26 / 05 / 2022

Emlak Konut Acıbadem

Emlak Konut Acıbadem

Emlak Konut’un Validebağ arsası ihalesini 18 Eylül’de kazanan DAP Holding, Emlak Konut GYO ile sözleşme imzaladı. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Acıbadem’de herkesin hayran kalacağı bir proje geliştireceğiz” dedi.

Emlak Konut Acıbadem arazisine en yüksek teklif Dap Yapı'dan!

Emlak Konut'un Anadolu Yakası'ndaki en değerli arazisi için 46 şirket kıran kırana yarıştı. Validebağ Korusu'na komşu araziye en yüksek teklif DAP Yapı'dan geldi. Emlak Konut GYO Genel Müdürü Kurum, "Bu ülkeye güvenin işareti" dedi.

Benesta Acıbadem lokasyon bilgisi!

Benesta'dan İstanbul’a yeni bir projeye geliyor. Konut projelerine bir yenisini daha dahil eden Benesta'nın Benesta Acıbadem projesi ön satışa sunuldu. Peki Benesta Acıbadem nerede yükselecek? İşte Benesta Acıbadem Lokasyon bilgisi...

Benesta Acıbadem ön satışta! Yeni proje!

Benesta İstanbul’da yepyeni bir projeye imza atıyor. Konut projelerine son sürat devam eden Benesta'nın yeni projesi Benesta Acıbadem ön satışa sunuldu.

Benesta Acıbadem 352 nerede?

Benesta Acıbadem 352 projesi nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 konut tipleri bulunuyor. 

Benesta Acıbadem geliyor! Yeni proje!

İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar Acıbadem'de hayata geçirilen Benesta Acıbadem projesi toplamda 897 adet konut ve 11 dükkandan meydana geliyor. 

Acıbadem Ahmet Sani Gezici Lisesi arazisi için karar verildi!

Kadıköy Acıbadem mahallesinde yer alan Ahmet Sani Gezici Lisesi arsasının konut ve ticaret alanı olarak imara açılmasına mahkeme “dur” dedi.

The Mandarins Acıbadem tatil modunda yaşam sunacak!

The Mandarins Acıbadem, sahip olduğu özellikleri sayesinde 5 yıldızlı yaşam konforu sunacak. Mayıs 2018’de konut sahiplerine teslim edilecek proje, konut sahiplerini açık ve kapalı havuzu ile şehrin stresinden arındırırken 4 mevsim tatil keyfi yaşatacak.

The Mandarins Acıbadem’de konut satışları hız kazandı!

Mandarins Gayrimenkul tarafından Acıbadem ve Fikirtepe’nin kesişme noktasında hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem’de konut satışları hız kazandı.

Yör Palas Acıbadem projesi satışta!

Yörsan ile tüm Türkiye ve 25 ülkeye en güzel lezzetleri sunan Yör Group, Yöryapı şirketiyle Acıbadem’in en akıllı konut projesi Yör Palas’ı satışa sunuyor. A Plus bir proje olarak hayata geçirilen Yör Palas, Acıbadem’in en lüks ve prestijli butik projesi olma özelliğini taşıyor.

Esta Acıbadem nerede?

Esta İnşaat tarafından hayata geçirilen Esta Acıbadem projesi TOKİ Emlak Konut güvencesi taşıyor. Proje rezidanslardan meydana geliyor. Peki Esta Acıbadem nerede?

Esta Acıbadem Projesi!

TOKİ Emlak Konut güvencesini taşıyan Esta Acıbadem projesi, 21 bin metrekare alanda hayata geçirilecek...

Dap Yapı Acıbadem projesinde konut sayısı 319 oldu!

Üsküdar Barbaros Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi kapsamında inşa edilecek olan Dap Yapı Acıbadem projesinde 319 konut ve 47 ticari ünitenin tadilat yapı ruhsatı alındı.

The Mandarins Acıbadem'de kişiye özel ödeme planı!

Kadıköy'de yükselen The Mandarins Acıbadem projesinde kişiye özel ödeme planı seçeneği yer alıyor. Konut sahibi olmanın kolaylaştığı projede fiyatlar 590 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

The Mandarins Acıbadem güncel fiyat!

The Mandarins Acıbadem Projesi, Mandarins Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. Projede 591 adet konut ve 32 ticari birim bulunuyor..

Emlak Konut Acıbadem Haberi

Emlak Konut Acıbadem

Emlak Konut’un Validebağ arsası ihalesini 18 Eylül’de kazanan DAP Holding, Emlak Konut GYO ile sözleşme imzaladı. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Acıbadem’de herkesin hayran kalacağı bir proje geliştireceğiz” dedi.


75 şirket ve 45 konsorsiyumun yarıştığı, Validebağ Korusu’nun karşısında yer alan 17 dönümlük arsa ihalesini DAP Holding iştiraklerinden olan Eltes İnşaat ve İstlife İş Ortaklığı kazanmıştı. Eltes İnşaat ve İstlife İş Ortaklığı, toplam 810 milyon lira proje satış geliri, emlak konut GYO payı olarak da yüzde 50.15’e karşılık gelen 406 milyon 215 bin lira teklif ederek çekişmeli ihalenin galibi olmuştu.


‘Örnek alınacak’

Sözleşmeyi imzaladıktan sonra görüşlerini paylaşan Yılmaz, “Kıyasıya rekabetin yaşandığı, 75 şirketin yarıştığı bu ihalenin kazananı olmak bizim için çok önemliydi. Lokasyon ve özellik olarak Anadolu yakasının en değerli arazilerinden...