Gelir İdaresi Grup Müdürlüğü Sınavı nerede

Gelir İdaresi Grup Müdürlüğü Sınavı nerede

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan duyuru sonucuna göre 5 Ekim 2013 tarihinde Gelir İdaresi Grup Müdürlüğü Sınavı yapılacak. Söz konusu ilanın detaylarını da haberde bulabilirsiniz....

Gelir İdaresi Başkanlığı'ndan açıklama geldi! Süreler uzatıldı!

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından katma değer vergisi, damga vergisi, muhtasar ve prim hizmet beyannamelerinin verilme süreleri ile bu beyannameler üzerine tahakkuk eden vergilerin ödeme sürelerinin 28 Nisan Çarşamba günü sonuna kadar uzatılmasına karar verildi.

Gelir İdaresi Başkanlığı Ataşehir Hizmet Binası açıldı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu - Gelir İdaresi Başkanlığı Ataşehir Hizmet Binası Açılış Töreni'nde önemli açıklamalar yaptı.

Şeker Finansal Kiralama'nın Kurumlar Geçici Vergisi Gelir İdaresi'ne verildi!

Şeker Finansal Kiralama, 01.01.2020 - 31.03.2020 dönemine ait Gelir İdaresi'ne verilen Kurumlar Geçici Vergi bildirimini yayınladı. 

Gelir İdaresinden e-Defter işlemlerine ilişkin süre uzatımı!

Gelir İdaresi Başkanlığı, 1 Haziran'a kadar tamamlanması gereken e-Defterlerin oluşturulma ve imzalanma süresini 19 Haziran'a erteledi.

Gelir İdaresi Başkanlığından vergisel işlemlerin elektronik ortamda yapılması çağrısı!

Gelir İdaresi Başkanlığı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sebebiyle oluşabilecek sağlık risklerini önlemek için elektronik ortamda yapılabilen vergisel tüm iş ve işlemlerin bu yöntemle yerine getirilmesi önerisini sundu.

Gelir İdaresi'nden inşaat sektörüne kayıt dışı takibi!

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından kayıt dışı ekonomiyle mücadele çalışmaları kapsamında inşaat sektörüne odaklanıldı.

Gelir idaresi listedeki ilk 100'ün vergi borçlarını açıkladı!

Gelir İdaresi, 47 bin 32 kişi ve kuruluşun 1 milyon liranın üzerinde vergi borcunun bulunduğunu açıkladı. Listedeki ilk 100'ün borcu 44,3 milyar lira.

Gelir vergisi beyan dönemi uzatıldı!

Gelir İdaresi Başkanlığınca, 1 Nisan 2019'dan itibaren verilmesi gereken bazı vergi beyannamelerinin verilme sürelerinin son günü ödeme süresinin sonuna kadar uzatıldı...

Gayrimenkul gelir vergisinde beyanname süresi uzatıldı!

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından duyurulan karar gereğince gayrimenkul gelir vergisinde beyanname verme süresi 2 Nisan akşamına uzatıldı..

İşyeri kira gelir vergisi rehberi 2017!

Gelir İdaresi Başkanlığı, kira gelir vergisi ödeyecek vatandaşlar için rehber hazırladı. İşte işyeri kira gelir vergisi rehberi 2017..

Kira gelir beyanname süresi bu yıl da uzatıldı mı?

Kira gelir beyanında 1 Mart’ta başlayan süre uzatıldı. Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesinde yer alan bilgiye göre, sürenin 31 Mart'a kadar uzatıldığı ifade edildi.

2014 yılı gelir vergileri açıklandı!

Gelir İdaresi Başkanlığından (GİB), Türkiye'de 2014 yılı vergilendirme döneminde, 35 milyar 464 milyon 997 bin lira matrah beyan edildiği ve bu tutar üzerinden 9 milyar 559 milyon 161 bin lira gelir vergisi tahakkuk ettirildiği açıklandı.

Kira gelir vergisi ödeme süresi uzatıldı!

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından 31 Mart 2015 tarihinde ülke genelinde yaşanan elektrik kesintisi ile kira gelir vergisi ödeme süresinin uzatıldığı açıklandı. Peki, kira gelir vergisi ödeme süresi ne zamana kadar uzatıldı?

Gelir İdaresi Grup Müdürlüğü Sınavı nerede Haberi

Gelir İdaresi Grup Müdürlüğü Sınavı nerede

Ek:1 listedeki tabloda yer alan Vergi Dairesi Başkanlıklarında boş bulunan kadrolara atama yapılmak üzere, Gelir İdaresi Başkanlığı Yönetici Atama Yönetmeliği uyarınca yirmi beş (25) Gelir İdaresi Grup Müdürü kadrosu için sınav yapılacaktır.Söz konusu ilan için