18 / 08 / 2022

Dünya Mimarlık Festivali Tabanlıoğlu Mimarlık

Dünya Mimarlık Festivali Tabanlıoğlu Mimarlık

Singapur'da bu yıl 6' ıncısı düzenlenen Dünya Mimarlık Festivali' nde Tabanlıoğlu Mimarlık Selçuk Ecza Genel Müdürlük Binası ile ofis projesi kategorisinde büyük ödüle layık görüldü...

Dünya mimarlarından Tabanlıoğlu Mimarlık’a büyük onur!

Dünya Mimarlık Festivali’nde (WAF) Tabanlıoğlu Mimarlık’ın “Bodrum Uluslararası Havalimanı” projesi Türk mimarlığını zirveye taşıdı...

Dıonysos Mimarlık İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldué!

Dıonysos Mimarlık İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de Erdal Tatli tarafından kuruldu.

Pickhobi Yenilikçi İç Ve Dış Mekan Mimarlık Ürünleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Pickhobi Yenilikçi İç Ve Dış Mekan Mimarlık Ürünleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ömer Tutmaz tarafından kuruldu.

İzmir Konak Belediyesi'ne mimarlık yarışmasından 4 ödül!

İzmir'e bağlı Konak Belediyesi, 'The International Property Awards (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) mimarlık proje yarışmasında dört ödülün sahibi oldu. 

Tosyalı Holding'ten Cezayir’de dünya rekoru!

2018 Kasım'da MIDREX teknolojisi kullanarak dünyanın en büyük DRI modülünü devreye sokan Tosyalı Algérie, henüz iki senelik faaliyet süresine rağmen tek bir DRI modülü ile 2,23 milyon ton/yıl üretim rakamına ulaşarak yeni bir dünya rekoru kırdı.

Atölye'ye Dünya Mimarlık Topluluğu'ndan çifte ödül!

Atölye’nin Özel Sezin Okulu’nun anaokulu ve ilkokul bölümleri için hayata geçirdiği mekânsal tasarım ve kültürel değişim projesi, çifte ödül aldı.

Düzay Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Düzay Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Ayan tarafından kuruldu.

Döpa Mimarlık İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Döpa Mimarlık İnşaat Anonim Şirketi Büyükçekmece'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Öykü Arslan ve Damla Peker Arslan ortaklığında kuruldu.

İstanbul Mimarlık Festivali başladı!  

The Circle ve Binat İletişim Danışmanlık'ın ortaklığında, Vitra'nın ana sponsorluğunda düzenlenen İstanbul Mimarlık Festivali önceki gün başladı. Festival 11 Aralık'a kadar devam edecek. 

İstanbul Mimarlık Festivali 5-11 Aralık'ta!

İstanbul Mimarlık Festivali 5-11 Aralık 2020 tarihlerinde dijital olarak yapılacak.

Ahmet Çolakbayrakdar'dan mimarlar günü mesajı!

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Dünya Mimarlık Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. İşte Çolakbayrakdar'ın o mesajı...

Mesa Koza 66 projesine World Architecture Community’den ödül!

Gayrimenkul sektörünün köklü şirketlerinden olan Mesa Mesken, MESA KOZA 66 projesi ile dünyanın pek çok farklı ülkesinden projenin de katıldığı World Architecture Community Awards’dan (Dünya Mimarlık Topluluğu Ödülleri) ‘Architecture-Realised (Mimari-Tamamlanan)’ kategorisinde ödül aldı.

Dünya Bankası: Küresel ekonomi İkinci Dünya Savaşı'ndan bu yana en derin resesyonunu yaşayacak!

Dünya Bankası, koronavirüs salgını nedeniyle 2020 yılında küresel ekonominin yüzde 5, kişi başı gayrısafi yurtiçi hasılanın (GSYH) da yüzde 6.2 küçüleceğini tahmin ediyor.

Eskişehir'in tren garı projesine 2020 Dünya Mimarlık Ödülü!

Eskişehir'de inşaatına başlayan yüksek hızlı tren garı projesi, Dünya Mimarlar Topluluğu tarafından verilen 2020 Dünya Mimarlık Ödülü’nü alamaya hak kazandı.

Dünya Mimarlık Festivali Tabanlıoğlu Mimarlık Haberi

Dünya Mimarlık Festivali Tabanlıoğlu Mimarlık

Singapur'da bu yıl 6'ıncısı düzenlenen Dünya Mimarlık Festivali'nde Tabanlıoğlu Mimarlık Selçuk Ecza Genel Müdürlük Binası ile ofis projesi kategorisinde büyük ödüle layık görüldü. WAF 2013 jürisi ödülün gerekçesini daha sıcak, insani ve keyifli bir ofis atmosferi, sosyalleşme ve yaratıcılık şeklinde açıkladı.


Emlak Dünyası/ Emine Açar- Bugün...