Cüneyt Çakır Spor Kompleksi nerede

Cüneyt Çakır Spor Kompleksi nerede

Üsküdar Belediyesi'nin Ünalan'da hayata geçirdiği Cüneyt Çakır Spor Kompleksi ve 5 derslikli bilgi evi vatandaşların hizmetine açıldı.

Cüneyt Çakır Spor Kompleksi'nin temeli atıldı!

Üsküdar Belediyesi, çocukların ve gençlerin hem sportif faaliyetler yapabilecekleri, hem de çeşitli alanlarda eğitim faaliyetlerinde bulunabilecekleri Cüneyt Çakır Ünalan Spor Tesisleri ve Bilgi Evi'nin temelini törenle attı.

Recai Çakır, Mısır'da 100 milyon dolarlık otel kuracak!

Turizmci Recai Çakır, detoks otel konseptini yurt dışına taşımaya hazırlanıyor. Mısır'da 100 milyon dolarlık otel kuracak Çakır, yurt dışında birçok proje hayata geçirmek için çalışmalara başladı.  

Cüneyt Yüksel'den Tekirdağ Süleymanpaşa kentsel dönüşüm sunumu!

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'a bazı mahallelerde gerçekleştirilecek kentsel dönüşüm ile ilgili sunum yaptı.

Cüneyt Zeytinci: Yapı denetim mevzuatı güncellenmeli!

Mimarlar Odası Başkan Yardımcısı Cüneyt Zeytinci yaptığı açıklamada, yapı denetim mevzuatının güncellenmesi gerektiğini söyledi.

Çakır Hazır Beton İnşaat Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çakır Hazır Beton İnşaat Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Burak Çakır tarafından kuruldu.

Çakır Kağan İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Çakır Kağan İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Pendik'te 300 bin TL sermaye bedeli ile Ersin Çakır tarafından kuruldu.

Birlikbirikim Gayrimenkul Organizasyon İletişim Otomotiv Pazarlama Sanayi Ve Ticaret A.Ş. kuruldu!

Birlikbirikim Gayrimenkul Organizasyon İletişim Otomotiv Pazarlama Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Gaziosmanpaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Cüneyt Şükür tarafından kuruldu.

Hayat Grup Emlak Danışmanlık İnşaat Yatırım İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hayat Grup Emlak Danışmanlık İnşaat Yatırım İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Cüneyt Tuncer tarafından kuruldu. 

Arsago Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!    

Arsago Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi bugün Bağcılar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Cüneyt Gazi Koçak tarafından kuruldu.

Prof. Dr. Ziyadin Çakır: 5.8´lik deprem ciddi bir uyarıydı!

İTÜ Maden Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ziyadin Çakır yaptığı açıklamada, "Depremler önceden kestirilemez. Bunları da burada tartışmamızın gereği yok.  26 Eylül´de olan 5.8´lik deprem çok ciddi bir depremdi. Ciddi bir uyarıydı, bu bir şanstı" dedi.

Ersoy Çakır Mimarlık Limited Şirketi kuruldu!

Ersoy Çakır Mimarlık Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Ersoy Çakır tarafından kuruldu.

Öz Çakır Yapı İnşaat Taahhüt Kuyumculuk İthalat İhracaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Çakır Yapı İnşaat Taahhüt Kuyumculuk İthalat İhracaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 750 bin TL sermaye bedeli ile Yılmaz Baş tarafından kuruldu.

Çakır Architecture İnşaat Taahhüt Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çakır Architecture İnşaat Taahhüt Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mehmet İsmail Çakır tarafından kuruldu. 

Sami Çakır'ı dolandırmak isteyenlere suçüstü!

Süzer Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Sami Çakır’ı ‘FETÖ operasyonu’ yalanıyla dolandırmaya çalışan 4 şüpheli suçüstü yapılarak yakalandı. Zanlıların Çakır’dan 10 milyon euro talep ettikleri ifade edildi. 

Cüneyt Çakır Spor Kompleksi nerede Haberi

Cüneyt Çakır Spor Kompleksi nerede


Üsküdar Belediyesi tarafından Ünalan’da yapımı tamamlanan,  Türkiye'nin yıllardır yurt dışındaki en önemli markası hâline gelen FIFA Kokartlı hakem Cüneyt Çakır’ın adını taşıyan Spor Kompleksi ve 5 derslikli bilgi evi açıldı.  Ünalan Cüneyt Çakır Spor Kompleksi ve Bilgi Evi’nin açılışına Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Aydın Kankaş, Türkiye Futbol Federasyonu eski üyesi Yemen Ekşi, belediye meclisi üyeleri ile Ünalan mahallesi sakinleri katıldı. İlk olarak söz alan İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Aydın Kankaş, böyle bir tesisin açılışında bulunmanın ayrı bir gurur verdiğini belirterek, "Buranın en güzel yanı dünya hakemliğine damga vurmuş Sayın Cüneyt Çakır hocamın isminin buraya verilmesi. Cüneyt Çakır, Dünya Kupası'nı yönetecek hakemlere verilen seminer için İtalya'da olması dolayısıyla bu...