Gaziantep Güney Şehir başvuru

Gaziantep Güney Şehir başvuru

Güneyşehir başvuru şartları ve detayları 2021 ile ilgili tüm bilgiler haberimizde yer alıyor. İşte Güneyşehir başvuru şartları ve detayları 2021...

Güneyşehir 2+1 ve 3+1 fiyatları 2021!

Güneyşehir 2+1 ve 3+1 fiyatları 2021 haberimizde yer alıyor. Peki Güneyşehir 2+1 ve 3+1 fiyatları 2021 ne kadar? İşte Güneyşehir 2+1 ve 3+1 fiyatları 2021...

Güneyşehir başvuru şartları ve detayları 2021 öğrenme!

Güneyşehir başvuru şartları ve detayları 2021 ile ilgili tüm bilgiler haberimizde yer alıyor. İşte Güneyşehir başvuru şartları ve detayları 2021...

Gaziantep Güneyşehir 2021 başvuru tarihleri ve şartları!

Gaziantep Güneyşehir 2021 başvuru tarihleri ve şartları haberimizde yer alıyor. İşte Gaziantepli vatandaşların merakla beklediği Gaziantep Güneyşehir 2021 başvuru tarihleri ve şartları...

Gaziantep Kuzeyşehir ve Güneyşehir projeleri için ön talep toplanıyor!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, kentte hayata geçireceği 14 bin konutluk proje için ön talep sürecini başlattı. 

Gaziantep'te 14 bin konut projesi hayata geçiyor!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, 14 Bin Konut Projesi Toplantısı” nda Kuzeyşehir’de 10 bin 400, Güneyşehir 2 bin 850 ve Kızılhisar bölgesinde 750 adet yeni konut inşa edecek. 

Güney Kore'de arazi yolsuzluğu nedeniyle kamu personellerine yönelik operasyon düzenlendi!

Güney Kore'de, ülke genelinde arazi spekülasyonu yaptıkları iddiasıyla aralarında bir şehir meclis üyesinin de yer aldığı bazı kamu görevlileri için operasyon düzenlendi. 

Güney Kore'de arazi yolsuzluğu nedeniyle kamu personellerine yönelik soruşturma açıldı!

Güney Kore'de, ülke genelinde arazi spekülasyonu yaptıkları iddiasıyla aralarında bir şehir meclis üyesinin de yer aldığı bazı kamu görevlileri hakkında soruşturma başlatıldı.

Güney Kıbrıs Rum Kesimi Cumhurbaşkanı'ndan 'Kapalı Maraş açılmasın' çıkışı!

Güney Kıbrıs Rum Kesimi Cumhurbaşkanı Anastasiadis, BM Genel Sekreteri Guterres'e Türkiye'nin Gazimağusa'daki 46 yıldır kapalı olan 'hayalet şehir’ Kapalı Maraş'ı turizme açmasına izin vermeme çağrısında bulundu. 

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi 2020 projelerini açıkladı!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi 2020 yatırımlarıyla ilgili bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Kuzeyşehir, Güneyşehir, Bayramlı Konut Projesi masaya yatırıldı.

Malatya Güney Kuşak Yolunun Kernek-Beydağı hattında sona gelindi!

Malatya Büyükşehir Belediyesi Güney Kuşak Yolu projesinin Kernek-Beydağı hattını tamamlayarak hizmete açtı. 

Denizli Güney'deki sel felaketinin izleri siliniyor!

Denizli Güney'de yaşanan sel felaketinin yaraları Denizli Büyükşehir Belediyesi, Güney Belediyesi ve devletin tüm kurumlarıyla birlikte sarılıyor.

Güney Müteahhit İnşaat Kuyumculuk Turizm Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güney Müteahhit İnşaat Kuyumculuk Turizm Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Levent Güney ve Osman Güney ortaklığında kuruldu. 

Güney Kore'de 35 milyar dolarlık yeni bir şehir inşa ediliyor!

Güney Kore'de içerisinde özel otomobile ihtiyaç olmayacak yeni bir şehir inşa ediliyor. Projenin 2020 yılında tamamlanması planlanıyor..

Gaziantep Güney Şehir başvuru Haberi

Gaziantep Güney Şehir başvuru

Gazi Konut İnşaat Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş., Gazianteplileri konut sahibi yapmak amacıyla yeni projesi için düğmeye bastı. 

Gazi Konut İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan projelere Kuzeyşehir ve Güneyşehir isimleri verildi. 

Güneyşehir başvuru şartları ve detayları 2021 ile ilgili tüm bilgiler haberimizde yer alıyor. Güneyşehir başvuru şartları ve detayları 2021 hakkında bilgi vermeden önce proje detayları hakkında bilgi verelim.

Gaziantepli vatandaşların merakla beklediği Gaziantep Güneyşehir 2021 projesinde 2+1 ve 3+1 konutlar bulunuyor. Proje kapsamında 240 adet 2 oda 1 salon ve 236 adet 3 oda 1 salon daire tiplerine yer verilecek. 

Güneyşehir 2021 projesinde başvuru tutarı 1000 Türk Lirası olarak açıklandı. Gaziantep Güneyşehir projesi kuralı satış yöntemiyle satışa sunuldu. 

Güneyşehir başvuru şartları ve detayları 2021 öğrenme

Gaziantep Güneyşehir projesi kapsamında başvurular...