Emar The Address Residence iletişim

Emar The Address Residence iletişim

Emar The Address Residence satılık dairelerin tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edildi. Emaar İnşaat imzası ile hayata geçirilen projenin yatırım bedeli 435 milyon dolar olarak belirlendi.

The Address Residence lokasyon bilgileri!

Emaar İnşaat imzasıyla hayata geçirilen The Address Residence İstanbul Anadolu Yakası Çamlıca'da hayata geçiriliyor. İşte The Address Residence lokasyon bilgileri...

The Address Residence satılık daire!

Toplam 320 daireden meydana gelen The Address Residence satılık daire fiyatları 595 bin dolardan başlangıç gösteriyor.

The Address Residence'ta 1+1'ler 595 bin dolardan başlayan fiyatlarla!

Emaar İnşaat tarafından hayata geçirilen The Address Residence projesi The Address İstanbul'un 12. ve 29. katları arasında yer alıyor.Anadolu Yakası Çamlıca'da yükselen proje 48 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Emaar The Address Residence'ta 886 bin dolara 2+1!

48 bin metrekare alan üzerinde yayılan The Address İstanbul projesi Emaar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. The Address Residence projesi The Address İstanbul'un 12. ve 29. katları arasında yer alıyor.

The Address Residence İstanbul: Emaar'dan değerli bir yatırım sistemi!

İkonik tasarımı, 5 yıldızlı The Address Hotel hizmeti ve Emaar tecrübesiyle İstanbul’a yepyeni bir soluk getirecek The Address Residence İstanbul olağanüstü bir kent yaşamı sunuyor.

The Address Residence İstanbul'da satışlar devam ediyor!

İkonik tasarımı, beş yıldızlı The Address Hotel hizmeti ve Emaar tecrübesiyle İstanbul’a yepyeni bir soluk getirecek The Address Residence İstanbul, olağanüstü bir kent yaşamı sunuyor.

Çamlıca The Address Residence'ta teslimler 2017'de!

Emaar İnşaat tarafından hayata geçirilen The Address Residence'ta toplam 320 daire bulunuyor. 48 bin metrekare alan üzerinde yükselen proje İstanbul Anadolu Yakası Çamlıca'da inşa ediliyor.

The Address Residence'ta 886 bin dolara 2+1!

48 bin metrekare alan üzerinde yayılan proje The Address İstanbul projesinin 12. ile 29. katları arasında hayata geçiriliyor. Fiyatların dolar bazında hesaplandığı The Address Residence'ta toplamda 320 daire bulunuyor.

The Address Residence'ta 1+1'ler 595 bin dolara!

Emaar İnşaat tarafından Çamlıca'da inşa edilen The Address Residence 48 bin metrekare alan üzerinde yayılıyor. Projede toplam 320 daire yer alıyor.

The Address Residence'ta yüzde 25 peşinatla! 2016'da teslim daireler!

2016 yılında teslimlerin gerçekleşmesi planlanan projede Emaar İnşaat imzası bulunuyor. Daire alanlarının 78 ile 234 metrekare arasında değişiklik gösterdiği The Address Residence projesi The Address İstanbul projesinin içerisinde yer alıyor.

Çamlıca The Address Residence'ta teslimler 2016'da!

Emaar İnşaat tarafından hayata geçirilen The Address Residence projesi İstanbul Anadolu Yakası Çamlıca'da yükseliyor. Projede daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı.

Çamlıca The Address Residence'ta daireler 2016 yılında teslim!

Konut tiplerinin 1+1 ile 3+1 arasında değişiklik gösterdiği projede teslimlerin 2016 yılında gerçekleşmesi öngörülüyor. Çamlıca The Address Residence'ta daire alanları 78 ile 234 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

The Address Residence Çamlıca'da 2016 yılında teslim daireler!

Daire teslimlerinin 2016 yılı içinde yapılacağı The Address Residence Çamlıca projesinde yer alan konutlar 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı.

Emar The Address Residence iletişim Haberi

Emar The Address Residence iletişim

Emar The Address Residence projesinde dairelerin alanları 78 metrekare ile 234 metrekare arasında değişiyor. Projede toplam 197 adet mobilyalı, 123 adet mobilyasız daire bulunuyor.


Emar The Address Residence projesinde resepsiyon hizmetleri, özel otopark ve depolama alanları, toplantı salonları,fitness salonu, SPA, havuz, kafe, restaurant,gözlem terası,çocuk oyun alanları bulunuyor. 


Emar The Address Residence satılık daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. İstanbul Çamlıca'da yükselen projenin yatırım bedeli 435 milyon dolar olarak belirlendi.


The Address İstanbul projesinin 3 bölümünden biri olan The Address Residence projesi 12 ile 29 kat arasında yükselirken, ilk 11 katında The Address Hotel, 30 ile 46 kat arasında ise The Address Sky View yer alıyor. 


Emar The Address Residence projesinde dairelerin metrekare birim...