Ercan Aksoy açıklamaları

Ercan Aksoy açıklamaları

Fırat Üniversitesi (FÜ) Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ercan Aksoy yaptığı açıklamada, "Deprem'de en büyük zararı fay hattı üzerindeki yapılar görüyor" dedi.

Deprem'de en büyük zararı fay hattı üzerindeki yapılar görüyor!

Fırat Üniversitesi (FÜ) Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ercan Aksoy yaptığı açıklamada, "Deprem'de en büyük zararı fay hattı üzerindeki yapılar görüyor" dedi.

Akeb İnşaat Ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akeb İnşaat Ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla’da 500 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Aksoy tarafından kuruldu.

Ercan Çimen, Gümüşhane'deki mimarlarla buluştu!

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen,Belediye hizmet binasındaki Belediye lokalinde mimar, mühendis ve yapı denetim firmaları ile yaptığı toplantıda kent estetiği konusunda yaşanan sorunları dile getirerek, çözümü için fikir alışverişi bulundu.

Yüksek Mühendis Mimar İsmail Ercan Antmen vefat etti!

İstanbul Teknik Üniversitesi'nin 1953 mezunu Yüksek Mühendis Mimar İsmail Ercan Antmen 15 Ocak 2016 tarihinde hayatını kaybetti. Antmen'in ailesi taziye ilanı yayınlattı.

İzmir Foça'da Ercan Küçükkaya Parkı açıldı!

İzmir’in Foça ilçesinde, Yeni Foça Eski Belediye Başkanı Ercan Küçükkaya adına yaptırılan park sade bir törenle hizmete açıldı.

Aksoy Holding gayrimenkul sektöründe büyümeyi hedefliyor!

Aksoy, Bodrum Tilkicik Koyu’nda 250 milyon $ yatırımla hayata geçireceği Epique Island projesiyle iddialı. 75 lüks villa, 150 yat kapasiteli marina ve 50 süitli otelden oluşan projede villalar 2017’de, otel ve marina 2018’de hizmete girecek.

Kutup Proje Danışmanlık Gayrimenkul ve İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kutup Proje Danışmanlık Gayrimenkul ve İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ercan Şimşek ve Tevfik Aksoy ortaklığıyla 10 bin TL sermaye ile 18 Kasım'da 4.Levent, Sultanselim Mahallesi'nde kuruldu.

Övgün Ahmet Ercan: Geciken kentsel dönüşüm ivedilikle bitirilmeli!

Marmara’da meydana gelen 4.2’lik depremi değerlendiren Övgün Ahmet Ercan, “Geciken kentsel dönüşüm ivedilikle bitirilmelidir. Yoksa çok üzüleceğiz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Ercan Uyan: Gayrimenkul sektörüne bahar gelecek!

Makro İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan, "Hükümetin kurulması ve istikrarın devam etmesiyle gayrimenkul sektöründe bir bahar havası esecek" dedi.

Ercan Çimen, Gümüşhane'deki projeleri anlattı!

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, şehrin 20.Belediye Başkanı olarak birçoğu ilk olan çalışmalarını gazetecilerle birlikte değerlendirdi.

Ercan Çimen: 12 kattan fazla imara izin vermedik!

Verilen imarlarla ilgili açıklamada da bulunan Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, "Biz şu anda 12 kattan fazla hiçbir yere imar vermedik. Kamuoyunda o beklentiler 29 kattan başladı.

Ercan Topaca Kurşunlu Han'daki restorasyon çalışmalarını inceledi!

Yaklaşık 450 yıllık Kurşunlu Han'daki restorasyon çalışmalarını inceleyen Hatay Valisi Ercan Topaca, yapının halkın odak noktası olacağını söyledi.

Aksoy Restorasyon Mimarlık İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aksoy Restorasyon Mimarlık İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi, Şenol Aksoy tarafından 20 bin TL sermaye ile 16 Ekim'de Üsküdar, Altunizade Mahallesi, Erdem Sokak Sabuncuoğlu Sitesi'nde kuruldu.

Ercan Aksoy açıklamaları

Ercan Aksoy açıklamaları Ercan Aksoy açıklamaları

Elazığ'da yaşanan ve merkez üssü Sivrice ilçesi olan 6,8 büyüklüğündeki depremde Doğu Anadolu Fay Zonu'nun Pütürge segmentinin tam orta noktasındaki Çevrimtaş köyünde meydana gelen hasar ve yüzey kırıkları sarsıntının şiddetini de gün yüzüne çıkardı.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, 24 Ocak tarihinde yaşanan  41 kişinin hayatını kaybettiği 45 kişinin enkaz altından kurtarıldığı depreme ilişkin farklı üniversitelerden bölgeye gelen akademisyenler tarafından inceleme yapıldı.

Fay hattında incelemeler yapan akademisyenlerden Fırat Üniversitesi (FÜ) Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ercan Aksoy, Anadolu Ajansı muhabirine, Doğu Anadolu Fay Zonu'nun kuzeydoğuda Karlıova'dan başlayıp Bingöl, Palu, Hazar Gölü ve Çevrimtaş köyünden geçip, güneybatıya doğru Şiro Çayı vadisini takip ederek Sincik, Gölbaşı, Türkoğlu ve oradan Güneybatı Karataş'a doğru uzanan yaklaşık 700 kilometrelik uzunluğa sahip...