Elazığ Misland projesinde son durum ne

Elazığ Misland projesinde son durum ne

Mis Holding Yönetim Kurulu başkanı Nihat Demirbağ, Vartaş’ın MİSLAND’ı almaktan vazgeçmesi üzerine kolları sıvadıklarını belirterek, kaldıkları yerden yola devam edeceklerini söyledi.

TOKİ Elazığ Merkez Yemişlik 2020 kuraları bugün çekiliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Elazığ Merkez Yemişlik 2020 projesinde yer alan 550 adet konutun kuraları bugün çekilecek.

TOKİ Elazığ Merkez Bizmişen 2. Etap kuraları bugün çekiliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Elazığ Merkez Bizmişen 2. Etap projesinde yer alan konutların kura çekimleri bugün yapılacak.

TOKİ Elazığ kura çekilişi ne zaman 2020?

TOKİ Elazığ kura çekilişi ne zaman 2020 sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Elazığ TOKİ projesinde 2+1 ve 3+1 daire tipleri mevcut.

TOKİ Elazığ Cumhuriyet Mahallesi başvuru tarihleri!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Elazığ Cumhuriyet Mahallesi projesinde 141 adet konut bulunuyor. TOKİ Elazığ Cumhuriyet Mahallesi başvuru tarihleri haberimizde yer alıyor.

TOKİ Elazığ 2019 başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Elazığ Cumhuriyet Mahallesi projesinde yer alan 141 adet konut için başvurular başladı.

TOKİ Elazığ Cumhuriyet Mahallesi başvuruları 7 Ekim'de başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Elazığ Cumhuriyet Mahallesi projesinde yer alan konutlar için başvurular 7 Ekim 2019 tarihinde başlıyor.

Elazığ Bizmişen TOKİ 2019 kura çekilişi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Elazığ Bizmişen 2019 projesinde yer alan konutların kura çekilişi bugün yapılacak. 

TOKİ Elazığ Bizmişen kura çekilişi yarın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Elazığ Bizmişen projesinde yer alan konutların kura çekilişi yarın yapılacak.

TOKİ Elazığ Bizmişen 2019 projesi 27 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Elazığ Bizmişen 2019 projesi nerede? TOKİ Elazığ Bizmişen 2019 projesinde kaç konut var? TOKİ Elazığ Bizmişen 2019 projesi konut fiyatları ne kadar? TOKİ Elazığ Bizmişen 2019 projesinde ödemeler nasıl yapılıyor? İşte TOKİ Elazığ Bizmişen 2019 projesi 28 soruda tüm detaylarıyla... 

Elazığ Zafran TOKİ'de teslimler sona eriyor!

TOKİ Elazığ Zafran projesinde yer alan konutlar için teslim dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

TOKİ Elazığ Zafran'da konut teslim dönemi başlıyor!

TOKİ Elazığ Zafran projesinde yer alan konutlar için teslim dönemi bugün itibariyle başlıyor.

TOKİ Elazığ Merkez başvuruları bugün başlıyor!

TOKİ Elazığ Merkez başvuruları bugün başlıyor. Elazığ Merkez Bizmişen Aşağı Holpenk Mahallesi Alt Gelir Grubu projesinde 7 adet daire bulunuyor. 

TOKİ Elazığ Bizmişen sözleşme tarihleri!

59 adet 3 oda 1 salon dairenin bulunduğu TOKİ Elazığ Bizmişen standart grup projesinde sözleşme dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

Elazığ Misland projesinde son durum ne Haberi

Elazığ Misland projesinde son durum ne

27 yıldır Mis Tüketim Kooperatifi, Mis Holding A.Ş. ve Misaş A.Ş.'nin yönetim kurulu başkanlığını yapan ve tüm genel kurul ve yönetim kurulu kararlarını da 27 yıldır oybirliği ile aldıklarını belirten Nihat DEMİRBAĞ 3 yıllığına yeniden oybirliği ile yönetim kurulu başkanlığına seçilerek yola devam kararı aldıklarını açıkladı.


Demirbağ; "Vartaş A.Ş.'nin Misland'ı almaktan vazgeçmesi sebebiyle 3 yıllığına yeniden güven tazeleyerek kolları sıvadık. Hayırlısı ile inşaAllah otuzuncu yılımızı tamamlarken emaneti de sahiplerine teslim ederek ayrılırız." dedi.


ELAZIĞ İMAR REVİZYONU İÇİN YANILMAZ'A TEŞEKKÜR EDİYORUM


 Demirbağ, Yanılmaz'ın kendisine "Benim için Elazığ'daki her vatandaşa yardımcı olmak bir şereftir bir görevdir. Bu sebeple buradaki 914 ortağa da yardımcı olmak, elimizden geleni kanunlar çerçevesinde yapmak bizim görevimizdir. Misland'ın imarını ilimize ve sizlere faydalı olacak şekilde düzenledik. Hayırlı olsun.” dediğini aktardı....