Döşemealtı hidpodrom

Döşemealtı hidpodrom

Döşemealtı’nda muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelen Büyükşehir Başkanı Türel, yeni çevreyolları, hızlı tren, hipodrom, Antalyaspor Tesisleri, Antalyaspor Koleji gibi projelerin ilçeyi çok farklı bir konuma getireceğini söyledi

Antalya Döşemealtı'na yeni devlet hastanesi müjdesi!

Antalya'nın Döşemealtı ilçesindeki hastane sorunu sona eriyor. 100 yataklı devlet hastanesinin inşaat ihalesinin 24 Temmuz ayında yapılacağı duyuruldu.

Antalya Döşemealtı'nda 15 kaçak yapı yıkıldı!

Antalya'nın Döşemealtı ilçesinde kaçak olduğu 15 yapının yıkımı tamamlandı. Döşemealtı Belediyesi devam eden çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Antalya Döşemealtı'ndaki bazı bölgeler kesin korunacak hassas alan ilan edildi!

Antalya ili, Döşemealtı ilçesi sınırları içerisinde yer alan bazı bölgelerin kesin korunacak hassas alan olarak ilan edilmesi hakkında karar bugünkü 31106 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Antalya Döşemealtı'nda 25 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Döşemealtı/Antalya Belediye Başkanlığı, Antalya Yağca Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulü 25 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

Antalya OSB'de 6.5 milyon TL'ye satılık fabrika!

Antalya 13. İcra Dairesi, Döşemealtı'nda bulunan Antalya Organize Sanayi Bölgesi içerisindeki 3 katlı fabrikayı 6 milyon 573 bin 631 TL'ye satıyor.

Antalya Döşemealtı Belediyesi gayrimenkullerini satıyor!

Borçlarından dolayı personel maaşını bile ödeyemeyen CHP’li Döşemealtı Belediyesi çareyi arsa satışında buluyor. Arsa kalmayınca sıra sosyal donatı alanlarına geldi.

Green Life Residence Antalya'da 0,60 faizle 120 ay vade fırsatı!

Antalya Döşemealtı'nda yükselen Green Life Residence projesi Müeahhit Halil Uçar tarafından inşa ediliyor. Lansmana özel satışların yapıldığı projenin 197 gün sonra tamamlanması planlanıyor.

Rengi Antalya'da 300 bin TL'ye!

Rengi Antalya projesi Antalya Döşemealtı'nda hayata geçiriliyor.  Rengi Antalya'da daire fiyatları 300 bin TL'den başlayarak değişiyor. 

Antalya'da kaçak yapıya izin yok!

Antalya'nın Döşemealtı ilçesi Altınkale Mahallesi'ndeki  meralarda yer alan 16 yapı yıkıldı. Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Altınay, imar barışından 31 Aralık 2017'den önce inşa edilen yapıların yararlanabildiğini söyledi... 

Antalya'da konut satışları yüzde 5.7 arttı!

Antalya’da konut satışları yüzde 5.7 oranında yükseldi.  ÖSSE Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Önder Baş, en yoğun talebin, Döşemealtı ve Konyaaltı bölgelerinde olduğunu açıkladı. 

Antalya Döşemealtı TOKİ'ye raylı sistem müjdesi!

Döşemealtı TOKİ konutları sakinleri ile buluşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 2019 sonrası hedeflerinin raylı sistemi TOKİ konutlarına kadar uzatmak olduğunu dile getirdi.

Antalya'daki TOKİ evlerine balkon müjdesi!

Antalya Döşemealtı ilçesinde yer alan Çıplaklı TOKİ evlerine ilave balkon yapımı öngören ihale sözleşmesini imzaladı...

Antalya Döşemealtı yatırımcıların yeni gözdesi!

Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. büyükşehirlerin gayrimenkul piyasasının nabzını tutmaya devam ediyor. Harmoni Antalya Şube Müdürü Çiğdem Yılmaz Özkaya Antalya ve ilçelerinde gayrimenkul piyasasını değerlendirdi...

Döşemealtı hidpodrom

Döşemealtı hidpodrom Döşemealtı hidpodrom

Döşemealtı’nda muhtarların sorunlarını dinleyen Başkan Menderes Türel, Kömürcüler Mahallesi’nde halkla buluştu. Döşemealtı’nın Antalya’nın en önemli ilçelerinden biri haline geleceğini belirten Başkan Türel, “Yaptığımız önemli yatırımlar Döşemealtı’nı daha da taçlandırıyor. Bu Döşemealtı için büyük şans. İlçenin ulaşım problemlerini çözüyoruz. Hem Büyükşehir olarak asfalt yatırımları hem de Ulaştırma Bakanlığı ile birlikte projelendirerek gerçekleştirdiğimiz yatırımlar Döşemealtı’nı bir anda farklı konuma getiriyor. Yol medeniyettir. Yolun gittiği yere medeniyet kendiliğinden gider” dedi.

Konyaaltı ile birleşecek

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Döşemealtı’nı yakından ilgilendiren Batı Çevre Yolu, Kuzey Çevre Yolu, Kızılkaya yolu yapımı ve durumu ile ilgili bilgi verdi. Döşemealtı için büyük hayalleri olduğunu ifade eden Türel, “En önemlisi Döşemealtı’nın bağlantı yollarının çevreyolları ile birleşmesiydi. Batı Çevre Yolu’nun Uncalı’ya kadar olan 6 kilometrelik kısmı tamamlandı. Şimdi Duraliler’den,...