Demiroğlu Proje çekmeköy şubesi

Demiroğlu Proje çekmeköy şubesi

Demiroğlu Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi 100 bin TL sermaye ile 3 Haziran'da Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi Caddesi' nde açıldı.

Ege Yapı'dan Çekmeköy ve Hasköy’e 2 yeni proje!

İnovatif projeleriyle öne çıkan Ege Yapı, Çekmeköy ve Hasköy’e 2 yeni proje hayata geçirmeyi planlıyor. Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, ''210 milyon TL değerinde iki yeni projeye daha başlamayı hedefliyoruz'' diye konuştu.

Ege Yapı'dan Hasköy ve Çekmeköy'e iki yeni proje!

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kabadayı, "2020'nin ikinci yarısında 210 milyon TL yatırımla iki yeni projeye başlayacağız. Hasköy'de 110 milyon TL yatırımla karma proje geliştireceğiz. Çekmeköy'de ise 100 milyon TL yatırım değerinde yeni bir proje daha planlıyoruz" diye konuştu...

Doğanın içinde bir proje: Çekmeköy Saklı Vadi Konakları!

Hem hayatın merkezinde hem de doğanın içinde hayat sunan Çekmeköy Saklı Vadi Konakları, aylık 2 bin 700 TL  ödeme seçenekleri, ister nakit ödeme yüzde 15 indirimiyle avantajlı ödeme seçenekleri ile alıcılarına bol seçenek sunuyor...

Eskiz Danışmanlık Mimarlık Mühendislik Proje Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eskiz Danışmanlık Mimarlık Mühendislik Proje Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Muhammet Aydın tarafından kuruldu. 

Art Girişim Proje Yönetimi Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Art Girişim Proje Yönetimi Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün 50 bin TL sermaye bedeliyle Ali Rıza Topkar tarafından Çekmeköy'de kuruldu.

C E S Grup İnşaat Proje Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

C E S Grup İnşaat Proje Yatırım Anonim Şirketi bugün Çekmeköy'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Şuayip Yalçın tarafından kuruldu. 

DAP Çekmeköy projesi geliyor!

Emlak Konut GYO Çekmeköy Taşdelen ihalesi sonuçlandı. 155 bin 56 metrekare büyüklüğüne sahip arsanın kazananı Dap Yapı oldu. Şirket bölgede daha önce de proje geliştirmişti. Şimdi geliştireceği yeni proje karma konseptli olacak...

Zin D Zer Çekmeköy'de 249 bin TL'ye! Yeni proje!

Zin D Yatırım tarafından Çekmeköy'de hayata geçirilen Zin D Zer, konut rezidans, hizmet rezidans ve çarşı bölümlerinden meydana geliyor..

Emlak Konut İstanbul'da 2 dev proje yapacak!

Emlak Konut İstanbul'da 2 yeni proje yapacak. Projelerin biri Şişli Teşvikiye'deki Marmara Üniversitesi arazisinde, bir diğeri de Çekmeköy Taşdelen'deki Çekmeköy Kışlası arazisinde hayata geçirilecek. 

Emlak Konut Çekmeköy Taşdelen arsa ihalesi 23 Mart'ta!

Emlak Konut, Çekmeköy Taşdelen'de yeni proje hazırlığına başladı. Emlak Konut toplam arsa alanı 155 bin 56, toplam inşaat alanı 87 bin 509 metrekare olan arsada karma konseptte proje yapacak. 

Çekmeköy 216 Koru Plus Evleri fiyat!

Çekmeköy 216 Koru Plus Evleri fiyat listesi 295 bin TL'den başlıyor. Proje 6 bin 230 metrekare alana sahip...

Taşdelen 216 Koru Plus konut fiyatları!

Taşdelen 216 Koru Plus konut fiyatları 295 bin TL'den başlıyor. Proje Çekmeköy Taşdelen'de 216 Yapı tarafından inşa ediliyor...

Ağaoğlu Çekmeköy Park proje fiyatları!

Ağaoğlu Çekmeköy Park proje fiyatları 655 bin 460 TL'den başlıyor. Çekmeköy Park Evleri'nde yüzde 10 peşinatla ev sahibi olunabiliyor...

Demiroğlu Proje çekmeköy şubesi

Demiroğlu Proje çekmeköy şubesi Demiroğlu Proje çekmeköy şubesi

Demiroğlu Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi 100 bin TL sermaye ile 3 Haziran'da Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi Caddesi' nde açıldı. 


Demiroğlu Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi adresi: Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi...