25 / 06 / 2022

fatih Altınay Spor Akademisi

fatih Altınay Spor Akademisi

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Fatih Belediyesi; Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliğiyle ilçeye tam kapsamlı bir spor akademisi daha inşa ediyor.

Way Emlak Gayrimenkul Ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Way Emlak Gayrimenkul Ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi Bayrampaşa'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Özlem Altınay tarafından kuruldu.

Malatyam Turizm Ve Otelcilik Gıda Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Malatyam Turizm Ve Otelcilik Gıda Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Kadıköy’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Altınsuyu tarafından kuruldu.

Altınordu’dan Alsancak Stadı için talep!

Altınordu Spor Kulübü Derneği, 2015 yıkılıp yeniden inşa edilen Alsancak Stadı'nda kullanım hakkını olduğunu dile getirerek  toplantı düzenledi. 

Serbent Mühendislik Danışmanlık Taahhüt Yapı Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Serbent Mühendislik Danışmanlık Taahhüt Yapı Ve Ticaret Limited Şirketi Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Serkan Altınay tarafından kuruldu.

Sanal gerçekliğin inşaat sektöründeki yeri!

Doğan Selçuk, Emlakkulisi.com okurları için Funsef Design - Tech kurucuları Şule Erkınay ve Muhammed Fatih Erkınay ile sanal gerçekliğin inşaat sektöründeki yerini masaya yatırdı.

Konya'da emlak sektöründe neler oldu?

Konya Emlakçılar Odası Başkanı Sedat Altınay, Konya'da Nisan ayına ilişkin konut satışlarını değerlendirdi.

Emlakçılardan destek talebi!

Konya Emlakçılar Odası Başkanı Sedat Altınay, "Devletimizin de emlakçı esnafın yanında durarak gereken ekonomik desteği vermesini istiyor ve talep ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Yasemin Özilhan evinin alt katını spor salonuna dönüştürdü!

Eski oyuncu Yasemin Özilhan, pandemi döneminde sağlıklı bir şekilde spor yapabilmek için evinin alt katını spor salonuna çevirdi.

Konya'da konut fiyatları yükseldi!

Konya Emlakçılar Odası Başkanı Sedat Altınay ve Şaban Topal İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Topal, pandemi sonrası Konya'daki emlak piyasası hakkında bilgi verdi.

Altındağ Belediyesi gençlik merkezi ve spor alanı inşaatını mühürledi!

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Altındağ Belediyesi’nin gençlik merkezi ile spor alanı inşaatını mühürledi. İlçe belediyesi tarafından mahkemeye gönderildi. Mahkeme yürütmeyi durdurmaya karar verdi.

Konya Emlakçılar Odasından fiyat artışı uyarısı!

Konya Emlakçılar Odası Başkanı Sedat Altınay yaptığı açıklamada konutlardaki fiyat artışlarının emlak sektörünün durmasına neden olduğunu söyledi.

Sedat Altınay: Emlakçılar mücbir sebepten yararlanmalı!

Koronavirüs nedeniyle emlakçıların da zor bir dönem geçirdiğini belirten Konya Emlakçılar Odası Başkanı Sedat Altınay “Bir meslek kolu olarak emlakçıların da mücbir sebepten yararlanmalarını ve ödemelerinin ertelenmesini istiyor'' diye konuştu.

Sedat Altınay: Konut kredisi faizleri düşürülmeli! 

Konya Emlakçılar Odası Başkanı Sedat Altınay, Konya'nın yatırım yapmak için uygun bir şehir olduğunu belirtti ve konut kredisinin yüksek olmasının yatırımcıyı cazip etmediğini söyledi. Altınay, "Konut kredilerinin de düşmesi lazım" dedi...

fatih Altınay Spor Akademisi Haberi

fatih Altınay Spor Akademisi

Fatih Belediyesi; Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliğiyle ilçeye tam kapsamlı bir spor akademisi daha yapıyor. Fatih Belediyesi'nde yer alan habere göre, yapımına başlanan ve yaklaşık 2 bin metrekarelik bir alanda hizmet verecek olan Altınay Spor Akademisi uluslararası standartlar baz alınarak dizayn edildi.

Profesyonel sporcu yetiştirme amacıyla hayata geçirilen spor akademisi projesi; güreş, boks, kickboks, muay thai, halter ve serbest ağırlık, wushu, tekvando, judo, karate ve jimnastik olmak üzere 11 farklı spor dalında hizmet verecek. Uluslararası standartlara uygun olarak hazırlanacak olan akademide lisanslı sporcular yetiştirilmesi...