29 / 05 / 2022

Demirözü İnşaat Kimin

Demirözü İnşaat Kimin

Demirözü İnşaat Ve Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ümit Akkoyunlu ve Muharrem Kumru ortaklığında 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Eston Demir Çelik İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eston Demir Çelik İnşaat Ticaret Limited Şirketi Başakşehir'de Sezgin Benli tarafından kuruldu.

Yyk Demir Çelik İnşaat Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yyk Demir Çelik İnşaat Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de Yusuf Tüzün tarafından kuruldu.

Ysr Öz İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Ysr Öz İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli gerçekleştirildi. Ysr Öz İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkezi Küçükçekmece'de yapıldı.

Zana Demir Çelik İnşaat Malzemeleri Otomotiv Temizlik Malzemeleri Gıda İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Zana Demir Çelik İnşaat Malzemeleri Otomotiv Temizlik Malzemeleri Gıda İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti. Büyükçekmece'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Safkan Zana Özdemir tarafından kuruldu.

Kayaöz İnşaat Temizlik Kimya Reklam Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kayaöz İnşaat Temizlik Kimya Reklam Otomotiv Ticaret Limited Şirketi Tuzla’da  500 bin TL sermaye bedeli ile S.Hasan Özkan tarafından kuruldu.

Ars Yağız İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ars Yağız İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Arnavutköy’de  400 bin TL sermaye bedeli ile Taner Değirmenci tarafından kuruldu.

Kayalı Demir Çelik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kayalı Demir Çelik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Başakşehir’de  900  bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Kaya  tarafından kuruldu.

Kayalı Demir Çelik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kayalı Demir Çelik İnşaat Sanayi Ticaret Limited  Şirketi Başakşehir’de  900 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Kaya tarafından kuruldu.

Okan Akyüz İnşaat Proje Turizm Gıda Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Okan Akyüz İnşaat Proje Turizm Gıda Otomotiv Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy’de  500 bin TL sermaye bedeli ile Okan Akyüz tarafından kuruldu.

Küçükakyüz İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Küçükakyüz İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Güngören’de  1 milyon TL sermaye bedeli ile İsmail Küçükakyüz ve Mehmet Küçükakyüz tarafından kuruldu.

Ağcagöz İnşaat Otomotiv Turizm Reklam Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ağcagöz İnşaat Otomotiv Turizm Reklam Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi Sancaktepe’de  50 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Ağcagöz tarafından kuruldu.

Nun Yıldız İnşaat Mimarlık Eğitim Sağlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nun Yıldız İnşaat Mimarlık Eğitim Sağlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Zeytinburnu’nda  100 bin TL sermaye bedeli ile Ufuk Boztemur tarafından kuruldu.

Çtn Demir Nakliyat İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Çtn Demir Nakliyat İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Ümraniye’de  100 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Savcı tarafından kuruldu.

Demirözü İnşaat Kimin Haberi

Demirözü İnşaat Kimin


Demirözü İnşaat Ve Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Ümit Akkoyunlu ve Muharrem Kumru ortaklığında kuruldu. 


Demirözü İnşaat Ve Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu: İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri ile hertürlü gayrimenkul danışmanlığı işlerini yapmak ve anasözleşmede yazılı olan diğer işlerDemirözü İnşaat Ve Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi Adres; Akçaburgaz Mah.3054.Sok. No:26/6...