Erva Nakliye Elektrik Gıda İnşaat iletişim

Erva Nakliye Elektrik Gıda İnşaat iletişim

Erva Nakliye Elektrik Gıda İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Zana Kılıç tarafından kuruldu.

Sintepe İnşaat Elektrik Nakliye Metal Kimya Otomotiv Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sintepe İnşaat Elektrik Nakliye Metal Kimya Otomotiv Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Murat Şen tarafından kuruldu.

Erva Nakliye Elektrik Gıda İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Erva Nakliye Elektrik Gıda İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Zana Kılıç tarafından kuruldu.

Fidan2 İnşaat Elektrik Nakliye Ve Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fidan2 İnşaat Elektrik Nakliye Ve Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Doğan tarafından kuruldu.

Bozbek İnşaat Plastik Elektrik Otomotiv Nakliye Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bozbek İnşaat Plastik Elektrik Otomotiv Nakliye Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal’da 500 bin TL sermaye bedeli ile Serdar Bozbek tarafından kuruldu.

Msl Metal İnşaat Elektrik Nakliye Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Msl Metal İnşaat Elektrik Nakliye Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla’da 50 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Avcı tarafından kuruldu.

Marina Metal İnşaat Yapı Malzemeleri Elektrik Orman Ürünleri Nakliye Limited Şirketi kuruldu!

Marina Metal İnşaat Yapı Malzemeleri Elektrik Orman Ürünleri Nakliye Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Oruç tarafından kuruldu.

By Bakar İnşaat Metal Elektrik Otomotiv Nakliye Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

By Bakar İnşaat Metal Elektrik Otomotiv Nakliye Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 700 bin TL sermaye bedeli ile Harun Bakar tarafından kuruldu.

Sağlam Grup Metal İnşaat Elektrik Kimya Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Sağlam Grup Metal İnşaat Elektrik Kimya Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 300 bin TL sermaye bedeli ile İhlas Yavuz tarafından kuruldu. 

Barton Yapı Malzemeleri Elektrik Temizlik Otomotiv Ve Nakliye Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Barton Yapı Malzemeleri Elektrik Temizlik Otomotiv Ve Nakliye Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 150 bin TL sermaye bedeli ile Abdülsamet Kösebey tarafından kuruldu.

Saraç Madencilik Mobilya İnşaat Elektrik Plastik Otomotiv Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Saraç Madencilik Mobilya İnşaat Elektrik Plastik Otomotiv Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Geylani İlkören tarafından kuruldu.

Varyap Elektrik İnşaat Kimyevi Madde Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü Şubesi açıldı!

Varyap Elektrik İnşaat Kimyevi Madde Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü Şubesi bugün 498 bin TL sermaye bedeli ile Yıldır Özar tarafından kuruldu. 

Söz Başaran İnşaat Reklam Nakliye Ambalaj Kimya Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Söz Başaran İnşaat Reklam Nakliye Ambalaj Kimya Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Afşar tarafından kuruldu.

Ortaklar Hafriyat Nakliye İnşaat Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ortaklar Hafriyat Nakliye İnşaat Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 350 bin TL sermaye bedeli ile Özlem Kemer tarafından kuruldu.

Erva Nakliye Elektrik Gıda İnşaat iletişim

Erva Nakliye Elektrik Gıda İnşaat iletişim Erva Nakliye Elektrik Gıda İnşaat iletişim

Erva Nakliye Elektrik Gıda İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Zana Kılıç tarafından kuruldu.

Erva Nakliye Elektrik Gıda İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
1- İnşaat malzemeleri (demir, çelik, bakır, çivi, alüminyum ve mamulleri, tuğla, ateş tuğlası, kiremit, alçı, çimento, fayans, seramik, marley vb.) imalatı, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak. İnşaat işlerinde kullanılan demir, çelik, bakır, çivi, alüminyum ve mamulleri, tuğla, ateş tuğlası, kiremit, kireç, doğrama, alçı, çimento, fırınlanmış kum, mermer, mozaik, fayans, seramik, vitrifiye, marley, parke, armatür, pvc boru ve birleştirme parçaları, temiz su ve birleştirme parçaları, izolasyon malzemeleri, duvar kağıdı, boya, banyo ve mutfak aksesuarları, hazır kapı, merpen ve bütün elektrik malzemelerinin alım, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak....