Demir Romance sevgililer günü kampanyası 2016

Demir Romance sevgililer günü kampanyası 2016

Sevgililer Günü’nde sevgililere özel anlar yaşatmak isteyen Demir İnşaat, Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden ev alan sevgilileri Çırağan Sarayı’nda Sevgililer Günü yemeği hediye ediyor. Kampanya, 6-14 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak.

Demir Romance'tan Sevgililer Günü kampanyası!

14 Şubat Sevgililer Günü’nde düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen çiftler, Demir Romance’dan alacakları ev karşılığında 4 günlük keyifli bir kış tatilinin tadını doyasıya yaşayacaklar.

Demir Romance Beylikdüzü'nde 257 bin TL'ye! Şimdi al seneye öde!

Demir Romance Beylikdüzü'nde yer alan dairelerin fiyatları 257 bin TL'den başlıyor. Yüzde 8 indirim yapılan projenin ödeme koşulları kapsamında şimdi al seneye öde kampanyası devam ediliyor.

Beylikdüzü Demir Romance projesinde 499 bin TL'ye 3+1!

235 milyon TL yatırım bedeline sahip proje Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor. Toplam 766 konuttan meydana gelen Demir Romance projesi Demir İnşaat imzası taşıyor. Projede yer alan 3+1 dairelerin fiyatları 499 bin TL'den başlıyor.

Beylikdüzü Demir Romance'ta yüzde 8 indirim! 257 bin TL'ye!

Beylikdüzü Demir Romance projesinde yer alan dairelerin fiyatları 257 bin TL'den başlıyor. Proje kapsamında yüzde 8 indirim ve şimdi al seneye öde kampanyası ise sürüyor.

Demir Romance Beylikdüzü'nde 499 bin TL'ye 3+1! Şimdi al seneye öde!

Demir Romance Beylikdüzü'nde yer alan daire seçeneklerinden 3 oda 1 salon dairelerin fiyatları 499 bin TL'den başlıyor. Proje kapsamında şimdi al seneye öde kampanyası uygulanıyor.

Demir Romance projesinde 413 bin TL'ye 2+1!

İstanbul Avrupa Yakası'nda Beylikdüzü'nde 7 blok halinde yükselen Demir Romance projesi Demir İnşaat imzası taşıyor. Demir Romance projesinde yer alan 2 oda 1 salon dairelerin fiyatları 413 bin TL'den başlıyor.

Demir Romance Evleri Beylikdüzü'nde 257 bin TL'ye! Yüzde 8 indirimle!

Demir Romance Evleri Beylikdüzü'nde yer alan dairelerin fiyatları 257 bin TL'den başlıyor. Projede yüzde 8 indirim ve de şimdi al seneye öde kampanyası müşterilere sunuluyor.

Demir Romance Beylikdüzü'nde şimdi al seneye öde! Yüzde 8 indirimle!

Demir Romance Beylikdüzü projesinde yer alan daireler için şimdi al teslimde öde kampanyası sürüyor. Toplam 37 bin metrekarelik arsa alanına sahip proje kapsamında yüzde 8 oranında indirim yapılıyor.

Beylikdüzü Demir Romance'ta 271 bin TL'ye! Şimdi al seneye öde!

Beylikdüzü'de yükselen Demir Romance projesinde yer alan dairelerin fiyatları 271 bin TL 'den başlangıç gösteriyor. Proje kapsamında şimdi al seneye öde kampanyası da devam ediyor.

Demir Romance, 11-14 Eylül'de CNR Emlak Fuarı’na yeni kampanyasıyla katılacak!

İnşaat sektöründe başarı dolu 30 yılı geride bırakan Demir İnşaat, 11-14 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan CNR Emlak Fuarı’nda Demir Romance ve Demir La Vida projeleri ile yer alacak.

Demir İnşaat CNR Emlak Fuarı'na Demir Romance ve La Vida ile katılıyor!

Demir İnşaat, 11-14 Eylül tarihleri arasında CNR Expo Center'da düzenlenecek olan CNR Emlak Fuarı'nda Demir Romance ve Demir La Vida projeleri ile yer alacağı stantta, yerli ve yabancı yatırımcıların ilgi odağı olmayı hedefliyor

Demir Romance'ta fiyatlar 265 bin liradan başlıyor!

Daire, villa, ticari birim ve sosyal donatılardan oluşan Demir Romance projesinde fiyatlar 265 bin liradan başlarken satış oranı ise yüzde 60'a yaklaştı. Demir Romance'ta fiyatlar 265 bin liradan başlıyor..

Demir Romance ve Demir La Vida'da kampanya başladı!

Demir İnşaat'ın satışta olan iki projesi Demir Romance ve Demir La Vida'da kampanyaya başladı.Beylikdüzü'nde inşa edilen Demir Romance'da taksitler 1 yıl ertelenirken, peşin alımlarda ise yüzde 10 indirim yapılıyor.

Demir Romance sevgililer günü kampanyası 2016 Haberi

Demir Romance sevgililer günü kampanyası 2016

Sevgililer Günü’nde sevgililere özel anlar yaşatmak isteyen Demir İnşaat, Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden ev alan sevgilileri Çırağan Sarayı’nda Sevgililer Günü yemeği hediye ediyor. Kampanya, 6-14 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak.


İnşaat sektörünün öncü markası Demir İnşaat, Beylikdüzü ve Büyükçekmece’de ultra lüks bir yaşamın kapılarını aralayan ve akıllı ev sistemleri ile öne çıkan Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden 6-14 şubat tarihleri arasında ev alanlara Sevgililer Günü’ne özel bir kampanya düzenledi. Demir İnşaat, kampanya kapsamında Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden ev alan sevgilileri Çırağan Sarayı’nda Sevgililer Günü yemeği hediye ediyor.


Projelerini aşkla tasarlayıp hayata geçirdiklerine dikkat çeken Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Demir Romance ve Demir La Vida’dan ev alacak olan sevgililere ve çiftlere...