Emlak Konut Sultanbeyli Konutları satılık

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları satılık

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları fiyatları minimum 244 bin TL, maksimum ise 348 bin TL olarak belirlendi. Emlak Konut Sultanbeyli Konutları telefon numarası 0216 579 15 15.

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları satış fiyatları!

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları'nda yer alan 7 tane daire kurayla satışa sunuluyor. Proje 11 bloktan oluşuyor. İşte Emlak Konut Sultanbeyli Konutları satış fiyatları...

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları kuralı satışları!

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları kuralı satışları için 10 bin TL başvuru bedeli ödeniyor. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzası ile yükselen projede 486 tane daireye yer veriliyor.

Sultanbeyli Emlak Konutları başvuru süresi ne zaman bitecek?

Sultanbeyli Emlak Konutları kuralarına, 10 bin TL başvuru bedelini T. Vakıflar bankası A.Ş.’nin herhangi bir şubesine yatırarak katılabilmek mümkün. Peki Sultanbeyli Emlak Konutları başvuru süresi ne zaman bitecek?

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları fiyat!

Toplam 436 tane konutun yer aldığı Sultanbeyli Emlak Konutları kura satışları için başvuru süreci devam ediyor. Proje Emlak Konut GYO imzası taşıyor. İşte Emlak Konut Sultanbeyli Konutları fiyat listesi...

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları kura başvuruları!

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları kura başvuruları devam ediyor. Projenin ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşin ödeme yapıldığında tüfe endeksli olarak 96 ay taksit imkanı sağlanıyor.

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları satılık!

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları satılık daire fiyatları 244 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Kuralı satışları için başvuru süreci devam eden projede 7 adet konutun satışı kura ile gerçekleşecek.

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları iletişim!

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Projede yüzde 35 peşin ödemelerde, taksitler hemen başlayacak şekilde tüfe endeksli 120 ay vade yapılabiliyor.

Sultanbeyli Emlak Konut kura sonuçları listesi!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Sultanbeyli Emlak Konut projesinde 436 konut arasından 7 dairenin kura çekilişi dün gerçekleşti. Sultanbeyli Emlak Konut kura sonuçları listesi şöyle...

Sultanbeyli Emlak Konut iletişim bilgileri!

Sultanbeyli Emlak Konutları'nın ödeme planı kapsamında 120 aya varan vade yapılabiliyor. Kuralı satışları bugün gerçekleşen projede 436 adet daire bulunuyor. İşte Sultanbeyli Emlak Konut iletişim bilgileri...

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları satılık daire!

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları satılık daire fiyatları minimum 244 bin TL olarak belirlendi. Projedeki dairelerin alanları 97 - 157 metrekare arasında değişiyor.

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları başvuru!

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları başvuru süreci bugün bitiyor. 7 tane dairenin kura yöntemiyle satışa sunulduğu projede fiyatlar 244 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları telefon numarası!

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları fiyatları minimum 244 bin TL, maksimum ise 348 bin TL olarak belirlendi. Emlak Konut Sultanbeyli Konutları telefon numarası 0216 579 15 15.

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları telefon!

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları telefon numarası 0216 579 15 15 olarak belirlendi. Emlak Konut GYO imzası ile yükselen projenin kura satışları için başvuru süresi bugün sona eriyor.

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları ödeme koşulları!

Daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edilen Sultanbeyli Emlak Konutları'nda daire fiyatları 244 bin TL'den başlangıç gösteriyor. İşte Emlak Konut Sultanbeyli Konutları ödeme koşulları...

Sultanbeyli Emlak Konut fiyat listesi!

Sultanbeyli Emlak Konutları 'nda yer alan dairelerin alanları minimum 97 metrekare, maksimum ise 157 metrekare olarak dizayn edildi. İşte Sultanbeyli Emlak Konut fiyat listesi...

Sultanbeyli Emlak Konut telefon!

Sultanbeyli Emlak Konut kura başvuruları için bugün son gün. Kurada 7 konutun satışı 244 bin TL'den başlayan fiyatlarla yapılacak. Sultanbeyli Emlak Konut telefon numarası haberimizde yer alıyor.

Sultanbeyli Emlak Konut kura başvurusu için bugün son!

Emlak Konut tarafından hayata geçirilen Sultanbeyli Konutları 10 katlı 10 blok ve 9 katlı 1 blok halinde inşa ediliyor. Projede kura sistemiyle satışa sunulacak 7 dairelik kura başvuruları için bugün son.

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları fiyatlar!

Sultanbeyli Emlak Konutları'nda yüzde 25, yüzde 30, yüzde 35 peşinatla ve 96 ayü, 108 ay ve 120 ay vade ile ödeme yapılabiliyor. İşte Emlak Konut Sultanbeyli Konutları fiyatlar...

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları son başvuru tarihi!

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları'nda daireler 244 bin TL'den başlıyor ve 348 bin TL'ye kadar ulaşıyor. Projede 7 tane daire kurayla satılıyor. İşte Emlak Konut Sultanbeyli Konutları son başvuru tarihi..

Sultanbeyli Emlak Konut daire fiyatları!

Sultanbeyli Emlak Konutları kuralı satışlarına başvuru yapabilmek için yarın son gün. Toplam 436 adet konutun yer aldığı projede 7 adet daire kurayla satılacak. İşte Sultanbeyli Emlak Konut daire fiyatları...

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları satılık Haberi

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları satılık

Emlak Konut GYO imzası ile yükselen Sultanbeyli Emlak Konutları'nda başvuru süreci bugün sona eriyor. Preojede 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler yer alıyor. 


Emlak Konut Sultanbeyli Konutları telefon numarası 0216 579 15 15. Proje hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için bu numaralı telefonla irtibata geçebilirsiniz. 


Emlak Konut Sultanbeyli Konutları'ndaki 97,97 metrekare 2+1 daire 244 bin TL, 115,28 metrekare 3+1 daire 276 bin TL, 140,98 metrekare 3+1 daire 320 bin TL, 158 metrekare 4+1 daire 348 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. 


Daire alanlarının 97 metrekare ile 157 metrekare arasında değiştiği Sultanbeyli Emlak Konutları 10 katlı 10 blok ve 9 katlı 1 blok olarak yükseliyor. 


Teslimlerin satışların yapılmasından hemen sonra yapıldığı Emlak Konut Sultanbeyli Konutları'nda 7...