13 / 08 / 2022

gebze arsa fiyatları

gebze arsa fiyatları

Gebze İcra Dairesi, Kocaeli İli Gebze İlçesi Muallim K Mahallesi 420 ada 2 parselde bulunan 37 bin 752,09 metrekare yüzölçümlü arsayı 71 milyon 583 bin 946,50 TL 'ye satıyor.

Gebze'de 4.5 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Kocaeli İli, Gebze İlçesi, Osmanyılmaz Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 4 milyon 500 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Gebze'de 7.9 milyon TL'ye icradan satılık 2 gayrimenkul!

T.C Gebze 3. İcra Dairesi Kocaeli İli, Çayırova ilçesi, Şekerpınar'da yer alan 2 adet taşınmazı satışa çıkardı. Taşınmazların toplam değeri 7 milyon 970 bin 792 TL olarak belirtiliyor.

Gebze'de icradan 7 milyon TL'ye satılık arsa!

Gebze 1. İcra Dairesi, Kocaeli İli, Çayırova İlçesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. İhalesi 20 Ekim Perşembe günü yapılacak gayrimenkulün satış bedeli 7 milyon 98 bin TL olarak belirlendi.

Gebze ve Karamürsel'deki arsa fiyatları 3 yılda yüzde 150 arttı!

İstanbul'u İzmir'e bağlayacak olan toplam 433 kilometre uzunluğundaki Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu projesinde inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Köprünün geçeceği Gebze ve Karamürsel güzergahındaki arsaların fiyatı ise 3 yılda yüzde 150'den fazla değerlendi.

3. Köprü Gebze'de gayrimenkul fiyatlarını arttırdı!

İstanbul'un yanı başındaki Gebze'nin çehresi tamamen değişiyor. Üçüncü köprü ve Körfez geçişi köprüsü bölgeye ilgiyi artırdı. Sanayici bölgedeki OSB'lere, gayrimenkul yatırımcısı ise tarla vasfındaki arazilere yöneldi...

İstanbul'dan İzmir'e ulaşımı indirecek proje arsa fiyatlarını yükseltti!

emlakjet.com’un yaptığı araştırmaya göre, İstanbul’dan İzmir’e ulaşımı 4 saate indirecek olan proje, Bursa, Yalova ve de Kocaeli’ de yer alan arsa fiyatlarını hızla yükseltti.

Yatırımcılar dikkat almayan pişman olacak! Arsa fiyatları 4 ayda 2 kat yükseldi!

Son günlerde sık sık gündeme gelen arsa fiyatları dur durak bilmiyor. Arsa fiyatlarının yaza doğru daha da yükselmesi bekleniyor.

Yatırımcıların gözü Çanakkale'de! Arsa fiyatları yüzde 136 arttı!

Endeksacom Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Görkem Öğüt yatırımcıların gözdesi olan Çanakkale'deki arsa fiyatları ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Metaverse çılgınlığı bitmiyor: Arsa fiyatları gerçek konut fiyatlarını aştı!

Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in açıklamalarının ardından gündem olan ve internetin yeni dönemi şeklinde belirtilen 'Metaverse' evreninde arsa fiyatları tavan yaptı. Arsaların fiyatları gerçek konut fiyatlarını aşarken, satışlara ek olarak kiralamalarda başladı...

Nef City 82 güncel arsa fiyatları 2022!

Nef City 82 güncel arsa fiyatları 2022 haberimizde yer alıyor. İşte Nef City 82 güncel arsa fiyatları 2022 ve Nef arsa fırsatları...

Arsa fiyatları tavan yaptı!

Koronavirüs salgını ile beraber müstakil ev anlayışının trend olması sonrasında arsa fiyatları ikiye katlandı. 2019-2021 döneminde arsa fiyatları İzmir’de yüzde 178, Muğla’da yüzde 143 arttı.

Arsa fiyatları en çok hangi şehirlerde arttı?

Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa tarafından açıklanan verilere göre, Türkiye'de konut imarlı arsa fiyatları ortalama yüzde 60, arazi fiyatları da yüzde 120 arttı. Peki arsa fiyatları en çok hangi kentlerde arttı?

Arsa fiyatları yüzde 85 arttı!

İnşaat malzemelerindeki fiyat artışı konut fiyatlarını da olumsuz bir şekilde etkilerken arsa fiyatları da arttı. Özellikle İstanbul'da bir senede arsa fiyatı tavan yapmış durumda. 

Ev inşa ettirmek isteyenler dikkat! Arsa fiyatları ikiye katlandı!

Koronavirüs salgını nedeniyle izole yaşam tercih edenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Müstakil ev inşaları artması nedeniyle arsa fiyatları da bir hayli arttı.

Kovid-19'la arsa fiyatları katlandı!

Pandemi döneminde büyük şehirlerde, birikimiyle arsa yatırımı yapan oturacağı evi kendisi inşa ettirmek isteyenlerin artması; arsa ve arazi fiyatlarını rekora götürdü. Peki fiyatlar nasıl değişti? İşte detaylar...

Arsa ve arazi fiyatları en çok hangi illerde arttı?

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs ile beraber Türkiye genelinde son 1 senede konut imarlı arsa fiyatları yüzde 37, arazi fiyatları da yüzde 24 arttı. Peki arsa ve arazi fiyatları en çok hangi illerde arttı?

Arsa yatırımı yapacaklar dikkat! Fiyatlar ikiye katlandı!

Koronavirüs salgınında doğayla iç içe yaşamak isteyen vatandaşlar arsa yatırımlarına yöneldi. Bu durum arsa fiyatlarının ikiye katlanmasına neden oldu. Peki arsa yatırımı yaparken nelere dikkat edilmeli? İşte detaylar...

1915 Çanakkale Köprüsü arsa fiyatlarını nasıl etkiledi?

18 Mart 2022 tarihinde hizmete açılması planlanan 1915 Çanakkale Köprüsü'nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Henüz hizmete açılmayan köprü şimdiden arsa fiyatlarının yükselmesine neden oldu.

5 büyük ilde arsa fiyatları yüzde 14 ile yüzde 47 arasında arttı!

Yeni Nesil Gayrimenkul Değerleme Ve Lokasyon Analizi Platformu Endeksacom’un verilerine göre 5 büyük şehirde arsa fiyatları son 1 senede yüzde 14 ile yüzde 47 arasında, arazi fiyatları ise yüzde 20 ile yüzde 30 arasında arttı.

gebze arsa fiyatları Haberi

gebze arsa fiyatları

Gebze İcra Dairesi, Kocaeli İli Gebze İlçesi Muallim K Mahallesi 420 ada 2 parselde bulunan 37 bin 752,09 metrekare yüzölçümlü arsayı satışa çıktı. Arsa bedeli 71 milyon 583 bin 946,50 TL olarak belirlendi. 

T.C.GEBZE İCRA DAİRESİ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :

Özellikleri : Satışa konu taşınmaz Kocaeli İli Gebze İlçesi Muallim K Mahallesi 420 ada 2 parselde bulunan 37.752,09 metrekare yüzölçümlü arsa nitelikli taşınmazın tam hissesidir.

Gebze İlçesi, Muallimköy Mahallesi, Muallimköy Caddesi, D-301 Sokak ile Sap Yoluna cepheli, CVS Makine İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin fabrika binasının bulunduğu (2) nolu parseldir. Taşınmaz üzerinde Fabrika binası, İdari bina ve Güvenlik binası ve vinçlerden meydana gelen bir sanayi tesisidir. Dilovası Organize Sanayi Bölgesi sınırları içinde...