltepe Enerji İletim Hattı Projesi için güzergaha isabet eden alanlarda acele kamulaştırma yapılacak. Karar bugün Resmi Gazete'de yayımlandı.

Kızıltepe-Viranşehir 380 Enerji İletim Hattı Projesi için kamulaştırma!

Mardin'de yapılacak olan 380 kV Kızıltepe-Viranşehir 380 Enerji İletim Hattı Projesi için güzergaha isabet eden alanlarda acele kamulaştırma kararı verildi. Karar bugün Resmi Gazete'de yayımlandı...

Muş Merkez ve Varto'da 15 köy için acele kamulaştırma kararı çıktı!

Alparslan II Barajı ve Hidroelektrik Santrali projesi için Muş Merkez ve Varto'ya bağlı 15 köyde belirlenen ada ve parseller için kamulaştırma kararı verildi. Karar bugün Resmi Gazete'de yayımlandı...

Fuatres Rüzgâr Enerjisi Santrali için İzmir Bayındır ve Kemalpaşa'da acele kamulaştırma!

Fuatres Rüzgâr Enerjisi Santrali yapımı için İzmir Bayındır ilçesine bağlı Çınardibi Köyü ve Kemalpaşa'ya bağlı Bayramlı ile Gökyaka köylerinde belirlenen ada ve parseller için acele kamulaştırma yapılacak...

Alanbaşı Havza Trafo Merkezi Projesi için Artvin Yusufeli'de kamulaştırma yapılacak!

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü'ne ait “154 kV Alanbaşı Havza Trafo Merkezi Projesi” için Artvin Yusufeli'de kamulaştırma yapılacak. Karar bugün Resmi Gazete'de yayımlandı.

Geriş Rüzgâr Enerjisi Santrali için Bodrum Yalıkavak ve Yaka'da acele kamulaştırma yapılacak!

Geriş Rüzgâr Enerjisi Santrali'nin yapımı amacıyla proje güzergahında kalan Muğla'ya bağlı Bodrum Yalıkavak ve Yaka bölgelerinde belirlenen ada ve parseller için acele kamulaştırma kararı verildi.

Mersin 3 Trafo Merkezi Projesi için kamulaştırma yapılacak!

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü'ne ait “ 154 kV Mersin 3 Trafo Merkezi Projesi ” kapsamında proje güzergahında kalan alanlarda acele kamulaştırma yapılacak.

Koçarlı Bağarası Sulaması 1. Kısım İnşaatı için Aydın Çine'de 11 köyde kamulaştırma yapılacak!

Koçarlı Bağarası Sulaması 1. Kısım İnşaatı işi için Aydın Çine'ye bağlı Eski Çine, Umurköy, Camizağılı, Kargı, Kabataş, Araphisar, Çaltı, Yörükler, Gökyaka, Çöğürlük Hallaçlar, Kızıltepe (Bahçearası) köylerinde acele kamulaştırma yapılacak.

çaycuma kamulaştırma Haberi

çaycuma kamulaştırma


BAKANLAR KURULU KARARI


Karar Sayısı : 2015/7616

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğüne ait “154 kV Yeni Çates-Çaycuma 2-Safranbolu-Karabük Enerji İletim Hattı Yenileme Projesi” kapsamında ekli haritada gösterilen güzergâha isabet eden taşınmazlarda direk yerlerinin mülkiyet şeklinde, iletken salınım gabarisinin ise irtifak hakkı kurulmak suretiyle adı geçen Genel Müdürlük tarafından acele kamulaştırılması; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının 2/4/2015 tarihli ve 476 sayılı yazısı üzerine, 2942 sayılı Kamulaştırma Kanununun 27 nci maddesine göre, Bakanlar Kurulu’nca 20/4/2015 tarihinde kararlaştırılmıştır.Harita için